کانکس دو طبقه 

کانکس دو طبقه، یکی از پرطرفدارترین و مهم ترین کانکس هایی است که ما در مجموعه خود اقدام به تولید و عرضه آن کرده ایم. شما می توانید در کمتر از یک ماه، کانکس دو طبقه خود را تحویل بگیرید. البته لازم به ذکر است که ساخت این کانکس ها یک ماه یا نهایتا چهل و پنج روز زمان می برد که زمان آن به طور کل، بسیار مناسب می باشد و شما می توانید در کمتر از یک ماه، کانکس  خود را دریافت کنید.

معرفی کانکس دو طبقه

معرفی کانکس دو طبقه

معرفی کانکس دو طبقه

در زمان گذشته، این کانکس ها برای استراحت افراد تلقی می شدند اما رفته رفته کاربرد های آن بسیار زیاد شد. سازه های دو طبقه به سازه های از قبل آماده شده اطلاق می شود که کاملا قابل جا به جایی و انتقال است. در عصر امروز به دلیل پیشرفت تکنولوژی، سرعت رشد صنایع زیاد شد و این رشد صنایع گوناگون، کاملا در صنعت کانکس نمایان بود و باعث تسریع تولید و عرضه کانکس در تمام دنیا شد.

با چه هزینه ای می توان کانکس دو طبقه خریداری کرد

تفاوت هزینه در  این سازه، به متریال و مواد به کاررفته در ساخت کانکس بستگی دارد. شما می توانید با توجه به بودجه و علاقه مندی خود، کانکس خود را متناسب با نیاز خود خریداری کنید. سپس می توانید آن را در محل مورد نظر نصب کنید. این تفاوت در قیمت، مانعی برای خرید کانکس شما به حساب نمی آید. شما می توانید این کانکس ها را با هر بودجه ای که داشتید، خریداری کنید.

امکانات کانکس دو طبقه

امکانات کانکس دو طبقه

امکانات کانکس دو طبقه

امکانات این سازه به نوع آن بستگی دارد. بعضی از این کانکس ها بسیار لوکس و بعضی از امکانات ساده تری برخوردار هستند. این کانکس دارای بخش های مختلف آشپزخانه، سرویس حمام و دستشویی، اتاق خواب و…. است. هر کدام از این بخش ها به امکانات و تجهیزات زیادی مجهز هستند. مثلا آشپزخانه دارای گاز صفحه ای هود و کابینت های مختلف می باشد. البته لازم به ذکر است که این سازه امکانات و تجهیزات بیشتری نیز دارد. این دسته ازامکانات، امکانات رفاهی هستند که برای رفاه خریداران و مصرف کنندگان قرار داده می شوند.

مدت زمان ساخت کانکس دو طبقه

ما در مجموعه خود به شما متعهد می شویم که کانکس شما را بین 35 تا 45 روز تحویل بدهیم. بازم به ذکر است که مصالح این دسته از کانکس ها به صورت پیش ساخته هستند و زمان زیادی برای ساخت کانکس دو طبقه صرف نمی شود. همچنین ما در گروه خود با به کار بردن بهترین متریال و مصالح سعی داریم که از هرینه های جانبی شما بکاهیم تا بتوانید مدت های زیادی بدون وارد شدن خسارت از کانکس های دوطبقه استفاده کنید. ما در گروه خود با در نظر گرفتن علاقه و نیاز های شما و با درنظر گرفتن شرایط محیطی، سعی داریم تا مناسب ترین و بهترین نوع کانکس را به شما تحویل دهیم کانکس مدیریتی .

طراحی کانکس دو طبقه

طراحی کانکس دوطبقه

طراحی کانکس دو طبقه

موارد زیادی در طراحی کانکس هستند که بسیار به آن دقت می شود. این سازه به گونه ای ساخته می شود که طبقه اول کانکس، دارای یک اسکلتی است که طبقه بالاتر روی آن قرار می گیرد. به این نکته توجه کنید که با توجه به طراحی مناسب، امکان ساخت کانکس چند طبقه نیز به همین روش وجود دارد. شما می توانید با توجه به نیاز خود، در انتخاب تعداد طبقات کانکس نقش داشته باشید.

