کانتینر یخچالی

در این مقاله می خواهیم تا شما را با کانتینر یخچالی آشنا کنیم. کانتینر یخچالی یک سازه پیش ساخته است که در امور متفاوتی مورد بررسی قرار می گیرد. از این سازه برای حمل مواد فاسد شدنی و خوراکی و داروهای مختلف استفاده می شود.

این کانتینر یکی از پرکاربرد ترین کانتینر های تجاری می باشد. به عبارتی لازم است تا بتواند کیفیت انواع خوراکی را حفظ کند. به همین دلیل می توان گفت که در تجارت مورد استفاده زیادی قرار می گیرد. کا در این مقاله شما را با کابرد های دیگر آن آشنا می کنیم.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

کانتینر یخچالی چه ویژگی هایی دارد؟کانتینر یخچالی چه ویژگی هایی دارد؟

این کانتینر یکی از پر کاربرد ترین کانتینر ها است. به همین دلیل ویژگی های بسیار زیادی دارد. کانکس یخچالی به دلیل نوع کاربرد ها و ویژگی های بی شمارش مورد استفاده قرار گرفته است.

ما در جدول زیر به ویژگی هایی اشاره می کنیم که متعلق به تمام کانتینر ها است. با این حال این ویژگی ها، برای کانتینر یخچالی هم یاد می شوند.

قابلیت بارگیری و تخلیه منسجم قابلیت انتقال حجم زیاد کالا
مقاومت و ماندگاری بالای سازه انتقال پر سرعت
  •  قابلیت بارگیری و تخلیه منسجم

یکی از ویژگی های کانتینر یخچالی، قابلیت بارگیری و تخلیه منسجم است. به عبارتی این سازه باعث می شود تا کانتینر بار را به صورت پیوسته و جدید بارگیری کند.

در صورتی که سازه های دیگر بار را به صورت سنتی بارگیری و تخلیه می کنند. این ویژگی، ویژگی ثابت تمام کانتینر ها است. به همین دلیل لازم است تا حتما به آن اشاره شود.

این ویژگی بسیار اهمیت دارد. کانتینر انباری تاجرانی که در سطح بین المللی فعالیت دارند به خوبی می دانند که بارگیری و تخلیه بار به صورت  قدیمی منسوخ شده است. بارگیری امروز به روش های جدید امکان پذیر است.

  • قابلیت انتقال حجم زیاد کالاقابلیت انتقال حجم زیاد کالا

یکی از مهم ترین ویژگی های کانتینر یخچالی این است که می تواند حجم زیادی از کالا را منتقل کرد. کانتینر دوطبقه در صورتی که با استفاده از سازه های دیگر، تنها حمل تعداد محدودی کالا میسر بود.

به همین دلیل این امکان وجود نداشت تا بتوان حجم زیادی از کالا را به این روش منتقل کرد. به طوری که کانتینر ها کاملا شرایط انتقال حجم زیاد کالا را دارند و بسیار مقاومت می کنند. این یکی از مهم ترین ویژگی های کانتینر یخچالی است.

  • مقاومت و ماندگاری بالای سازه

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های کانتینر یخچالی، مقاومت و ماندگاری بالا است. این سازه به گونه ای ساخته شده که در هر شرایط آب و هوایی مقاومت می کند. این کانتینر ها به روش های مختلف انتقال پیدا می کنند. گروهی از آن ها از طریق حمل و نقل دریایی و گروهی از طریق حمل و نقل زمینی.

به همین دلیل همه این کانتینر ها قابلیت انتقال دارند. به عبارتی می توان آن ها را از جایی به جای دیگر منتقل کرد. این یکی از مهم ترین ویژگی های کانتینر است. ضمن این که کانتینر یخچالی در صورت مواجه شدن با تغییرات جغرافیایی، هیچ واکنشی نشان نمی دهد. این امر بالا بودن کیفیت کانتینر یخچالی را نشان می دهد.

مشخصات کانتینر یخچالیمشخصات کانتینر یخچالی

این کانتینر مجهز به سیستم های تهویه و خنک کننده می باشد. یکی از ویژگی های آن حمل مواد فاسد شدنی و انواع دارو و خوراکی ها  است. به همین دلیل لازم است تا به این سیستم ها مجهز باشد. در بیرون این سازه لایه هایی قرار دارد که باعث می شود تا بدنه کانتینر آسیب نبیند.

بنا به دلایلی ممکن است که بدنه سازه دجار آسیب هایی شود. با این حال لایه ها و فرم هایی که روی بدنه کانتینر قرار دارند  باعث می شود تا کانتینر آسیب نبیند. این یکی از مهم ترین ویژگی های کانتینر یخچالی است. همچنین این کانتینر ها ضد آتش سوزی ساخته شده اند.

به عبارتی به دلیل قرارگرفتن در زیر گرمای زیاد، مشکلات و حوادثی مانند آتش سوزی به بار نمی آورند. این سازه امروزه بیشتر در سطح تجارت بین المللی استفاده می شود. اگر قرار بود تا از روش هاس سنتی برای صادرات و واردات استفاده شود، امروز شاهد پیشرفت چشمگیری در بحت تجارت نبودیم.

چگونه از کانتینر یخچالی استفاده می شود؟

نحوه کار با کانتینر یخچالی بسیار ساده است. شما باید به دمای این کانتینر توجه زیادی داشته باشید. دمای این سازه باید کنترل شود. در پایین این کانتینر، سیتم تهویه می باشد که هوای خنک را به بالای سازه منتقل می کند.

با این روش دمای سازه کنترل می شود. این کانتینر ها دارای ژنراتور برق هستند. به عبارتی این ژنراتور سبب می شود تا در صورت اختلال در برق کشتی، از این ژنراتور برای تامین برق استفاده شود.

