خرید کانکس پلیس

کانکس پلیس را می توان جزو بهترین محصولاتی دانست که برای اسکان نیرو های امنیتی تولید شده است . همین مورد م سبب شده طی چند سال اخیر تقاضا برای خرید کانکس پلیس رشد بالایی را تجربه نماید . با این وجود هم بخش زیاد از مردم اطلاعات چندانی در رابطه با این تولیدات ندارند.

ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا به شیوه ای دقیق این دسته از محصولات را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار دهیم. لذا اگر شما هم به دنبال خرید کانکس پلیس هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید خرید کانتینر پلیس.

کانکس پلیس چیست؟

بدون شک شما هم تا به این لحظه محفظه های فلزی بزرگی را دیده اید که در ایست های بازرسی قرار گرفته اند و عموما یک یا چند نیرو هم در آن ها حضور دارند . این جعبه های فلزی در واقع همان کانکس های پلیس می باشد که به عنوان محلی برای اسکان نیرو های امنیتی شناخته می شود.

این محصولات به دلیل مقاومت بی نظیر و البته قابلیت جابه جایی خود توانسته اند در صدر انتخاب  نیروهای امنیتی قرار گیرند . این موضوع به نوبه خود میزان تقاضا برای خرید کانکس پلیس را افزایش داده است.

ویژگی کانکس پلیس

ویژگی کانکس پلیس

ویژگی کانکس پلیس

کانکس های پلیس دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی هستند. در حقیقت همین ویژگی ها نیز سبب شده تا میزان تقاضای یا خرید کانکس پلیس رشد چشمگیری را تجربه نماید. ما در ادامه چند مورد از این ویژگی ها را خدمت شما عزیزان بیان کرده ایم کانتینر پلیس.

  • مقاومت بالا

مقاومت بالا را می توان به عنوان یکی از شاخص ترین و البته حیاتی ترین ویژگی کانکس ها در نظر گرفت . در واقع این دسته از تولیدات نسبت به سایر مدل های کانکس دارای مقاومت بیشتری هستند.

در این محصولات یک اسکلت بندی بسیار مقاوم و البته متراکم قرار گرفته و بر روی این اسکلت بندی هم دست کم دو لایه از ورقه های فلزی بسیار ضخیم قرار گرفته است.  این دو مولفه در کنار همدیگر سبب شده اند تا این محصولات مقاومت بسیار بالایی داشته باشند. دلیل این موضوع هم نوع کاربری این محصولات است چراکه احتمال دارد آخرین سنگر نیرو های امنیتی در مقابل اغتشاشگران باشد .

  • قابلیت حمل و نقل

 

قابلیت حمل و نقل

قابلیت حمل و نقل

قابلیت حمل و نقل را می توان از مولفه هایی دانست که خرید کانکس پلیس را برای نیرو های امنیتی جذاب کرده است. در حقیقت این دسته از تولیدات را می توان بعد از برپایی هم به مکان دیگری انتقال داد. این موضوع با توجه به تغییر دوره ای ایست های بازرسی یک امتیاز بسیار عالی به حساب می آید چراکه در هزینه ها صرفه جویی می کند .

  • طراحی منحصر به فرد

طراحی منحصر به فرد را می توان از دیگر فاکتور های منحصر به فردی دانست که خرید کانکس پلیس را به انتخابی ایده آل تبدیل کرده است.

در حقیقت این دسته از محصولات به گونه ای طراحی شده اند که تماماً با نیاز جامعه هدف خود سازگاری دارند. در فضای داخلی این محصولات بخش هایی برای نگهداری تجهیزات و یا استراحت نیرو های امنیتی تعبیه شده است . از طرفی دیگر در بخش های بالایی آن هم پنجره هایی قرار گرفته که یک میدان دید ۳۶۰ درجه به نیرو های امنیتی می دهد . این موضوع در نوع خود یک امتیاز بسیار منحصر به فرد می باشد.

قیمت کانکس پلیس

 

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس

قیمت یکی دیگر از مهمترین و البته حیاتی ترین مولفه هایی است. که باید در زمان خرید کانکس پلیس بدان دقت داشته باشید. در حالت کلی کانکس های پلیس به دلیل بدنه متراکم خود دارای قیمت های بالاتری هستند. اما برخی از تولیدکنندگان با وجود کیفیت های اندک، قیمت های بالایی را درخواست می کنند.

این کیفیت پایین می تواند در زمان های حساس به عنوان یک نقطه ضعف تلقی شود. به همین جهت باید در این زمینه، مدل هایی را انتخاب نمود که گارانتی های معتبر دارند کانکس در البرز.

ما در گروه کانکس سیتی نهایت حساسیت را بر روی این موضوع داشته ایم به همین جهت است. که ما نه تنها بالاترین استاندارد ها را برای ساخت این تولیدات پیاده می کنیم. بلکه برای هر مدل هم ضمانت نامه چند ساله عرضه می کنیم تا مشتریان آسوده خاطر باشند. لذا اگر قصد خرید کانکس پلیس را دارید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

b2n

yun

Rate this post