کانتینر دوبلکس چیست؟

کانتینر دوبلکس

کانتینر دوبلکس به سازه پیش ساخته ای می گویند که برای اهداف گوناگونی طراحی و ساخته می شود. این سازه ها اغلب برای امور مسکونی و مشاغل مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه قصد داریم تا شما را با انواع این سازه آشنا کنیم و ویژگی های هر یک را برای شما توضیح داده و به طور کامل بیان کنیم تا از این سازه در چه مواردی استفاده می شود کانتینر .

کاربرد کانتینر دوبلکس

کانتینر دوبلکس یک سازه ای است که در بسیاری از مشاغل و امور اداری و تجاری استفاده می شود. این سازه از دو طبقه تشکیل شده که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند. برای مثال اگر از کانتینر دوبلکس برای امور اداری استفاده شود، این امکان وجود دارد تا هر کدام از طبقات را به یک امری اختصاص داد. اگر از کانتینر دوبلکس برای سکونت استفاده شود، می توان این سازه را مطابق با خانه ها و ویلاهای سنتی طراحی کرد تا کاربرد زیستی خود را حفظ و شرایط سکونت را فراهم کند.

ویژگی های کانتینر دوبلکسویژگی های کانتینر دوبلکس

کانتینر دوبلکس ویژگی های زیادی دارد. ما در جدول زیر برای شما چند مورد از مهم ترین ویزگی های کانتینر را ذکر کردیم. هرکدام از این موارد نقش اساسی و تعیین کننده ای در کارکرد کانتینر دارند. ضمن این که شما می توانید متناسب با این ویژگی ها، کانتینر مدنظر خود را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

طراحی متنوع امنیت بالا
دسترسی به تجهیزات ایمنی استحکام زیاد

 

طراحی متنوع

کانتینر دوبلکس، دارای طراحی متنوع و نقشه کشی منحصر به فردی است. این سازه به گونه ای طراحی و ساخته شده است که شما می توانید هر کدام را که مطابق با سلیقه و با توجه به نیاز شما طراحی شده بود انتخاب و آن را خریداری کنید. معمولا طراحی این دسته از سازه ها متناسب با ویژگی های زیبایی شناختی و چیدمان صحیح و اصولی است.

امنیت بالا

کانتینر دوبلکس ازجمله سازه هایی است که مجهز به تجهیزات ضد سرقت است. به همین منظور شما می توانید با اطمینان خاطر این سازه را خریداری کرده و از آن استفاده کنید. علاوه بر تجهیزات ضد سرقت، شما می توانید به منظور جلب اعتماد بیشتر، سازه را به تجهیزات امنیتی بیشتر مجهز کنید تا خیال خود را از بابت امنیت سازه راحت کنید.

دسترسی به تجهیزات ایمنیدسترسی به تجهیزات ایمنی

کانتینر دوبلکس، از جمله سازه هایی است که مطابق با اصول ایمنی ساخته شده و به تمام تجهیزات ایمنی مجهز است. مثلا این سازه دارای کپسول آتش نشانی و سنسور های فعال است. ضمن این که اصول ایمنی در تمام مراحل ساخت این سازه رعایت شده است. نحوه طراحی و ساخت این سازه، به گونه ای است که در برابر ریزش آوار و حوادث غیرمترقبه از قبیل آتش سوزی، بسیار مقاوم و ماندگار است.

استحکام بالا

کانتینر دوبلکس از موادی ساخته شده است که استحکام و مقاومت این سازه را بسیار بالا برده و دوام آن را در برابر حوادث ضمانت می کند. کانتینر دوبلکس از مصالح بسیار سبک و کم حجم ساخته شده است. به همین منظور توجه داشته باشید که امکان ریزش این دسته از مصالح وجود دارد اما به دلیل سبک بون خطر جانی محسوب نمی شود.

مزایای کانتینر دوبلکسمزایای کانتینر دوبلکس

کانتینر دوبلکس مزایای بسیار زیادی دارد. فرض کنید که شما این کانتینر را به منظور امور اداری خریداری کنید، در آن صورت می توانید در محیط محدودی کانتینر خود را نصب کنید. این در شرایطی است که سازه های دیگر، به مساحت بیشتری برای نصب احتیاج دارند. یکی دیگر از مزایای کانتینر دوبلکس، قیمت مناسب آن است. این سازه هیچ هزینه جانبی ندارد و از هزینه های مصرفی شما به شدت می کاهد. ضمن این که هزینه خرید این سازه به طور کل از سازه های دیگر کمتر است. بی تردید یکی از مهم ترین و اصلی ترین مزایای کانتینر دوبلکس، قابلیت نصب در هر زمان و مکانی است. کانتینر دوبلکس در تمام فصول حتی فصول سرد سال قابلیت نصب شدن دارد. ضمن این که امکان ساخت و ساز در مناطقی که حمل مصالح ممنوع است، برای کانتینر دوبلکس مهیا است.

انواع کانتینر دوبلکس

کانتینر ها سازه هایی هستند که عمدتا بر اساس نوع کاربری و استفاده هر یک طبقه بندی می شوند. درست بر خلاف سازه های سنتی که بر اساس شکل و فرم دسته بندی می شوند. توجه داشته باشید که این دسته از سازه ها عمدتا توسط خانواده ها به منظور سکونت، خریداری می شوند. البته لازم به ذکر است که برای امور اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. به همین منظور ما قصد داریم تا شما را با انواع کانتینر دوبلکس با معیار و ملاک های مذکور آشنا کرده و ویژگی های هر یک را برای شما توضیح دهیم.