همچنین این کانتینر باید دارای سیستم های هشداردهنده باشند. اگر مشکلی در کانتینر آماده به وجود آمد، هشدار آن را اعلام کند. این دسته از مشکل ها مربوط به تغییر دما می باشند. اگر دمای یک کانتینر تغییر کند، برای جلوگیری از فاسد شدن، هشدار های لازم داده می شوند.

انواع کانتینر یخچالیانواع کانتینر یخچالی

انواع کانتینر یخچالی بر اساس اندازه کانتینر طراحی می شوند. به عبارتی نام گذاری این کانتینر ها بر اساس اندازه سازه است. این کانتینر بر اساس اندازه به انواع متفاوتی دسته بندی می شود. لازم است تا اندازه هر یک را به شما عزیزان گفته و نوع طراحی و ویژگی های هر یک را به شما توضیح دهیم.

انواع کانتینر یخچالی بسیار پرکاربرد هستند. هر کدام از آن ها در امور متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید با توجه به این شرایط ویژگی های دقیق هر یک را بررسی کنید. سپس می توانید هر کدام را که علاقه مند بودید خریداری کرده و استفاده کنید.

  1. کانتینر یخچالی 20 فوت
  2. کانتینر یخچالی 40 فوت
  3. کانتینر یخچالی 45 فوت

این سه مورد از مهم ترین و پرکاربرد ترین انواع کانتینر هستند. به عبارتی تمام آن ها در موارد زیادی کاربرد دارند. البته انتخاب هریک، به حجم محصولی که شما می خواهید انتقال دهید بستگی دارد.

ضمن این که این کانتینرها ویژگی هایی دارند که شما می توانید این سازه ها را بر اساس نوع ویژگی های هر یک استفاده کنید.

همه این کانتینر ها سیستم سرمایش مناسبی دارند. همه آن ها به سیستم هشدار دهنده آنلاین دسترسی دارند. اگر در کانتینر مشکلی به وجود آمد، به صورت آنلاین هشدار داده می شود.

ابعاد کانتینر یخچالیابعاد کانتینر یخچالی

ابعاد کانتینر یخچالی متفاوت است. ابعاد هر کدام از کانتینر ها با توجه به ویژگی ها مختلف متفاوت است. همه آن ها شرایط مشابهی را برای انتقال کالا دارند. با این حال حجم متفاوتی از کالا را می توانند انتقال دهند. این کانتینر ها ویژگی های زیادی دارند و به امکانات زیادی دسترسی دارند.

ابعاد کانتینر یخچالی با توجه به ویژگی های مختلف تعیین می شود. کانتینر هایی که برای حمل دارو مناسب هستند، در اندازه های کوچک تری ساخته می شوند. کانتینر هایی که صرفا کالا و محصولات را حمل می کنند، در اندازه های بیشتری ساخته می شوند.

قیمت کانتینر یخچالی

قیمت کانتینر یخچالی متفاوت است. قیمت هر کدام از کانتینر ها با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارد. قیمت کانتینر هایی که امکانات ویژه ای دارند متفاوت است. همچنین قیمت کانتینر هایی که امکانات محدودتری دارند می تواند کمتر از سایر موارد باشد.

قیمت یخچالی با توجه به امکانات و متریالی که در ساخت به کار رفته، مورد استفاده قرار می گیرد. جنس سازه مهم ترین عاملی است که در قیمت تاثیر می گذارد. ضمن این که هر چه که امکانات کانتینر بیشتر باشد، شما می توانید از قابلیت های بی شمار آن استفاده کنید.

خرید کانتینر یخچالیخرید کانتینر یخچالی

روند خرید کانتینر یخچالی بسیار ساده است. شما می توانید این کانتینر را به سهولت خریداری کنید. به این نکته توجه داشته باشید که خرید کانتینر یخچالی  به روش های متفاوتی امکان پذیر است.

یکی از این روش ها، روش خرید حضوری است. شما می توانید به صورت حضوری از کانتینر بازدید کرده و آن را خریداری کنید. همچنین می توانید به صورت اینترنتی کانتینر را خریداری کنید.

فروش کانتینر یخچالی

فروش کانتینر یخچالی یکی از مهم ترین خدمات شرکت است. یکی از خدمات ما در زمینه فروش کانتینر، مشاوره در زمینه های لازم است. ما مشاوره های لازم را به شما ارائه می دهیم. به عبارتی هر آن چه که درباره فروش مدنظر باشد را به شما ارائه می دهیم.

این گونه می توانیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. مشاوره در زمینه خرید و فروش کانتینر یکی از مهم ترین خدماتی است که شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد. لازم است تا شما برای اطلاع از جزئیات به وب سایت های شرکت مراجعه کنید.

تعمیرات کانتینر یخچالیتعمیرات کانتینر یخچالی

تعمیرات کانتینر یکی دیگر از خدمات شرکت ما به شمار می رود. تعمیرات کانتینر شامل تعمیرات بدنه، تعمیرات کفه کانتینر، تعمیرات اجزای داخلی می شود. به عبارتی اگر قرار باشد که اجزای داخل کانتینر تعمیر شوند، شما می توانید این کار را به تکنسین های ما واگذار کنید.

تعمیرات کانتینر شامل تعمیر سطوح داخلی و خارجی آن می شود. همچنین می توانید کانتینر را برای بازسازی به کارگاه متقل کنید تا تغییرات اساسی اعمال شود. شما همچنین می توانید با مشاهده آسیب، نوع و میزان آن را به ما گزارش دهید تا تکنسین ها خود را به محل کانتینر برسانند.

Rate this post