لازم به ذکر است که طبقات این سازه به صورت عمودی رو هم قرار می گیرند. به همین منظور برای شرکت ها و اداره ها بسیار مفید و کاربردی هستند. البته تفاوت های اساسی بین کانکس چند طبقه با کانکس دوقلو وجود دارد. کانکس دو طبقه به صورت عمودی ساخته شده ولی کانکس های دوقلو به هم چسبیده اند.

امکانات زیادی برای زیبایی این دسته از کانکس ها تعبیه شده و طراحی و نقشه کشی این کانکس ها، متناسب با اصول زیبایی شناسی است. برای مثال می توان طبقات آن را با یک راه پله به یکدیگر متصل کرد یا می توان برای زیبایی کانکس، از سقف شیبدار یا ورقه های رنگی استفاده کرد.

کانکس دو طبقه چه ویژگی هایی دارد

این کانکس ها قابل انتقال و جا به جایی می باشند. شما می توانید این دسته از کانکس ها را از جایی به جای دیگر منتقل و در محیط جدید نصب کنید. نصب این سازه در محیط جدید، به روش های متفاوتی صورت می گیرد. شما می توانید کانکس دو طبقه را به صورت منسجم در محل مورد نظر نصب کنید. گاهی به دلیل محدودیت در حمل و نقل می توانید اجزای کانکس را به محل منتقل و در آن جا نصب کنید.

همچنین این کانکس ها قابلیت بومی سازی دارند. یعنی شما می توانید آن را در انواع مختلف بتنی، چوبی، فلزی خریداری کنید. برای مثال از کانکس های جوبی در محیط هایی استفاده می شود که ساخت اکثر خانه ها با چوب صورت می گیرد. شما می توانید کانکس خود را با شیوه ساخت و ساز منطقه ای که قصد نصب کانکس خود را دارید، هماهنگ کنید. توجه داشته باشید که ساخت این سازه با رعایت اصولی صورت می گیرد که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند کانتینر دوطبقه.

انواع کانکس دو طبقه

انواع کانکس دوطبقه

انواع کانکس دو طبقه

این کانکس ها با توجه به معیار و ملاک های گوناگونی ساخته می شوند. این معیارها ممکن است مساحت یک کانکس، نوع سازه، معماری و طراحی آن باشد. در ادامه مقاله راجب کانکس پیش ساخته دوطبقه و انواع آن به شما توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

  1. کانکس دو طبقه با کاربری اداری
  2. کانکس دو طبقه با کاربری خوابگاهی
  3. کانکس دو طبقه با کاربری مسکونی
  4. کانتینر بزرگ
  • کانکس دو طبقه با کاربری اداری

این دسته از کانکس ها به دلیل نوع کاربری منحصر به فردی که دارند، می توانند گزینه بسیار خوبی برای اداره جات و شرکت هایی باشند که فضای کافی برای انجام کارهای خود را ندارند. همچنین می توان اشاره کرد که از این کانکس ها برای برگزاری همایش ها و جلسات اداری نیز استفاده می شود. این سازه با کاربری اداری، تقسیم بندی بر اساس نوع کانکس می باشد.

  • کانکس دو طبقه با کاربری خوابگاهی

این کانکس ها در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در عمده موارد، از این کانکس ها برای استراحت کارگران و مهندسان مختلف استفاده می شود. البته می توان از این کانکس ها برای استراحت مسافران در سفرهای زیارتی یا سیاحتی نیز اشاره کرد.

  • کانکس دو طبقه با کاربری مسکونی

از این کانکس ها می توان در امور مختلفی استفاده کرد. این کانکس ها به صورت ویلایی هستند. یعنی تمام تجهیزات و تعلقات یک ویلا در آن قرا داده شده است. معمولا طبقه پایین کانکس، آشپزخانه و نشیمن قرار دارد و طبقات بالاتر آن اتاق خواب قرار دارد. طراحی کانکس ویلایی دو طبقه، با کانکس های اداری و خوابگاهی به طور کل متفاوت است.

