خرید کانکس بزرگ

بدیهی است که شما هم تا کنون کانکس های بزرگی را دیده اید که گنجایش زیادی برای سکونت و یا انجام امور مختلف داشته اند. در حقیقت همین گنجایش بالا هم سبب شده تا طی سال های گذشته تقاضای زیادی برای خرید کانکس بزرگ ایجاد شود . این مدل از کانکس ها عموما ابعاد و اندازه های بزرگتری نسبت به مدل های عادی دارند . به همین جهت می توانند برای امور مختلفی مناسب باشند.

با این وجود هنوز هم بسیاری از مردم اطلاعات چندانی در رابطه با کارایی و البته مزیت های منحصر به فرد این تولیدات ندارند. این در نوع خود همان فاکتوری است که مشتریان را دچار اشتباه می کند. ما در ادامه این مقاله سعی داریم تا به شیوه ای دقیق این محصولات را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار دهیم لذا اگر قصد خرید کانکس بزرگ دارید، بهتر است با ما همراه شوید کانتینر بزرگ.

ابعاد کانکس بزرگ

ابعاد را می توان مهم ترین ویژگی کانکس های بزرگ دانست. در واقع همین ویژگی هم باعث شده تا این لقب را به این دسته از تولیدات بدهیم. با این اوصاف ابعاد مختلفی برای این دسته از کانکس ها وجود دارد که اغلب آنها نیز به عنوان بزرگ شناخته می شوند . در حالت کلی ابعاد کانکس های بزرگ در محدوده یا بین ۲۰ الی ۲۰۰ متر مربع جای می گیرد . ارتفاع آنها نیز غالبا بیش از ۱۰ فوت می باشد.

البته باید عنوان کنیم که این ابعاد می تواند به صورت سفارشی تعیین شده و یا متناسب با نوع و مدل محصولات تغییر کند. اما در هر حال اگر ابعاد بیشتر شود، قیمت نهایی هم افزایش پیدا می کند. لذا بایستی در زمان خرید کانکس بزرگ به ابعاد آن دقت ویژه ای داشته باشید .

ساختار کانکس بزرگ

ساختار کانکس بزرگ

ساختار کانکس بزرگ

ساختار کانکس های بزرگ را می توان به عنوان یکی از مهمترین و البته حیاتی ترین فاکتورهایی در نظر گرفت که باعث شده تا این دسته از تولیدات نسبت به سایرین متمایز باشند خرید کانکس انباری.

در حقیقت این محصولات اسکلت بندی بزرگتری نسبت به سایر مدل ها دارند . این اسکلت بندی در بعضی از قسمت ها تراکم بسیار بیشتری به خود می گیرد تا بتواند فشار ناشی از ابعاد را به خوبی دفع نماید. افزون بر این موارد بر روی این اسکلت بندی هم متریال های مختلفی نظیر ورقه های فلزی، ساندویچ پانل و.. استفاده می شود.

عموما در کانکس هایی که ابعاد بسیار بزرگی دارند، تیرک های مختلفی به عنوان ستون تعبیه می شود . این تیرک ها بخش زیادی از فشار ناشی از کانکس ها و اسکلت بندی آن را بر روی دوش خود می کشند. وجود این تیرک ها در مدل هایی با ابعاد بالای یک امر حیاتی است. لذا حتماً در زمان خرید کانکس بزرگ بدان دقت ویژه ای داشته باشید.

پارتیشن بندی کانکس های بزرگ

پارتیشن بندی کانکس های بزرگ را می توان به عنوان یکی از بهترین و البته مهم ترین مولفه هایی در نظر گرفت برای این دسته از تولیدات مطرح است. در واقع این پارتیشن بندی نحوه استفاده از فضای بزرگ داخل این محصولات را تعیین می کند. عموما پارتیشن بندی این دسته از تولیدات متناسب با نوع و البته ساختار آنها تغییر می کند خرید کانتینر بزرگ.

برای مثال پارتیشن بندی مدل های مسکونی با پارتیشن بندی کانکس رستوران ها متفاوت است. اما در حالت کلی یک اصل همیشگی وجود دارد و آن هم حداکثر استفاده از کمترین فضای موجود می باشد. لذا باید در زمان خرید کانکس بزرگ این نکته را بررسی نمایید.

قیمت کانکس بزرگ

قیمت کانکس بزرگ

قیمت کانکس بزرگ

قیمت را می توان به عنوان یکی از ایده آل ترین و البته منحصر به فرد ترین فاکتور ها برای خرید کانکس بزرگ در نظر گرفت.

بدیهی است که هر اندازه قیمت بهینه تر باشد، میزان تقاضا برای آن هم بیشتر می شود. این موضوع در رابطه با کانکس های بزرگ اهمیت بیشتری به خود می گیرد.

در واقع مدل های بزرگ عموما دارای میزان بیشتری از متریال و مصالح هستند. همین مورد هم باعث می شود تا قیمت نهایی آنها بیشتر شود. اما در این بین شما بایستی مدلی را انتخاب کنید که متناسب با متریال آنف قیمت مناسبی هم داشته باشد.

ما در گروه کانکس سیتی سعی کرده ایم تا دقیقا چنین محصولاتی را خدمت مشتریان عزیزان ارائه دهیم . لذا اگر به دنبال خرید کانکس بزرگ هستید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

b2n

yun

Rate this post