کانتینر انباری

کانتینر انباری، یک سازه پیش ساخته است که مجموعه ما با بالاترین کیفیت آن را تولید می کند. این سازه توسط مهندسین توانمند ما ساخته شده است. همچنین توسط کارشناسان خبره ما کارشناسی شده است.

این کانتینر مطابق با دانش روز دنیا و بر اساس تکنولوژی نوین ساخته می شود. به همین دلیل می توانید با  مراجعه به وب سایت شرکت ، ضمن آگاهی از دستاورد ها، خدمات شرکت را مشاهده کنید.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

کانتینر انباری چه ویژگی هایی دارد؟کانتینر انباری چه ویژگی هایی دارد؟

این کانتینر ویژگی های بسیار زیادی دارد. در حقیقت شما می توانید از ویژگی های متفاوت آن به بهترین نحو استفاده کنید. ویژگی های کانکس و کانتینر انباری بسیار منحصر به فرد هستند.

این امر باعث شده عده زیادی علاقه مند به استفاده از این سازه شوند. شما می توانید از این کانتینر ها استفاده کنید و به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کنید.

شما همچنین می توانید با مطالعه جدول زیر، با مهم ترین ویژگی های این کانتینر آشنا شوید.

ویژگی های کانتینر انباری

قابلیت جا به جایی سازه وزن کم و حمل سبک سازه
جنس و رنگ متنوع کیفیت قابل توجه
  •  قابلیت جا به جایی سازه

یکی از مهم ترین ویژگی های این سازه، قابلیت جا به جایی است. این سازه به راحتی قابلیت جا به جایی و انتقال دارد. شما می توانید این سازه را به راحتی از جایی به جای دیگر منتقل کنید.

جا به جایی این سازه با استفاده از ماشین های کشنده امکان پذیر است. این کانتینر در استاندارد ترین حالت ممکن ساخته می شود. به همین دلیل می توان گفت که به راحتی می توان آن را منتقل کرد.

شما امکان جا به جایی این سازه را دارید ، در صورتی که اگر کانتینر سیمانی و بتنی بود این امکان را نداشنید. در غیر این صورت شما مجبور بودید یک انباری جدید در فضای جدید بسازید.

این امر هزینه و زمان شما را بسیار هدر می داد. که این یکی از معایب سازه های سیمانی است. در صورتی که می توانید با کمترین مقدار هزینه و صرف مدت زمان کوتاه، این سازه را به محیط جدید منتقل کنید. این ویژگی یکی از مهم ترین ویژگی های کانتینر انباری است.

  • وزن کم و حمل سبک سازهوزن کم و حمل سبک سازه

وزن کم و حمل سبک، یکی از مهم ترین مزایای کانتینر انباری است. این کانتینر به دلیل این که وزن بسیار سبکی دارد، می  تواند به راحتی جا به جا شود. به همین دلیل هیچ مشکلی بابت نصب آن به وجود نمی آید.

حمل آن بسیار راحت و بدون دردسر می باشد. کانتینر آماده شما می توانید از این سازه به راحتی استفاده کنید. این سازه هیچ مشکلی بابت نصب ندارد.

کانیتنر انباری به دلیل وزن سبک، می تواند به سهولت روی یک سطح قرار بگیرد و هیچ مشکلی به وجود نیاید. این یکی از مهم ترین مزایای کانتینر انباری می باشد.

  • جنس و رنگ متنوع

یکی دیگر از اصلی ترین ویژگی های کانتینر انباری، جنس و رنگ متنوع سازه است. جنس سازه اغلب از ورقه های فولادی و پروفیل های مناسب می باشد. به عبارتی به منظور استحکام بیشتر سازه از این متریال استفاده می شود تا سازه مقاومت خود را حفظ کند.

این کانتینر ها رنگ بندی متفاوتی دارند. کانتینر اداری رنگ هر کدام از این سازه ها متنوع است. تنوع رنگ بندی و جنس سازه زیاد و مناسب قرارگیری در محوطه خانه شما است. بنابراین می توانید با اعتماد به طراحان و ایده پردازان شرکت، این کانتینر را خریداری کنید.

  • کیفیت قابل توجه

یکی دیگر از ویژگی های کانتینر، کیفیت قابل توجه است. کیفیت این سازه بسیار زیاد است. اساسا به دلیل بالا بودن سطح کیفی، مورد استقبال همه افراد قرار گرفته است. اگر بخواهیم که کیفیت آن را بررسی کنیم، می توانیم به موادی که در آن به کار رفته اشاره کنیم.

متریال اولیه این سازه عمدتا از ورقه های فولادی می باشد. همین امر باعث شده تا کیفیت سازه افزایش پیدا کند. علاوه بر آن سازه عمر طولانی داشته باشد. در صورت شیوه صحیح استفاده، می توانید تا مدت های طولانی از این سازه استفاده کنید.

کانتینر انباری در چه اموری کاربرد دارد؟

کانتینر در امور زیادی کاربرد دارد. به عبارتی از این سازه در تمام امور صنعتی، تجاری، کشاورزی و… استفاده می شود. شما می توانید برای نگهداری از وسایل خود، از این کانتینر استفاده کنید. ما در قسمت زیر به انواع کانتینر انباری اشاره می کنیم و بهتر متوجه خواهید شد تا این کانتینر در چه اموری کاربرد دارد.

انواع کانتینر انباریانواع کانتینر انباری

مجموعه ما با همفکری کارشناسان، انواع کانتینر انباری را به 3 نوع کانتینر دسته بندی کرده است. هر کدام از این کانتینر ها در امور متفاوتی کاربرد دارند. اساسا این سازه ها با توجه به موقعیتی که در آن قرار می گیرند استفاده خواهند شد. ما در مطلب زیر انواع کانتینر را نام برده و هر یک را برای شما توضیح می دهیم.