ابعاد کانکس دو طبقه

این سازه با توجه به کاربری و طراحی و نقشه کشی متفاوت، دارای ابعاد و اندازه متفاوتی نیز می باشد. شما می توانید این کانکس را در اندازه های وسیع خریداری کنید. البته لازم به ذکر است که امکانات این دسته از کانکس ها بیشتر و قیمت آن به مراتب بالاتر است. همچنین می توانید این کانکس را با توجه به بودجه خود خریداری کنید. در قسمت های قبلی مقاله به اطلاع شما رساندیم که خرید یک کانکس دو طبقه، با توجه به هر میزان بودجه کاملا امکان پذیر است. به همین دلیل می توانید با توجه به بودجه خود، اندازه کانکس را تعیین و آن را سفارش دهید کانکس دوبلکس.

خرید کانکس دو طبقه

خرید کانکس دو طبقه

خرید کانکس دو طبقه

شما می توانید باتوجه به معیار ها و هدفی که دارید، کانکس را خریداری کنید. مثلا شما می توانید کانکس را با توجه به کارکرد آن و با در نظر گرفتن سلیقه شخصی خود سفارش دهید. کارکرد این سازه مسکونی و اداری می باشد. شما می توانید با توجه به نیاز خود، کانکس را سفارش و در محل مورد نظر که عمدتا مکان های اداری  و مسکونی می باشد، نصب کنید.

قیمت کانکس دو طبقه

هزینه ساخت این سازه به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما می توانید هنگام بازدید از کانکس، انتظارات خود را به کارشناسان اعلام کنید. همچنین می توانید قیمت تمام شده را از آن ها جویا شوید. عوامل زیادی در قیمت یک کانکس تاثیرگذار است. به مهم ترین این عوامل اشاره می کنیم.

 

متریال ومواد جانبی به کاررفته زمان ساخت کانکس
مساحت کانکس کانکس کوچک هزینه های عملیاتی برای اجرای کانکس

 

یکی از مهم ترین عواملی که در قیمت کانکس به شدت تاثر گذار است، متریال به کاررفته در ساخت کانکس می باشد. این متریال و عوامل ممکن است مواد درجه یک برای ساخت یک کانکس باشد. همچنین می توان از مواد درجه دو و با کیفیت متوسط نیز برای ساخت این دسته از کانکس ها استفاده کرد. یکی دیگر از مواردی که در قیمت کانکس تاثیرگذار است زمان تولید و اجرای کانکس است.

فراهم کردن عوامل تولید و اجرای کانکس، ممکن است زمان بیشتری از سایر کانکس ها احتیاج داشته باشد. به علاوه ممکن است که هزینه نگهداری از آن را برای شما داشته باشد. یکی دیگر از مواردی که ضرورت دارد که حتما در قیمت کانکس در نظر گرفته شود، مساحت کانکس می باشد. مساحت کلی کانکس، مهم ترین و اصلی ترین عاملی است که در قیمت گذاری لحاظ می شود.

هزینه عملیاتی به معنای استخدام نیروی کار برای اجرای کانکس می باشد. علاوه بر نیروی کار، حمل و نقل و شیوه انتقال محصول نیز ممکن است در قیمت نیز تاثیرگذار باشد. به عبارتی این مولفه در هنگام نصب کانکس در نظر گرفته می شود. همه این موارد از موارد بسیار مهمی هستند که شما می توانید در هنگام خرید کانکس، قیمت هر کدام را استعلام بگیرید.

فروش کانکس دو طبقه

فروش کانکس دوطبقه

فروش کانکس دو طبقه

تیم فروش شرکت آماده خدمت رسانی به شما می باشد. ضمن این که شما می توانید هر سوال و ابهامی که داشتید از کادر فروش و پرسنل مجرب شرکت بپرسید تا به بهترین شکل شما را در این زمینه یاری کنند. هم چنین می توانید درباره نوع طراحی و درجه کیفیت محصول از متخصصان فعال در این حوزه پرس و جو کنید تا شما را به بهترین نحو یاری کنند کانکس مسکونی .

تعمیرات کانکس دو طبقه

تعمیر این کانکس، به معنای برطرف کردن آسیب هایی از قبیل آسیب به در و پنجره، دیواره ها و کفه کانکس است. تمام مواردی که ذکر شد می تواند در طول زمان آسیب هایی ببیند که در این شرایط به شما پیشنهاد می کنیم تا با یک تکنسین با تجربه تماس بگیرید.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post