خرید کانکس دو طبقه

در طی یک دهه گذشته و با افزایش قیمت زمین، تقاضا برای خرید کانکس دو طبقه رشد بالایی را تجربه کرده است. این محصولات همانگونه که از نامشان پیداست، در دو طبقه تولید می شوند. به همین جهت است که می توانند از کمترین فضا، بیشترین بهره را ببرند. این موضوع با توجه به قیمت های فضایی زمین و البته مصالح یک انتخاب بسیار ایده آل است.

البته باید عنوان کنیم که با وجود چنین انتخاب مناسبی، اما هنوز هم بسیاری از مردم آن ها را در لیست خود قرار نمی دهند. دلیل این موضوع را می توان عدم آگاهی جامعه از وجود چنین تولیدات بی نظیری دانست. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا مروری بر این محصول داشته و بخشی از این ناآگاهی را برطرف سازیم . به همین جهت اگر شما هم مشتاق خرید کانکس دو طبقه هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید کانتینر دوطبقه.

کانکس دو طبقه چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم نکات مهم برای خرید کانکس دو طبقه را خدمت شما عزیزان بیان کنیم، بهتر است ابتدا مروری دقیق بر روی ماهیت این محصول داشته باشیم چرا که بدون شک این موضوع می تواند درک شما از مقاله حاضر را افزایش دهد. در واقع این محصولات همانگونه که از نامشان پیداست، به سازه های دو طبقه ای گفته می شود که بر روی همدیگر قرار گرفته اند.

در این محصولات عموما دو کانتینر جداگانه بر روی هم سوار می شوند و مسیر ارتباط آنها نیز از طریق پله ها تامین می شود . این نوع ساختار باعث می شود تا این تولیدات گزینه ای مناسب برای افرادی باشد. که زمین کمی در اختیار داشته، اما نیازمند فضای زیادی هستند. البته این روزها چنین نیازی در تمام شهرها احساس می شود . همین مورد هم تقاضا برای خرید کانکس دو طبقه را افزایش داده است .

ساختار کانکس دو طبقه

 

ساختار کانکس دو طبقه

ساختار کانکس دو طبقه

ساختار کانکس های دو طبقه یکی از مهمترین مواردی است که خریداران آشنایی زیادی با آن ندارند. در حقیقت ساختار این محصولات تا حد زیادی مشابه مدل های یک طبقه می باشد.

یعنی در آن ها یک اسکلت از جنس پروفیل با لایه هایی از ورقه های فلزی قرار دارد . اما تفاوت عمده ای که در این مدل دیده می شود، وجود تعدادی ستون در بخش های کناری است.

در حقیقت طبقه زیرین دارای تعدادی ستون محکم در چهار طرف خود می باشد. طبقه دوم هم بر روی این ستون ها سوار می شود. این شیوه ساختار باعث میشود. تا فشار ناشی از طبقه دوم به خوبی به زمین منتقل شده و بر روی طبقه زیرین اعمال نشود . چنین مزیت منحصر به فردی باعث شده تا دوام این دسته از تولیدات به حداکثر برسد کانکس مسکونی.

راه ارتباطی این دو طبقه هم از دیگر مولفه های مهمی است که باید در زمان خرید خرید کانکس دو طبقه بدان دقت کنید . این راه غالبا از طریق پله ها تامین می شود. اما این پله ها گاهاً در داخل کانکس تعبیه می شود و برخی از اوقات هم به صورت راه پله ای در فضا خارجی نصب می شود .

انواع کانکس دو طبقه

کانکس های دو طبقه می توانند کاربرد های متفاوتی داشته باشند. در حقیقت هر جایی که نیاز به استفاده حداکثری از فضا باشد، می توان از مدل های دو طبقه استفاده نمود. اما در حالت کلی این محصولات بیشتر برای امور مسکونی، اداری، ویلایی، کارگاهی، رستوران و یا انباری تولیدی می شوند کانکس ویلایی.

چرا که در این موارد نیاز به فضای زیاد، به شیوه ای چشمگیر احساس می شود . در نظر داشته باشید که هر یک از این کاربری های دارای شیوه طراحی مختص به خود است لذا حتما در زمان خرید کانکس دو طبقه بدان دقت ویژه ای داشته باشید.

قیمت کانکس دو طبقه

قیمت کانکس دو طبقه

قیمت کانکس دو طبقه

قیمت کانکس یکی از مهمترین و البته حیاتی ترین فاکتور هایی است که مشتریان در زمان خرید کانکس دو طبقه بدان دقت می کنند. در حقیقت این افراد تمایل دارند تا تولیدات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری نمایند. اما متاسفانه بسیاری از تولیدکنندگان نمی توانند این نیاز را برآورده سازند.

ما در گروه کانکس سیتی سعی کرده ایم تا خود را به این هدف برسانیم . به همین جهت است که بهترین مدل ها را با مناسب ترین قیمت خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

b2n

yun

Rate this post