کانکس بزرگ

در عصر امروز به دلیل پیشرفت تکنولوژی و ورود به عصر مدرن، استفاده از کانکس به عنوان سازه پیش ساخته دوچندان شده است. یکی از این کانکس ها، کانکس بزرگ می باشد. این کانکس ها در ابعاد بزرگ و با کارایی بیشتری مورد استفاده قرار می گیرند. البته لازم به ذکر است که شیوه حمل و نقل و نحوه استفاده این کانکس ها، کمی با هم متفاوت است کانکس .

حتما شما با انواع این کانکس ها آشنایی دارید. یکی از اصلی ترین انواع این سازه، کانکس ویلایی می باشد. در ادامه توضیحاتی بیشتر در رابطه با این موضوع، به شما ارائه خواهیم داد.

ویژگی های کانکس بزرگ

ویژگی های کانکس بزرگ

ویژگی های کانکس بزرگ

یکی از اصلی ترین و مهم ترین شاخصه های این سازه، مقاومت بالای آن می باشد. مواد به کار رفته در ساخت کانکس، تاثیر زیادی در افزایش دوام و قدرت آن دارد و از جمله سازه هایی است که در مقابل برخی حوادث مانند زلزله، مقاومت بالایی دارد. به این معنا که می توان از آن در این مواقع، به عنوان اسکان موقت استفاده کرد.

ممکن است بعضی ها از این موضوع اطلاعی نداشته باشند که این کانکس ها در دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند و فقط کاربری موقت و دوره ای ندارند و می توان از آن ها به طور دائمی و همیشگی استفاده کرد.

در قسمت بالا به این موضوع اشاره کردیم که کانکس های بزرگ انواع گوناگونی دارند که می توان از آن ها به طور دائمی و موقت استفاده کرد اما باید این نکته را به شما ذکر کنیم که این سازه علاوه بر استفاده شخصی و خصوصی در مشاغل مختلف نیز به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا کانکس ویلایی از جمله کانکس هایی است.

که از آن به صورت خصوصی و شخصی استفاده می شود ولی کانکس رستوران از جمله کانکس هایی است که به صورت عمومی در مشاغل، مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کانکس بزرگ

این سازه انواع مختلفی دارد. البته این نکته را ذکر کنیم که کانکس در هر ابعادی قابل استفاده می باشد و شما می توانید در هنگام خرید اندازه کانکس خود را تعیین کنید. توجه داشته باشید که کانکس بزرگ،کارایی بیشتری دارد و شما می توانید از آن با سهولت بیشتری استفاده کنید.

 1. کانکس مسکونی
 2. کانکس فروشگاهی
 3. کانکس معدن
 4. کانکس رستوران
 5. کانکس انباری

در قسمت بالا به پنج مورد از مواردی که کانکس بزرگ در آن بیشترین استفاده را دارد، اشاره کردیم. این کانکس ها معمولا کانکس هایی هستند که در ابعاد بزرگ خریداری می شوند و استفاده از آن ها در ابعاد بزرگ، می تواند کارایی آن را افزایش دهد.

 • کانکس مسکونی

  کانکس مسکونی

  کانکس مسکونی

کانکس مسکونی از جمله کانکس هایی است که توسط خریداران در ابعاد بزرگ خریداری می شود. این کانکس ها همان طور که از اسمشان پیدا است، کاربری مسکونی دارند و به شدت مورد استفاده قرار می گیرند.

 • کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی نیز در ابعاد مختلفی طراحی می شود اما کاربرد آن در ابعاد بزرگ بیشتر است. بسیاری از صاحبان مشاغل علاقه مند هستند که محصولات خود را در این کانکس ها به شهروندان عرضه کنند. از کانکس های فروشگاهی برای عرضه محصولات فرهنگی و هنری و خوراکی و…. استفاده می شود.

