کانتینر در اهواز

کانتینر در اهواز، در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از مناطقی که به ساخت و تولید کانکس مشهور است، آشنا کنیم. و قابلیت هایی که به این منطقه اختصاص دارد را برای شما تشریح کنیم. قطعا نام صنعت کانتینر سازی جنوب کشور را شنیده اید. این منطقه علاوه بر تجارت گونه های مختلف آبزیان، به ساخت کانکس و کانتینر نیز مشهور است.

در جنوب کشور، کانتینر در اهواز سهم بسزایی در تولید و عرضه کانتینر داشته است. کانتینر در اهواز، به کلیه شهروندان خدمات ازائه می دهد. معمولا ساکنان درفول، اندیمشک، بهبهان و… برای خرید کانتینر به این شرکت مراجعه می کنند. اگر می خواهید همراه با ما با انواع این کانتینر آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم جدول زیر را به دقت مطالعه کنید.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

 

انواع کانتینر در صنعت کانتینر سازی اهواز

کانتینر ویلایی و کانتینر مسکونی کانتینر حمام و کانتینر دستشویی
کانتینر سرایداری و کانتینر نگهبانی کانتینر اداری و کانتینر مدیریتی

مواردی که در جدول یالا به آن اشاره کردیم، از مهم ترین کانتینر هایی هستند که در اهواز به شهروندان ارائه می شوند. ذکر این موارد محدود، تنها به این علت است. که به طور خلاصه به بهترین و کاربردی ترین انواع کانتینر اشاره کنیم و با این اقدام مانع از خستگی شما شویم. پس به این نکته توجه کنید که کانتینر در اهواز، به این موارد محدود نمی شود.

  • کانتینر ویلایی و مسکونی

یکی از مهم ترین انواعی که در کانتینر سازی اهواز بسیار به آن دقت می شود، کانکس ویلایی و مسکونی است. کانتینر ویلایی، یک کانتینر با قابلیت مسکونی می باشد. شما می توانید به راحتی  برای سکونت خود از این کانتینر استفاده کنید. لازم به ذکر است یکی از انواع کانتینر مسکونی، کانتینر دوبلکس و ساده می باشد.

این امکان برای شما در نظر گرفته شده است تا هر کدام از آن ها را که مدنظر داشتید خریداری کرده و از ویژگی های متفاوت آن بهره مند شوید. کانتینر دوبلکس به کانتینری گفته می شود که در دوطبقه ساخته می شود. به همین دلیل در قیمت و به طور کل طراحی، با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند.

  • کانتینر حمام و دستشوییکانتینر حمام و دستشویی

کانتینر در اهواز، این کانتینر را به صورت تک چشمه یا چندچشمه به شهروندان ارائه می دهد. این کانتینر به گونه ای ساخته می شود که افرادی که قصد دارند تا آن را در محیط های متفاوتی نصب کنند، قادر باشند تا هر کدام را که متناسب با محیط جغرافیایی آن منطقه بود خریداری کرده و از آن استفاده کنند.(کانتینر سرویس بهداشتی)

این کانتینر به راحتی در ویلا ها و فضای باغ ها و مناطقی که امکان لوله کشی در آن به سهولت میسر نیست، مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن در پروژه های عمرانی و حتی برای استفاده کارگران یک کارخانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کانتینر سرایداری و نگهبانیکانتینر اداری و مدیتریتی

کانتینر در اهواز در تولید و ساخته کانتینر نگهبانی و سرایداری سابقه زیادی دارد. معمولا یکی از مهم ترین کاربری های کانکس و کانتینر، کاربری سرایداری و نگهبانی آن می باشد. شما می توانید به سهولت از این کانتینر ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که این کانتینر به منظور اقامت شخص سرایدار و نگهبان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ممکن است که شما در برج ها و مجتمع های مسکونی انواع آن را مشاهده کرده باشد. این سازه معمولا در برج ها و مجتمع هایی که به نبروی نظافتچی و نگهبان نیاز دارند، قابل نصب و استفاده است.

کانتینر اداری و مدیتریتی

یکی از مهم ترین کانتینر هایی که کانتینر در اهواز به صورت تخصصی سعی در تولید و عرضه آن دارد، کانتینر اداری و مدیریتی می باشد. کانتینر اداری به کانتینر هایی گفته می شود که برای انجام امور اداری مورد استفاده قرار می گیرد کانتینر مدیریتی، کارکردی مشابه با کانتینر اداری دارد. این کانتینر برای دفاتر شخصی مدیرعاملان و وکلا و مهندسان مورد استفاده قرار می گیرد.

هر دوی این کانتینر ها به صورت لوکس و ساده ساخته می شوند. تفاوت آن ها تنها در نوع امکانات و تجهیزات هر یک است و تفاوت های چندانی با یکدیگر ندارند. این کانتینرها به خاطر تفاوتی که در نوع امکانات هریک دارند، ممکن ایت که به لحاظ قیمت با کانتینرهای دیگر تفاوت داشته باشند. البته این تفاوت به هیچ وجه باعث تفاوت در کارکرد یک کانتینر نمی شود.

Rate this post