کانتینر فروشگاهی چیست

کانتینر فروشگاهی

کانتینر فروشگاهی یک سازه پیش ساخته است که به صورت سیار امکان فعالیت در تمام مناطق را دارا می باشد. این کانتینر ویژگی های بسیار زیادی دارد. شما می توانید با خرید این سازه پیش ساخته، از تمام ویژگی ها و کاربرد های آن به طور کامل استفاده کنید. در ادامه قصد داریم تا به شما توضیحاتی را درباره انواع کانتینر فروشگاهی و ویژگی ها و کارکرد های آن ارائه دهیم تا شما بتوانید با شناخت هر کدام از آن ها و ارزیابی ویژگی هایشان، انتخاب به مراتب صحیح تری داشته باشید.

کانتینر فروشگاهی چه مزایایی دارد؟

کانتینر فروشگاهی مزایای بسیار زیادی دارد. این سازه اغلب به دلیل تعداد مزایای زیاد، مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از دلایل استقبال از این سازه ها این است . که خدمات بسیار کاربردی و منحصر به فردی را به استفاده کنندگان ارائه می دهد. به همین دلیل بسیاری از شهروندان علاقه مند به استفاده از این سازه ها هستند. در ادامه ویزگی ها و مزایای هر یک را برای ما بازگو می کنیم.

قابلیت جا به جایی کارکرد های متنوع
امکانات متناسب با نوع کاربری قابلیت بالای تجاری

 

قابلیت جا به جایی

قطعا یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های کانتینر فروشگاهی، سیار بودن و قابلیت جا به جایی آن است. هر کدام از این سازه ها قابلیت انتقال به محیط های گوناگون را دارا می باشند. شما می توانید با توجه به این ویژگی ها، کانتینر مورد نظر را خریداری کنید. قابلیت جا به جایی کانتینر فروشگاهی، قطعا یکی از دلایل استقبال گسترده از آن به شمار می رود.

سازه های دیگر این ویژگی را دارا نیستند و ممکن است در مدت زمان طولانی، نتوانند سود مورد نظر شخص خریدار را به همراه داشته باشند. علاوه بر آن ممکن است که با ضرر مالی همراه باشد. در صورتی که کانتینر فروشگاهی، امکان تغیر موقعیت جغرافیایی و تجاری را دارد. به همین دلیل اگر محیط مدنظر، وضعیت خوبی به لحاظ تجاری و اقتصادی نداشت. صاحبان کسب و کار به راحتی می توانند محیطی متنوع را برای نصب کانتینر خود انتخاب کنند.

کارکردهای متنوعکارکردهای متنوع

کانتینر فروشگاهی، کارکرد ها و قابلیت های بسیار متنوعی دارند. به همین دلیل می توان از آن بی شمار استفاده کرد. این کانتینر اغلب برای فروش مصارف متعددی کاربرد دارد. شما می توانید این سازه را به منظور فروش محصولات غذایی و خوراکی خریداری کرده. و یا از آن برای عرضه محصولات هنری و فرهنگی استفاده کنید. علاوه بر فروش اغذیه و محصولات فرهنگی، می توانید از این کانتینر کارآفرینی کنید. و کسب و کارهای ناشناخته را به شهروندان و بقیه افرادی که فاقد شغل هستند معرفی کنید.

امکانات متناسب با نوع کاربری

امکانات هر کدام از کانتینر ها متناسب با نوع کاربری آن است. شما این نکته را در نظر داشته باشید که کانیتنر فروشگاهی، به انواع مختلفی دسته بندی می شود که هر کدام از آن ها ویژگی ها و شرایط متفاوتی دارند. به همین دلیل لازم است تا کانتینر فروشگاهی امکانات متناسب با کارکرد خود را داشته باشند. مثلا کانتینر سوپرمارکت، یکی از مهم ترین کانتینر های فروشگاهی است که بسیار در شهر مشاهده می شود. شاید شما به عنوان رهگذر به قابلیت ها و امکانات آن توجه نکرده باشید. این کانتینر، امکانات کامل یک سوپرمارکت را دارد. علاوه بر آن ممکن است که کانتینرهای دیگر، متناسب با نوع کارکردشان به امکانات بیشتری مجهز شوند.

