کانکس یخچالی

در این مقاله می خواهیم تا شما را با کانکس یخچالی آشنا کنیم. کانکس یخچالی یکی از سازه هایی است که مجموعه ما به صورت تخصصی و ویژه به مشتریان خود ارائه می دهد. این کانکس یک وسیله کاربردی در این حوزه نامیده می شود.

این سازه امروزه در صنایع و تجارت کاربرد بسیار زیادی دارد. شما می توانید مشاهده کنید که از این سازه تقریبا در تمام امور صنعتی و تجاری استفاده می شود. برای آشنایی با مزایای کانکس یخچالی به شما پیشنهاد می کنیم که حتما جدول زیر را مطالعه کنید.

 

کانکس یخچالی چه مزایایی دارد؟

کانکس یخچالی چه مزایایی دارد؟

کانکس یخچالی چه مزایایی دارد؟

مزایای این کانکس بی شمار است. به دلیل مزایا و قابلیت های آن می توانیم آن را یک کانتینر منحصر به فرد بدانیم. در بسیاری از مشاغل تجاری و کارخانه ها، از این کانکس استفاده می شود. در جدول زیر به چند مورد از این مزایا اشاره خواهیم کرد.

 

استفاده از بهترین مواد در ساخت زیبایی ظاهری و منحصر به فرد بودن
قابلیت حمل چند کانکس با استفاده از ماشین عایق بندی

 

  • استفاده از بهترین مواد در ساخت

متریال به کار رفته در ساخت کانکس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این متریال و مواد نقش بسیار مهمی در کیفیت کانکس دارند. به عبارتی کانکس های با کیفیت از بهترین مواد و متریال ساخته شده اند. به این نکته  توجه کنید که کانکس یخچالی به دلیل ساخته شدن از مواد با کیفیت، مقاومت و استحکام بسیار زیادی دارد.

شما می توانید این کانکس را به دلیل استحکام و دوام بسیار بالایی که دارد خریداری کنید. همچنین این کانکس به نسبت سایر کانکس ها می بایست که دوام و مقاومت بیشتری داشته باشد. این عامل نقش مهمی در استقبال از این دسته از کانکس ها داشته است.

  • زیبایی ظاهری و منحصر به فرد بودن

زیبایی ظاهری و منحصر به فرد بودن

زیبایی ظاهری و منحصر به فرد بودن

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های کانتینر یخچالی، زیبایی ظاهری است. این کانکس ظاهری زیبا و منحصر به فرد دارد. به عبارتی علاوه بر توجه به کیفیت، به زیبایی ظاهری آن نیز توجه شده است.

زیبایی ظاهری کانکس یخچالی می تواند در میزان خریداران موثر باشد. بعضی از مشتریان ما از این کانکس ها برای استفاده در نمایشگاه های خوراکی و غذا استفاده می کنند. به همین دلیل می خواهند تا کانکس آن ها زیبایی ظاهری خود را حفظ کرده باشد.

  • قابلیت حمل چند کانکس با استفاده از ماشین

این کانکس ها در اندازه های کوچک تری به نسبت کانکس های مسکونی و ویلایی ساخته می شوند. درست به همین دلیل حمل چند کانکس از طریق تریلی امکان پذیر است. درست به عبارتی این امکان وجود دارد تا کانکس های شما به محل منتقل شوند.

شما می توانید چند کانکس یخچالی را در یک زمان خریداری کنید. به شما توصیه می کنیم که هیچ نگرانی درباره تعداد دفعات انتقال کانکس نداشته باشید. ما کانکس ها را به واسطه تریلی حمل می کنیم و سپس هر یک از آن ها در موقعیت هایی که شما در نظر گرفته اید، نصب خواهند شد.

  • عایق بندی

کانکس یخچالی از عایق های سرما و گرما ساخته شده است. استفاده از این عایق ها باعث می شود تا سازه در موقعیت های متفاوت آسیب نبیند. عایق بندی در کانکس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

کانکس هایی که دارای عایق بندی هستند، از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما با مشخصات و ویژگی های این دسته از کانکس ها آشنا شوید.(کانکس فروشگاهی)

این موارد از مهم ترین مزایای کانکس یخچالی می باشند. در حقیقت مزایا این دسته از کانکس ها به این موارد محدود نمی شود. معمولا متقاضیان آن به دلیل قیمت مناسب، این دسته از کانکس ها را خریداری می کنند. قیمت این سازه ها بسیار مناسب تر از سازه های دیگر است.

هزینه حمل کانکس

هزینه حمل کانکس

هزینه حمل کانکس

هزینه حمل کانکس بسیار مناسب است. شما می توانید بعد از خریداری، این کانکس را در جایی که می خواهید نصب کنید تحویل بگیرید. به این نکته توجه داشته باشید که کانکس بدون آسیب دیدگی و خسارت به شما تحویل داده خواهد شد.

به عبارتی ما این کانکس را با ایمنی کامل در جاده حمل می کنیم و به شما تحویل می دهیم. به عبارتی حمل و نقل با رعایت تمام اصول ایمنی صورت می گیرد. به شما پیشنهاد می کنیم که نگرانی از بابت هزنیه حمل کانکس نداشته باشید.

انواع کانکس یخچالی

این کانکس ها انواع متفاوتی دارند. به عبارتی ما شما را با انواع این کانکس آشنا خوهیم کرد و ویژگی های هر یک را به شما خوهیم گفت. هر کدام از این کانکس ها ویژگی های متفاوتی با یکدیگر دارند. ویژگی ها هر یک بسیار منحصر به فرد می باشد.

