خرید کانتینر پلیس

طی چد ساله گذشته میزان خرید کانتینر پلیس در میان نیروهای امنیتی رشد فزاینده ای داشته است. دلیل این موضوع را می توان مزایا و البته کاربرد های منحصر به فرد این تولیدات دانست که آن ها را به صدر انتخاب ها رسانده است. در حقیقت این دسته از تولیدات دارای مزیت های منحصر به فردی هستند که باعث شده تا یک انتخاب بسیار ایده آل باشند.

در حالت کلی این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که می توانند به خوبی نیاز نیروهای امنیتی به یک سرپناه امن را برآورده سازند. این مزیت در نوع خود باعث می شود تا این نیرو ها بیش از پیش نسبت به خرید کانتینر پلیس متمایل شوند. با این وجود باز هم بخش زیادی از این متقاضیان، اطلاعات دقیقی در رابطه با این تولیدات ندارند کانکس پلیس.

ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا به شیوه ای دقیق آنها را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار دهیم . لذا اگر شما هم به دنبال خرید کانتینر پلیس هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید .

مزایای کانتینر پلیس

کانتینر های پلیس دارای مزیت های منحصر به فرد فراوانی هستند. در حقیقت همین مزیت ها هم میزان خرید کانتینر پلیس را افزایش داده است. با این وجود قشر زیادی از مردم اطلاعات چندانی در رابطه با آنها ندارند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا به شیوه ای دقیق این مزایا را خدمت شما عزیزان بیان کنیم .

  • طراحی بی نظیر

 

طراحی بی نظیر

طراحی بی نظیر

خرید کانتینر پلیس و طراحی این سازه را می توان جزو شاخص ترین و البته حیاتی مزیت هایی دانست که در بدنه کانتینرهای پلیس دیده می شود . این محصولات فضای لازم برای نیاز نیرو های امنیتی را دارند. از جمله این فضا ها می توان به محل استراحت، محل ذخیره تسلیحات، محل دیده بانی و…. اشاره نمود .

افزون بر این موارد در بخش  بالایی این کانتینر ها عموما یک فضای شیشه ای وجود دارد که  یک دید ۳۶۰ درجه را به افراد داخل کانتینر می دهد. این مورد سبب شده تا خرید کانتینر پلیس در اولویت نیرو های امنیتی باشد .

  • مقاومت بالای کانتینر ها

یکی از مهمترین مولفه هایی که خرید کانتینر پلیس را افزایش داده، میزان مقاومت آن ها می باشد. در حقیقت این دسته از تولیدات به گونه ای طراحی شده اند که می توانند در  نوع پیش آمد ناگواری مقاومت خود را حفظ نمایند.

به همین جهت بوده که اسکلت بندی ضخیمی برای آنها تعبیه شده است. از طرفی دیگر بر روی این اسکلت بندی هم یک یا چند لایه از ورقه های محکم قرار می گیرد . این موارد سبب می شود تا این کانتینر ها بتوانند در شرایط حساس هم مانند یک سنگر عمل نمایند .

  • قابلیت جابه جایی

 

قابلیت جابه جایی

قابلیت جابه جایی

یکی دیگر از مهمترین مزایای کانتینرهای پلیس، قابلیت جابه جایی آن ها می باشد. در حقیقت می توان این محصولات را بعد از مدت زمانی خاص به ناحیه ای دیگر منتقل نمود . این مزیت باتوجه به متغیر بودن محل ایست های بازرسی، بسیار حیاتی است انواع کانتینر.

ابعاد کانتینر پلیس

کانتینر های پلیس دارای ابعاد بسیار منحصر به فردی هستند . در حقیقت این دسته از تولیدات با توجه به وظیفه ای که دارند، عموما در اندازه های متغیری تولید می شوند . این اندازه عموما در رنج ۲۰ متر مربع قرار دارد. با این اوصاف مدل های کوچکتر و بزرگتر هم وجود دارد .

افزون بر این موارد ارتفاع هم در محدوده ۱۰ فوت قرار می گیرد . البته این ارتفاع می تواند تا ۴۰ فوت هم افزایش یابد اما عموما به دلایل امنیتی این کار انجام نمی شود . با این اوصاف تغییرات ابعاد می تواند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی داشته باشد. لذا حتما قبل از خرید کانتینر پلیس این نکته را در نظر داشته باشید .

قیمت کانتینر پلیس

 

قیمت کانتینر پلیس

قیمت کانتینر پلیس

قیمت کانتینر پلیس یکی از مهمترین و البته حیاتی ترین فاکتور هایی است که بایستی بدان دقت ویژه ای داشته باشید. در حقیقت این دسته از محصولات به دلیل ساختار ویژه خود، دارای قیمت های بالاتری هستند. این موضوع با توجه به حجم فلزات به کار رفته در آن امری طبیعی است.

با این وجود برخی از تولیدکنندگان ضمن ارائه مدل های ضعیف، قیمت های بالایی را هم درخواست می کنند. به همین جهت است که باید قبل از خرید کانتینر پلیس، حتما تحقیقات لازم را در رابطه با تولید کننده آن انجام دهید . از طرفی دیگر باید در زمان خرید خود هم گارانتی و ضمانت نامه معتبر را درخواست کنید خرید کانکس مسکونی

متاسفانه بسیاری از تولید کنندگان ضمانت نامه مناسب ارائه نمی دهند . همین مورد هم موجب نگرانی مشتریان می شود . ما در گروه کانکس سیتی نه تنها مناسب ترین قیمت را برای این محصولات قرار داده ایم، بلکه برای هر مدل هم گارانتی و ضمانت نامه معتبر عرضه می کنیم . لذا اگر به دنبال خرید کانتینر پلیس هستید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Buy police container

b2n

yun

Rate this post