  1. کانتینر دوبلکس اداری
  2. کانتینر دوبلکس مسکونی
  3. کانکس دوبلکس

کانتینر دوبلکس اداریکانتینر دوبلکس اداری

کانتینر دوبلکس اداری، به کانتینر هایی گفته می شود که معمولا در فضای اداری نصب می شوند. طراحی و شیوه ساخت این دسته از سازه ها متناسب با فضای اداری صورت می گیرد. یعنی این کانتینر باید دارای اتاق های متعدد به منظور استفاده در حوزه های گوناگون باشد. لازم به ذکر است که کانتینر اداری باید به گونه ای ساخته شود که به دلیل رفت و آمد های مکرر، آسیب نبیند.

کانتینر دوبلکس مسکونی

کانتینر دوبلکس مسکونی، به سازه ای گفته می شود که با هدف زیست و سکونت افراد ساخته می شود. طراحی کانتینر دوبلکس مسکونی می بایست مطابق با شرایط سکونت افراد باشد. لازم است که تمام تعلقات یک سکونت گاه مانند آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام و …. را داشته باشد. البته لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد پایه و ثابت یک سکونت گاه است. در صورتی که شما می توانید امکانات بیشتری را به این سازه اضافه کنید.

 کانتینر دوبلکس در کجا ساخته می شود

طراحی کانتینر دوبلکس، متناسب با کاربری کانتینر مد نظر صورت می گیرد. مثلا کانتینر اداری، معمولا در جایی ساخته می شود که موقعیت اداری یک سکونت گاه را داشته باشد. علاوه بر این موارد این کانتینر در محیطی نصب می شود که مزاحمت وآلودگی صوتی نداشته باشد. البته به این منظور تدابیری سنجیده شده است. یکی از این موارد، استفاده از پنجره دوجداره و عایق بندی ضخیم است تا صدا از پنجره و دیواره ها به داخل نفوذ نکند.

ابعاد کانتینر دوبلکسابعاد کانتینر دوبلکس

ابعاد کانینر دوبلکس یکسان نیست و به بودجه و نظر شخص خریدار بستگی دارد. خریدار می تواند هر میزان مساحت و اندازه ای را که مدنظر داشت سفارش داده و کانتینر خود را تحویل بگیرد. البته لازم به ذکر است که ابعاد کانتینر دوبلکس اداری، از کانتینر مسکونی کوچک تر است اما نمی توان به طور دقیق به این گفته استناد کرد چون ممکن است که بعضی از صاحبان مشاغل و مدیران، علاقه مند به استفاده از کانتینر در ابعاد بزرگ باشند.

قیمت کانتینر دوبلکس

اگر بخواهیم که نرخ دقیق کانتینر را برای شما ذکر کنیم، به یقین موفق نخواهیم شد تا قیمت را خیلی دقیق برای شما ذکر کنیم. قیمت کانتینر مسکونی از عوامل متعددی تاثیر می پذیرد. یکی از این موارد، مرغوبیت مواد و درجه کیفیت آن ها است. اگر کانتینر از مواد درجه یک و مرغوب ساخته شده باشد، به مراتب قیمت بالاتری دارد. این نکته را در نظر داشته باشید که معیاز سنجش قیمت کانتینر دوبلکس، کیفیت و کارایی آن است. اگر کانتینر کارایی زیادی داشته باشد، هر مقدار که برای خرید یا اجاره کانتینر صرف شود، کاملا به صرفه است.

خرید کانتینر دوبلکسخرید کانتینر دوبلکس

خرید کانتینر دوبلکس، با توجه به طراحی سازه و امکانات تعبیه شده در هر کدام از کانتینر ها صورت می گیرد. معمولا خریداران سازه، به طراحی کانتینر و نقشه کشی آن به نسبت سایر موارد، اهمیت بیشتری قائل هستند. علاوه بر طراحی، به امکانات و تجهیزات یک کانتینر بسیار توجه می کنند. امکانات و تجهیزات کانتینر دوبلکس، مطابق با درخواست خریدار تعیین می شود.

فروش کانتینر دوبلکس

با خدماتی که توسط تیم فروش و بازاریابی شرکت ارائه می شود، می تواند رضایت همه مشتریان را جلب کند. خدمات تیم فروش شرکت، مشاوره های متخصصان و کارشناسان، ارائه خدمات پس از فروش، تخفیف های جشنواره ای و …. است. لازم به ذکر است که استفاده از مشاوره های متخصصان و کارشناسان می تواند  شما را در راه رسیدن به هدفتان یاری کند. کارشناسان شرکت اغلب افرادی هستند که در این زمینه تجربیات فراوانی دارند و شما می توانید از مشورت با آن ها، گام های محکم تری در مسیر رسیدن به اهداف خود بردارید کانکس ویلایی .

تعمیرات کانتینر دوبلکستعمیرات کانتینر دوبلکس

تعمیرات کانتینر دوبلکس، با بهترین روش ها و متد ها صورت می گیرد. شما می توانید بعد از هر آسیبی که در کانتینر خود مشاهده کردید، با تعمیرکاران شرکت تماس بگیرید تا اقدامات لازم صورت بگیرد. گروهی از تکنسین ها وظطفه بازدید از آسیب و عکس برداری از آن را دارند. گروهی دیگر وظیفه تعمیر و انتقال سازه را دارند که هر کدام از آن ها به روش های متفاوتی در تعمیرات کانتینر دوبلکس، نقش دارند. تعمیرات کانتینر با طی کردن تمام ای مراحل و با صرف مدت زمان کوتاهی انجام می شود. در این صورت شما می توانید تنها چند روز بعد از تعمیر کانتینر و با صرفه هزینه اندک، از کانتینر استفاده کنید.

Rate this post