 • کانکس معدن

کانکس معدن، از جمله کانکس هایی است که عمدتا در ابعاد بزرگ خریداری می شود چون از این کانکس برای محل اقامت کارگران و همچنین محل جمع آوری مواد معدنی و …. استفاده می شود. یکی از عمده کاریرد های این کانکس، در معدن ذغال، برای استخراج ذغال سنگ می باشد. طبیعی است که برای تحقق این امر به جای زیادی نیاز است. پس در نظر داشته باشید کانکس هایی که کاربرد صنعتی دارند، عمدتا در ابعاد بزرگ ساخته می شوند.

 • کانکس رستوران

 

کانکس رستوران

کانکس رستوران

کانکس رستوران، یک مثال خوب برای این سازه می باشد. اگر در توقفگاه های اتوبان ها، این کانکس ها را مشاهده کرده باشید، متوجه خواهید شد که این کانکس ها ابعاد بزرگی دارند. چون اغلب برای عرضه غذا به مسافران به کار می روند. به همین دلیل لازم است که در ابعاد بزرگی خریداری شوند.

 • کانکس انباری

یکی از کانکس هایی که هم در ابعاد بزرگ و هم در ابعاد کوچک ساخته می شود، کانکس انباری است. البته لازم به ذکر است که کاربرد این کانکس ها در ابعاد کوچک شایع تر از ابعاد بزرگ است اما توجه داشته باشید که بعضی از کانکس های انباری به عنوان یک طبقه به طبقه بالای ساختمان اضافه می شوند. به همین دلیل ممکن است که ابعاد بزرگی برای این کانکس در نظر گرفته شود.

کانکس بزرگ چگونه حمل می شود؟

توجه داشته باشید که حمل و نقل کانکس محدودیت دارد. یعنی نمی توان بیشتر از حد استاندارد را توسط ماشین های کشنده حمل کرد اما به این موضوع توجه داشته باشید که هیچ مانعی بر سر راه شما قرار ندارد. شما می توانید کانکس را در ابعاد بزرگ خریداری کنید. در این شرایط کانکس به شیوه دیگری به محل مورد نظر حمل می شود. این شیوه، شیوه اجرا در محل می باشد. به این معنا که قطعات کانکس از هم دیگر جدا و در محل مورد نظر نصب می شوند. نصب کانکس بزرگ عمدتا با این شیوه صورت می گیرد. به این معنا که ابتدا محلی که قصد نصب کانکس را دارید، اندازه گیری می شود. سپس مطابق با اندازه آن و به روش های مهندسی، کانکس در محل مورد نظر نصب خواهد شد.

کانکس بزرگ چه مزایایی دارد؟

کانکس بزرگ چه مزایایی دارد؟

کانکس بزرگ چه مزایایی دارد؟

این سازه مزایای بسیار زیادی دارد. شما هنگام خرید کانکس بزرگ، تنوع انتخاب دارید. یعنی می توانید آن را در شکل ها و فرم های گوناگون و مطابق با نیاز و درخواستی که دارید، خریداری کنید. در مطالب فوق ذکر کردیم که این کانکس ماندگاری بالایی دارد. یعنی می توانید از آن تا مدت های طولانی استفاده کنید و اگر اجزای کانکس نیاز به تعمیر داشت، می توانید با تکنسین های شرکت تماس بگیرید تا خود را برای تعمیر اعزام کنند.

ابعاد کانکس بزرگ

ابعاد این سازه، به طور کل از یک کانکس معمولی بیشتر است اما در عین حال می توان این اندازه و ابعاد را کم و زیاد کرد. شما می توانید این کانکس را در ابعاد وسیع سفارش دهید. توجه داشته باشید که این کانکس ها به جز استفاده مسکونی، در مشاغل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل لازم است که هنگام خرید کانکس، فرض خرید یک سازه را در نظر داشته باشید کانتینر بزرگ.

خرید کانکس بزرگ

خرید کانکس بزرگ

خرید کانکس بزرگ

پیش از آن گفتیم که شما تنوع خرید و انتخاب دارید و می توانید این کانکس را در هر اندازه و فرمی که می خواهید خریداری کنید. علاوه بر آن به شما توصیه می کنیم که در هنگام خرید حتما به چند مورد توجه داشته باشید. به همین جهت به شما توصیه می کنیم که حتما جدول زیر را مطالعه بفرمائید.