  1. کانتینر انباری کارگاهی
  2. کانتینر انباری مسکونی
  3. کانتینر انباری ساده
  • کانتنیر انباری کارگاهی

کانتینر انباری کارگاهی به سازه ای گفته می شود که معمولا در کارخانه ها و شرکت های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این مشاغل برای نگهداری از وسایل و ابزارآلات خود، از این دسته از کانتینر ها استفاده می کنند.

البته کانتینر عمرانی یکی دیگر از کانتینر هایی است که در امور برج سازی و ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت برای نگهداری مصالح، از این کانتینر ها استفاده می شود.

  • کانتینر انباری مسکونی

کانتینر انباری مسکونی به انواع مختلفی دسته بندی می شود. گروهی از آن ها در حیاط خانه و پارکینگ نصب می شوند. بعضی دیگر در فضای پشت بام خانه ها نصب می شوند. کانتینر مسکونی این کانتینر ها بسیار مناسب خانه های ویلایی می باشند.

کانتینر هایی که در حیاط خانه نصب می شوند، مزایای بسیار زیادی دارند. یکی از این مزایا، این است که استفاده از آن به مراتب راحت تر از کانتینری است که در پشت بام نصب می شود.

همچنین در وقت و هزینه شما به شدت صرفه جویی می کند. به عبارتی لازم نیست تا شما بابت ساخت یک سازه سیمانی هزینه ای پرداخت کنید. همچنین لازم نیست تا زمان خود را صرف ساخت این سازه ها کنید.

بیشتر بخوانیم : کانکس ویلایی

  • کانتینر انباری سادهکانتینر انباری ساده

کانتینر انباری ساده یکی دیگر از انواع کانتینر ها است. این کانتینر پیش ساخته است. به عبارتی از قبل ساخته شده و آماده است. این دسته از کانتینر ها تنها به محلی که شما در نظر دارید منتقل می شوند. به عبارتی هیچ هزینه ای و زمانی صرف ساخت این سازه نمی شود. به راحتی بلافاصبه بعد از نصب قابل استفاده است.

ابعاد کانتینر انباری

ابعاد کانتینر انباری متفاوت است. معمولا کانتینر هایی که به صورت پیش ساخته هستند، دو متر طول و ارتفاع دارند. ابعاد هر کدام از این کانتینر ها یکسان و شبیه به یک دیگر نیست. کانتینر کارگاهی و عمرانی در ابعاد برزگ تری ساخته می شود. با این حال شما می توانید خودتان تعیین کننده ابعاد کانتینر باشید.

ابتدا باید محیطی را برای قرار دادن کانتینر در نظر بگیرید. سپس بعد از اندازه گیری طول و عرض فضا، می توانید اندازه مد نظر را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا تصمیمات لازم را بگیرند. در مرحله بعدی می توانید امکانات کانتینر را مشخص کنید. امکانات این کانتینر شامل قفسه بندی در داخل فضای سازه است.

قیمت کانتینر انباریقیمت کانتینر انباری

قیمت کانتینر انباری با توجه به مولفه های زیادی تعیین می شود. قیمت کانتینر ها  با توجه به تفاوت در شیوه طراحی و مواد به کار رفته متفاوت است.

موادی که در کانتینر به کار رفته، اصلی ترین عامل برای قیمت گذاری سازه است. همچنین هر تغییراتی که در کانتینر به دستور مشتری اعمال شود، می تواند در قیمت تاثیر گذار باشد.

خرید کانتینر انباری

خرید کانتینر انباری باید با دقت بسیار زیادی صورت بگیرد. قبل از خرید سازه باید به محیطی که سازه استفاده می شود توجه کنید. شما باید حداقل فضای مناسب را برای نصب سازه داشته باشید. یکی دیگر از نکات، توجه به مراحلی است که بعد از خرید باید طی شود. این مراحل شامل حمل سازه تا محل و نصب آن می باشند.

فروش کانتینر انباریفروش کانتینر انباری

فروش کانتینر انباری توسط شرکت با بهترین روش صورت می گیرد. ما راهنمایی های زیادی در زمینه جنس و کیفیت سازه به شما می کنیم. همچنین درباره مشخصات کانتینر به شما اطلاعات زیادی خواهیم داد. بعد از همه این موارد، کانتینر را تا درب محل حمل و سپس نصب خواهیم کرد. ممکن است که نصب کانتینر کمی زمان ببرد اما بعد از نصب می توانید از آن استفاده کنید.این یکی از مهم ترین ویژگی های مجموعه مما به حساب می آید.

تعمیرات کانتینر انباری

تعمیرات کانتینر انباری، شامل تعمیر بدنه، درب، دیواره داخلی و خارجی، پنجره و…. می شود. شما می توانید در صورت مشاهده آسیب در این موارد، با تکنسین های شرکت تماس بگیرد تا اقدامات لازم را انجام دهند. بعد از تعمیر آسیب ها می توانید به راحتی از سازه استفاده کنید.

تعمیر کانتینر انباری چقدر زمان می برد؟

نمی توانیم خیلی دقیق به این پرسش پاسخ دهیم. تعمیر کانتینر انباری نمی تواند خیلی زمان بر باشد. چرا که عمدتا آسیب های سطحی و جزئی به کانتینر وارد می شود. این دسته از آسیب  ها هم در محل تعمیر خواهند شد.