قابلیت بالای تجاری

کانتینر فروشگاهی از جمله کانتینر هایی است که قابلیت بسیار بالایی به لحاظ تجاری دارد. اغلب افرادی که ایده و شغلی را مدنظر دارند، اما جایی برای مطرح کردن و نمایش ایده خود ندارند، می توانند به این سازه به مثابه یکی از مهم ترین ابزار ها در مسیر رسیدن به اهداف خود نگاه کنند. این سازه ویژگی ها و امکانات بسیار زیادی دارد که تمام این امکانات باعث می شود تا کانتینر به لحاظ تجاری از موقعیت بسیار مناسبی برخوردار شود. در صورتی که سازه های دیگر  این قابلیت را ندارند. چه بسیار کسب و کار هایی که به دلیل بی توجهی به این ویژگی سودآوری لازم را نداشته و یا از رونق افتاده اند..

مشخصات فنی کانتینر فروشگاهیمشخصات فنی کانتینر فروشگاهی

در طراحی کانتینر فروشگاهی، به عوامل بسیار زیادی دقت می شود که یکی از مهم ترین این عوامل، مشخصات فنی و ویژگی های دانش بنیان این سازه است که می بایست به تمام ابعاد آن دقت کافی شود. ضمن این که کانتینر فروشگاهی، به لحاظ فنی دارای ویژگی های بسیار زیادی است. اغلب این کانتینر ها به گونه ای ساخته می شوند که با موقعیت های مختلف و شرایط آب و هوایی گوناگون تناسب داشته باشند.

ابن کانتینرها با قرارگیری در محیط و شرایط جوی مختلف، دچار زنگ زدگی و از بین رفتن نمی شوند. به این نکته توجه کنید که کانتینر فروشگاهی، از مواد و مصالحی ساخته شده که این عامل باعث می شود تا کانتینر عمر طولانی داشته باشد. هم چنین سبب می شود تا به راحتی در گذر زمان دچار آسیب های غیر قابل جبران نشود. نحوه قرار گرفتن هر کدام از اجزا، متناسب با کارکرد تجاری کانتینر است. لازم است که این کانتینر به لحاظ ظاهری، زیبا و منحصر به فرد باشد تا جذابیت زیادی برای شهروندان داشته باشد.

انواع کانتینر فروشگاهی

کانتینر فروگشاهی در انواع مختلفی ساخته می شوند. یکی از نمونه هایی که حتما در سطح شهر مشاهده کرده اید، دکه های روزنامه فروشی است. این دکه ها از مهم ترین و پرکاربردترین کانتینر های فروشگاهی هستند که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند. کانتینر رستوران یا فست فود، یکی دیگر از کانتینر های فروشگاهی است که در بازار یا محیط های پرازدحام کاربرد بسیار زیادی دارد انواع کانتینر .

  1. کانتینرگلخانه ای
  2. کانتینر سوپرمارکت
  3. کانتینر فروشگاهی سیار

هدف ما از نگارش این مقاله، شناساندن پرکاربرد ترین و مهم ترین کانتینرهای فروشگاهی به شما است. در قسمت بالا سه مورد از مهم ترین کانتینر ها را به شما معرفی کرده و قصد داریم تا شما را با ویژگی ها و مزایای آن ها آشنا کنیم. کانتینر گلخانه ای کانتینری است که به نوعی متمایز ساخته می شود. این کانتینر دارای شرایطی است که امکان نگهداری از گل و گیاه را دارا می باشد. به همین دلیل اغلب گل فروشی ها، علاقه مند به استفاده از این کانتینر برای عرضه محصولات خود هستند.