از هر کدام از آن ها در امور گوناگونی استفاده می شود. به عبارتی کانکس های یخچالی کانکس هایی هستند که در حوزه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. این کانکس ها در نمایشگاه ها و کارخانه های خوراکی و همچنین به صورت شخصی مورد استفاده قرار می گیرند. در قسمت زیر به انواع کانکس یخچالی اشاره خواهیم کرد.

  1. کانکس یخچالی 20فوت
  2. کانکس یخچالی 40 فوت

هر کدام از این کانکس ها در امور متفاوتی کاربرد دارند. کانکس یخچالی 20 فوت در اندازه کوچک تری ساخته می شود و ارتفاع آن کمتر است.

به همین دلیل معمولا در امور کوچک و عمدتا به صورت شخصی مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس یخچالی 40 فوت، کانکسی است که اندازه بزرگ تری دارد.

شما می توانید از کانکس های بزرگ در تمام امور استفاده کنید. این کانکس ها عمدتا در پروژه  ها مورد استفاده قرار می گیرند.

ابعاد کانکس یخچالی

ابعاد کانکس یخچالی

ابعاد کانکس یخچالی

ابعاد این دسته از کانکس ها با توجه به کارکرد هر یک، متفاوت است. اساسا این سازه ها در اندازه های بزرگ و کوچک ساخته می شوند تا بتوان از آن ها در موقعیت های متفاوت استفاده کرد. این یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس یخچالی است.

به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به سایت شرکت مراجعه کنید. شما می توانید اندازه کانکس را به دقت مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. ابعاد این سازه، با توجه به موارد گوناگونی مشخص می شود. کانکس هایی که ابعاد بزرگ تری دارند، برای استفاده به صورت عمومی خریداری می شوند.

قیمت کانکس یخچالی

قیمت کانکس یخچالی از موارد متعدی تاثیر می پذیرد. قیمت گذاری کانکس بر اساس چند مولفه صورت می گیرد. اصلی ترین عاملی که قیمت کانکس را معین می کند، مساحت کانکس است.

همچنین مهم ترین ماده ای که برای ساخت کانکس به کار رفته می تواند در قیمت تاثیرگذار باشد. علاوه بر آن، در کانکس امکاناتی مانند شیشه و قفسه و…. قرار داده شده است. این موارد هم می تواند در قیمت تاثیرگذار باشد. قیمت کانکس یخچالی از این موارد تاثیر می پذیرد.

خرید کانکس یخچالی

خرید کانکس یخچالی

خرید کانکس یخچالی

شما می توانید به طرق مختلف اقدام به خرید این سازه کنید. خرید این کانکس یا توجه به عوامل مختلف و به روش های متفاوتی امکان پذیر است. این عوامل توجه به شیوه ساخت کانکس، سابقه شرکت، جنس سازه و …. هستند.

به عبارتی فرد خریدار باید به تمام این موارد برای خرید کانکس دقت کند. علاوه بر آن می تواند این موارد را خودش تعیین کند. به عبارت دیگر تعیین کننده باشد. شما می توانید جنس سازه را مشخص کنید.

همچنین می توانید امکاناتی که در کانکس قرار می گیرد را مشخص کنید. امکانات کانکس یخچالی متفاوت هستند. شما می توانید به این امکانات اضافه یا از آن ها کم کنید.

 

بیشتر بخوانید: کانکس آماده

 

فروش کانکس یخچالی

فروش کانکس یخچالی یکی از خدمات مجموعه ما در کنار خدمات بی شمار است. خدمات شرکت شامل خرید و فروش انواع کانکس یخچالی، تعمیرات اجزای آن، حمل سازه و… می باشد. علاوه بر این موارد یکی دیگر از این خدمات، مشاوره در زمینه فروش این کانکس است.

شما می توانید از این مشاوره ها به بهترین شکل استفاده کنید. در حقیقت می توانید درباره جنس و کیفیت سازه از تجربه  افراد متخصص که در شرکت فعال هستند استفاده کنید. شما می توانید با دقت درباره جنس و کیفیت انواع کانکس مطالعه کنید. در صورت نیاز همچنین می توانید از خدمات مشاوران ما استفاده کنید.

تعمیرات کانکس یخچالی

تعمیرات کانکس یخچالی

تعمیرات کانکس یخچالی

تعمیرات این سازه، یکی دیگر از خدماتی است که در مطلب بالا به آن اشاره کردیم. تعمیرات کانکس شامل تعمیرات بدنه داخلی و خارجی، تعمیرات اجزای داخلی کانکس و تعمیرات امور مربوط به تاسیسات آن است.

برای هر کدام از این موارد، تکنسین ها و تعمیرکارانی مشخص قرار دارد. با این حال ما به شما توصیه می کنیم تا از تعمیرکاران متخصص شرکت استفاده کنید. شما می توانید با مشاهده آسیب، با تعمیرکاران تماس بگیرید تا خود را سریعا به محب استقرار کانکس برسانند.

سپس تصمیم می گیرند که کانکس را در محل یا در کارگاه تعمیر کنند. این مورد بستگی به شدت آسیب دارد. اگر آسیب زیاد باشد، کانکس به کارگاه منتقل می شود. اگر آسیب سطحی و جزئی باشد، کانکس در محل تعمیر می شود.

کانکس یخچالی در چه مدت زمانی تعمیر می شود؟

مدت زمانی که صر ف تعمیر کانکس می شود متفاوت است. بستگی به میزان آسیب دارد. در هر صورت تعمیر کانکس خیلی زمان بر نیست. البته اگر آسیب جدی باشد که احتمال آن بسیار کم است، کانکس بازسازی می شود. در این صورت ممکن است که تعمیر آن به مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشد.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post