 

آگاهی از انواع کانکس بزرگ و نوع کارکرد آن انتخاب کانکس مناسب بر اساس درجه کیفیت
استفاده از مشاوره های متخصصان و کارشناسان اندازه گیری محیط نصب کانکس

 

 • آگاهی از انواع کانکس بزرگ و نوع کارکرد آن 

مواردی که ذکر شد به شما کمک می کند تا خرید بسیار مناسبی داشته باشید. مثلا آگاهی از انواع کانکس باعث می شود تا شما دقیق تر و بهتر کانکس مورد نظر خود را انتخاب و از آن استفاده کنید. توجه کنید که این سازه، نیاز به دقت زیادی در انتخاب دارد. در غیر این صورت ممکن است در خرید خود اشتباه کنید.

 • انتخاب کانکس مناسب بر اساس درجه کیفیت

یکی از مواردی که حتما لازم است به آن توجه داشته باشید، انتخاب کانکس بر اساس درجه کیفیت آن است. این سازه از مواد و مصالح گوناگونی ساخته می شود و این تنوع ساخت باعث می شود که درجه کیفیت کانکس تغییر کند. شما می توانید کانکسی که از مواد درجه یک ساخته شده است را خریداری و از آن استفاده کنید و به کسب و کار خود رونق دهید.

 • استفاده از مشاوره های کارشناسان و متخصصان

شما می توانید از مشاوره های کارشناسان شرکت به بهترین نحو استفاده کنید. آن ها با سال های زیادی تجربه و سابقه ای که در زمینه این سازه دارند، به شما کمک می کنند تا شما با آگاهی بیشتر کانکس خود را خریداری کنید. لازمه خرید یک کانکس خوب، استفاده از مشاوره های یک فرد با تجربه و متخصص است. به همین منظور مجموعه ما با استخدام کارشناسان با تجربه و زبده، در تلاش است تا خدمات بیشتری در این زمینه به شما ارائه دهد.

 • اندازه گیری محیط نصب کانکس کانکس دوبلکس

قبل از انتخاب این سازه، لازم است که طول و عرض محیطی که قصد نصب کانکس را دارید، بدانید. این دانستن به شما کمک می کند تا در انتخاب ابعاد کانکس خود دچار اشتباه نشوید و بهترین مورد را انتخاب کنید.

فروش کانکس بزرگ

مجموعه ما به بهترین نحو شما را در انتخاب یک کانکس خوب یاری می دهد. شما می توانید با اعتماد به مجموعه و کادر اداری شرکت، بعد از انتخاب کانکس خود، ادامه فرآیند را به ما بسپارید. ما در این راه کاملا ثابت قدم هستیم و شما را به بهترین نحو یاری خواهیم کرد.

قیمت کانکس بزرگ

قیمت کانکس بزرگ

قیمت کانکس بزرگ

قیمت این سازه از عوامل متعددی تاثیر می پذیرد اما قبل از این عوامل، اندازه هر متر مربع از سطح کانکس در قیمت در نظر گرفته می شود. بعد از آن عواملی مانند مواد به کار رفته و جنس مصالح و…. به شدت در قیمت کانکس تاثیرگذار است.

تعمیرات کانکس بزرگ

شما می توانید در صورتی که کانکس شما دچار آسیب شد، با تکنسین ها و تعمیرکاران شرکت تماس بگیرید تا خود را برای تعمیر به محل مورد نظر برسانند. البته جای هیچ نگرانی نیست چون این آسیب ها به دو دسته تقسیم می شوند تعمیرات کانکس.

آسیب های سطحی که در مدت زمان کوتاهی توسط تکنسین ها در محل قابل جبران هستند اما آسیب های عمیق، مدت بیشتری زمان می برد تا تعمیر شوند.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post