کانتینر سوپرمارکت، یکی از مهم ترین کانتینرهایی است که شما می توانید انواع آن را مشاهده کرده و با کارایی های هریک به طور کامل آشنا شوید. این کانتینر ضروریات و محصولات مهم را به شهروندان عرضه کرده و درآمدزایی می کند. لازم به ذکر است که هرکدام از این کانتینر ها ویژگی هایی دارند که متناسب با کارکرد هر یک به شمار می رود کانکس فروشگاهی .

کانتینر فروشگاهی سیار، به کانتینر هایی گفته می شود که قابلیت فروش سیار را فراهم می کند. این کانتینرها دارای یک چرخ هستند که همواره امکان جا به جایی به محیط های گوناکون را دارد. به همین دلیل توصیه می شود که صاحبان کسب و کار ها و مشاغل آزاد، برای صرفه جویی در هزنیه های خود، از این کانتینر استفاده کنند.

ابعاد کانتینر فروشگاهیابعاد کانتینر فروشگاهی

ابعاد کانتینر فروشگاهی، متناسب با کارکرد و ویژگی های آن تعیین می شود. اندازه گیری دیواره ها و مساحت کلی کانتینر، با توجه به درخواست و نیاز خریدار مشخص می شود. معمولا کانتینر های فروشگاهی در اندازه های متوسط ساخته می شوند. البته لازم به ذکر است که گونه ای از این کانتینر ها برای نصب در پاساژ ها و مراکز خرید ساخته می شود که اندازه آن ها از 10 فوت تا 40 فوت متغیر است کانتینر اداری .

قیمت کانتینر فروشگاهی

قیمت کانتینر فروشگاهی با توجه به درخواست و انتخاب خریدار تعیین می شود. اگر خریدار یک کانتینر با امکانات متوسط انتخاب کند، سطح قیمت آن هم متوسط است اما اگر خریدار یک کانتینر با ابعاد بزرگ تری خریداری کند، سطح قیمتی آن نیز به مراتب بالاتر از کانتینر های دیگر است. البته لازم به ذکر است که سطح قیمت کانتینر فروشگاهی، علاوه بر امکانات و مساحت، به درجه کیفیت کانتینر نیز بستگی دارد. لازم به ذکر است که در قیمت گذاری کانتینر فروشگاهی، به تمام این موارد توجه می شود.

خرید کانتینر فروشگاهیخرید کانتینر فروشگاهی

خرید کانتینر فروشگاهی، نیازمند تخصص و تجربه است. بهتر است در هنگام خرید کانتینر، از افرادی مشورت بگیرید که تجربه و تخصص لازم را در این زمینه دارا هستند. شما می توانید مطابق با سلیقه و نیاز خود، کانتینر مد نظر را انتخاب کنید. اما فراموش نکنید که انتخاب کانتینر ، نیازمند دقت به جوانب و عوامل بسیار زیادی است. لازم است که پیش از خرید، محیط  مدنظر خود را انتخاب کرده و ابعاد آن را اندازه گیری کنید تا در هنگام سفارش ابعاد کانتینر به مشکل بر نخورید.

فروش کانتینر فروشگاهی

در مطلب بالا به راهنمایی یک فرد متخصص و با تجربه اشاره کردیم. شما اگر چنین فردی را در اطراف خود سراغ ندارید، می توانید از مشاوره های متخصصان و کارشناسان ما استفاده کنید. حتی اگر هیچ سابقه و زمینه ای در خرید کانتینر نداشته باشید. پرسنل ما افرادی با تجربه و توانمند در این زمینه هستند که می توانند شما را به بهترین نحو در خرید راهنمایی کنند.

تعمیرات کانتینر فروشگاهی:تعمیرات کانتینر فروشگاهی

تعمیرات کانتینر فروشگاهی، با ارائه بهترین سرویس ها و خدمات از سوی کادر خدماتی و تعمیرکاران ما انجام می شود. تمام بخش های شرکت، اعم از بخش های اداری و فروش و تعمیرات، آماده خدمت رسانی به شما هستند. شما می توانید با مشاهده آسیب با شرکت تماس بگیرید. تا تکنسین های خود را به محل مورد نظر اعزام کنند.

Rate this post