تعمیرات کانکس

تعمیرات کانکس چگونه انجام میشود؟ ممکن است که خریدار کانکس بعد از سال ها استفاده، آسیب ها و مخاطراتی را در کانکس خود مشاهده کند. در این شرایط خریدار می بایست با تکنسین ها و تعمیرکاران تماس حاصل کند. تکنسین ها در چند مرحله اقدام به تعمیر و بازسازی کانکس می کنند. کانکس، طراحی و مهندسی پیچیده ای دارد، به همین دلیل تعمیر این دسته از سازه ها کار چندان راحتی نیست. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که به هنگام مشاهده آسیب کانکس، حتما با تکنسین ها و تعمیرکاران تماس بگیرید.

تعمیرات کانکس شامل چه مواردی می شود ؟

این آسیب ها شامل موارد زیادی می شوند. این نکته را بدانید که آسیب های کانکس، اغلب آسیب های سطحی هستند مانند آسیب به درب و پنجره کانکس. بعضی از آسیب ها، از نوع آسیب ها عمیق و گسترده می باشند. معمولا آسیب هایی که به بدنه خارجی کانکس وارد می شود، از نوع آسیب های عمیق هستند. عوامل مختلفی در بروز این دسته از آسیب ها نقش دارند. در ادامه انواع این آسیب ها را برای شما توضیح داده و راهکار و تدابیر لازم را برای شما تشریح می کنیم.

آشنایی با آسیب های کانکس و نحوه تعمیر آن

  1. آسیب به درب و پنجره کانکس
  2. آسیب به بدنه بیرونی کانکس
  3. کانکس اداری
  4. آسیب به بدنه داخلی کانکس

آسیب به درب و پنجره کانکس

آسیب به درب و پنجره کانکس

آسیب به درب و پنجره کانکس

این آسیب ها از جمله آسیب هایی هستند که در دراز مدت و در صورت استفاده مکرر، به کانکس شما وارد می شوند. این دسته از آسیب ها به راحتی با صرف مدت زمان کوتاهی قابل جبران می باشند. علاوه بر استفاده طولانی مدت، ممکن است که وقوع توفان و وزش باد های شدید، به پنجره کانکس شما آسیب برساند. علاوه بر آن باز و بسته کردن غیر اصولی درب کانکس، ممکن است که به درب و دستگیره آن آسیب برساند.

آسیب به بدنه بیرونی کانکس

تعمیرات کانکس و بدنه آن چگونه است؟ آسیب به بدنه بیرونی کانکس، بیشتر در کانکس های کارگاهی به وجود می آید. این دسته از کانکس ها، به دلیل نوع کاربری و قرار گرفتن در موقعیت های آسیب زا، ممکن است که بیشتر در معرض آسیب قرار بگیرند. بدنه بیرونی کانکس و شکل ظاهری آن، ممکن است که به دلایل مختلفی آسیب ببیند.

بدنه بیرونی آن اغلب به دلیل حمل و نقل نادرست و استفاده از ماشین های نا مناسب برای انتقال، آسیب می بیند. یکی از مواردی که می تواند به نمای بیرونی کانکس شما آسیب وارد کند، برخورد ماشین های حمل و نقل و سنگین به کانکس است. البته این آسیب در محیطی اتفاق می افتد که ساخت و ساز در آن رواج دارد.

آسیب به بدنه داخلی کانکس

آسیب به بدنه داخلی کانکس

آسیب به بدنه داخلی کانکس

قسمتی که در داخل کانکس بیشترین آسیب را متحمل می شود، بدنه و دیواره کانکس است. دیواره داخلی کانکس ممکن است که به دلایل مختلفی دچار آسیب شود. این دیواره ها ممکن است که بر اثر رطوبت دچار پوسیدگی شوند. همچنین ممکن است وقوع حوادثی مرتبط با آتش سوزی، به کانکس آسیب وارد کند. در همه این موارد، تدابیری به منظور پیشگیری از آسیب بیشتر و بهبود آسیب ها در نظر گرفته شده است.

اگر دیواره کانکس شما به هنگام برخورد رطوبت دچار پوسیدگی شد، تکنسین ها منشا رطوبت را بررسی و سپس آن را با روش های به خصوص بازسازی می کنند. اگر دیواره کانکس در اثر آتش سوزی دچار سوختگی شد، دیواره های سوخته شده تعمیر و دیواره های جدیدی احداث می شوند. کلیه این اقدامات با شیوه های به روز و روش های بهینه صورت می گیرند.

مراحل بازسازی و تعمیر انواع کانکس

 

بازدید حضوری از آسیب مشخص کردن قسمت های آسیب دیده
تهیه مصالح و ابزار مورد نیاز برای تعمیر انجام عملیات

 

ابتدا تکنسین ها و کارشناسان به صورت حضوری از آسیب بازدید می کنند. آن ها میزان آسیب و نوع آن را شناسایی می کنند. هر کدام از آسیب ها با شیوه و دستورالعمل های متفاوتی قابل جبران هستند. آن ها پس از بررسی کامل آسیب، قسمت های آسیب دیده و نقاطی که نیاز به تعمیر دارند را مشخص می کنند. سپس مصالح و ابزار مورد نیاز تعمیر را به محلی که کانکس در آن تعمیر می شود، منتقل و عملیات بازسازی و تعمیر آغاز می شود.

