کانکس در گلستان

اگر اخیراً به استان گلستان سفر کرده باشید، بدون شک متوجه تعداد زیادی از کانکسهای در این استان شده اید. این موضوع می تواند به تنهایی نشان دهنده میزان محبوبیت کانکس در گلستان باشد. اما چه عواملی باعث شده تا هم استانی های عزیز این دسته از تولیدات را در صدر انتخاب هایشان قرار دهند.

برتری کانکس نسبت به کلبه های چوبی و بناهای آجری چیست؟ این موارد از جمله مهمترین سوالاتی است که کاربران از خود می پرسند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا به شیوه‌ای واضح به پاسخ این سوال بپردازیم. لذا اگر شما هم به دنبال خرید کانکس در گلستان هستید، این مقاله را از دست ندهید.

مقاومت بالای کانکس ها

یکی از مهمترین مولفه هایی که موجب محبوبیت کانکس در گلستان شده، مقاومت بسیار بالای آن می باشد. در حقیقت کانکس ها دارای مقاومت بسیار زیادی هستند که باعث شده تا این دسته از تولیدات در برابر ضربات مختلف و فشارهای خارجی، دوام عالی داشته باشند. این مقاومت به لطف اسکلت بندی متراکمی می باشد که در بدنه آنها تعبیه شده است.

این اسکلت بندی از جنس پروفیل های ۵۰ در ۵۰ می باشد. البته مقاومت آنها تنها به این عامل ختم نمی‌شود. بلکه بر روی این اسکلت بندی یک لایه از ورقه های فلزی ضخیم قرار می‌گیرد. وجود این عوامل در کنار هم دیگر باعث می‌شود تا کانکس ها مقاومت بسیار مناسبی از خود نشان دهند.

قابلیت جابجایی کانکس

 

قابلیت جابجایی کانکس

قابلیت جابجایی کانکس

قابلیت جابجایی را می توان به عنوان یکی دیگر از مولفه هایی در نظر گرفت که توانسته موجب نفوذ بهتر کانکس در گلستان شود. در واقع می‌توان به سادگی هرچه تمام تر کانکس ها را جابجا نمود. برای مثال اگر شما یک کانکس رستوران متوسط و کوچک خریداری کرده باشید، می توانید در فصول خوش آب و هوای سال آن را در مناطق گردشگری برپا کنید کانکس پیش ساخته.

از طرفی دیگر با شروع فصل سرما می توانید آن را به نواحی دیگر انتقال دهید. این وضعیت بسیار منحصر بفرد باعث شده است تا این دسته از تولیدات برای کسب و کار های فصلی گزینه های بسیار بی رقیبی باشند. از طرفی دیگر مواردی همچون ایجاد سرویس بهداشتی، ایجاد کارگاه، اسکان نگهبان، اسکان نیروهای پلیس و…. از دیگر مواردی است که نیازمند سرپناهی امن و موقت می باشد که کانکس ها می توانند به خوبی از عهده این نقش برآیند.

برپایی سریع کانکس

یکی دیگر از مهمترین مولفه هایی که می تواند به سادگی موجب این نفوذ کانکس در گلستان شود، بر پایی سریع این محصولات می باشد. در واقع شما می توانید بعد از خرید کانکس، آن را در عرض چند ساعت یا چند روز برپا کنید. این در حالی است که ایجاد یک بنای مسکونی با امکانات مشابه دست کم چند هفته تا چند ماه از زمان شما را به خود اختصاص می دهد. این تفاوت زمانی همان عاملی بوده که مشتریان را به سمت این تولیدات متمایل نموده است.

امکانات مختلف

امکانات مختلف

امکانات مختلف

وجود امکانات مختلف از دیگر فاکتورهایی می باشد که به سادگی موجب نفوذ کانکس در گلستان شده است. در در واقع کانکس ها می توانند امکانات بسیار متنوع و متغیری داشته باشند. برای مثال شما می توانید در درون یک کانکس، وان حمام، سینک روشویی، کمد لباس، کابینت و سایر امکاناتی که در خانه عادی دارید را هم نصب کنید.

این همان فاکتوری است که سبب شده تا میزان رفاه موجود در این محصولات به حداکثر حالت ممکن برسد. از طرفی دیگر این قابلیت به افراد اجازه می دهد تا بتوانند فضای داخلی محصولات را متناسب با نیاز خود تغییر دهند. که این یک امتیاز بسیار منحصر به فرد است کانتینر در گلستان.

قیمت مناسب

قیمت مناسب از دیگر عواملی بوده که به محبوبیت بیشتر کانکس در گلستان کمک کرده است. در واقع کانکس ها دارای قیمت های بسیار مناسبی نسبت به سایر سرپناه های امن هستند. به گونه‌ای که قیمت هر متر مربع از کانکس ها از یک و نیم میلیون تومان شروع می‌شود. در حالی که این رقم برای بناهای آجری و مسکونی دست‌کم ۵ الی ۸ میلیون تومان می باشد.

این در حالی است که بناهای آجری قابلیت جابجایی هم دارد. همین موضوع سبب شده تا خرید این محصولات گزینه‌های بسیار اقتصادی تری می باشد. چنانچه تمایل دارید تا قیمت دقیقه کانکس در گلستان را بدانید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در گروه کانکس سیتی تماس حاصل فرمایید.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post