البته در جریان باشید که تعمیر آسیب های سطحی و جزئی در محل استقرار کانکس صورت می گیرد. در صورتی که  اگر آسیب وارد شده جدی باشد، ممکن است که کاربری کانکس را تغییر دهد. به همین دلیل عملیات تعمیر این دسته از آسیب ها در کارگاه صورت می گیرد. چون تعمیر آسیب های جدی با روش های خاص و با تجهیزات لازم در محیطی  مناسب امکان پذیر است.

شماره های تعمیراتی کانکس

هزینه تعمیرات کانکس

هزینه تعمیر کانکس

هزینه تعمیر کانکس

هزینه بازسازی و تعمیرات کانکس، به عوامل زیادی بستگی دارد. به همین دلیل شاخص هزینه تعمیر همه کانکس ها یکسان نیست. علاوه بر آن نوع آسیب وارد شده، یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه کانکس به شمار می رود. گاهی آسیب وارد شده به کانکس به حدی است که مستلزم صرف زمان زیادی برای تعمیر آسیب است. بعضی از کانکس ها در مدت زمان کوتاهی تعمیر می شوند.

مدت زمان صرف شده در کانکس، از عوامل اثرگذار در هزینه کانکس شما به حساب می آید. علاوه بر آن مصالح و مواد اولیه ای که در فرآیند تعمیرات کانکس به کار گرفته می شوند، در هزینه  تعمیر بی اثر نیست. ضمن تمام این موارد، اگر آسیب کانکس به حدی باشد که نیاز باشد تا به طور کامل تعمیر و در شکل و فرم آن تغییری ایجاد شود، بر هزینه تعمیرات کانکس می افزاید.

آیا هزینه تعمیرات کانکس نسبت به خرید آن به صرفه است؟

اگر کانکس شما در حوادثی آسیب دیده باشد که منجر به از بین رفتن کاربری و تغییر شکل ظاهری کانکس شود، ممکن است که هزینه تعمیرات کانکس از خرید آن بیشتر شود. کانکس در صورت پرت شدن از  ارتفاع  و حوادثی مانند سیل و… ممکن است دچار آسیب هایی شود. البته این نکته را ذکر کنیم که این دسته از آسیب ها به ندرت اتفاق می افتند.

اگر کانکس شما دچار آسیب های سطحی مانند از بین رفتن یکی از قطعات شده باشد، بدیهی است که تعمیر آن ها نسبت به خرید آن بسیار به صرفه است. به همین دلیل لازم نیست شما هزینه زیادی را صرف خرید کانکس کنید.

تعمیرات کانکس چه مزایایی دارد؟

شما می توانید با تعمیر و بازسازی کانکس، در هزینه های خود به شدت صرفه جویی کنید. تعمیرات کانکس از خرید مجدد آن جلوگیری می کند. شما می توانید با صرف هزینه اندک برای تعمیرات کانکس، کانکس خود را مثل بار اول تحویل گرفته و از آن استفاده کنید. دیگر لازم به صرف  هزینه گزاف برای خرید کانکس نیست کانکس مسکونی.

شما می توانید هنگام بازسازی کانکس، بخش هایی را به کانکس اضافه یا از آن کم کنید. همچنین می توانید تغییرات زیادی را در کانکس خود اعمال کنید. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم هنگام بروز مشکل وآسیب به کانکس، حتما از تکنسین ها و تعمیر کاران راهنمایی بگیرید.

تعمیرات کانکس چقدر زمان می برد ؟

تعمیر کانکس چقدر زمان می برد؟

تعمیر کانکس چقدر زمان می برد؟

نمی توان به طور دقیق گفت که تعمیر یک کانکس چقدر زمان می برد. میزان زمانی که برای تعمیر یک کانکس صرف می شود، بستگی به میزان آسیب کانکس شما دارد. اگر آسیب در رده آسیب های جدی باشد، زمان بیشتری صرف تعمیر کانکش شما می شود. ناگفته نماند که تعمیر آسیب های جزئی کانکس،  در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر است. این نکته را فراموش نکنید که کارشناسان و تکنسین های شرکت، بعد از تماس شما، بعد از گذشت یک روز به محل استقرار کانکس می آیند و اقدام به تعمیرات کانکس می کنند تعمیرات کانتینر.

کدام کانکس ها تعمیر می شوند ؟

می توان گفت که تمام کانکس ها قابل بازسازی و تعمیر می باشند و شما می توانید به سهولت آن ها را تعمیر کنید. به این نکته توجه کنید که بعضی از کانکس ها در شرایط خاص و با فناوری و مهندسی ویژه طراحی شده اند. به همین دلیل ممکن است تعمیرات این دسته از کانکس ها زمان بر تر و پر هزینه تر باشد. به این نکته دقت کنید که مقصود ما از تعمیرات زمان بر، کانکس هایی می باشند که بیشتر در معرض آسیب قرار دارند. مانند کانکس کارگاهی و کانکس معدن و …. .

 

b2n

yun

rizy

Rate this post