تعمیرات کانتینر

کانتینر یک سازه پیش ساخته است که در امور مختلفی از آن به شیوه های متفاوت استفاده می شود. این عامل سبب می شود که این سازه در طول زمان، به آسیب هایی دچار شود که البته به دلیل وجود دانش فنی و تخصص مربوطه در این حوزه، تمام این آسیب ها قابل جبران است تعمیرات کانتینر – کانتینر .

تعمیرات کانتینر

این آسیب ها انواع مختلفی دارند. بعضی از آن ها با صرف مدت زمان کوتاه و در محل نصب سازه، قابل جیران هستند اما گونه دیگری از آسیب دیدگی ها، زمان بیشتری می برد تا تعمیر شوند. در ادامه هر یک از این آسیب ها را نام برده و روش های تعمیر هر یک را به طور کامل تشریح می کنیم.

بازسازی و تعمیر انواع کانتینرتعمیر کانتینر در کارگاه

این آسب ها انواع مختفی دارند. در مطلب بالا به این موضوع اشاره کردیم که از کانتینر در امور مختلفی استفاده می شود. به همین دلیل گونه ای از کانتینر ها بیشتر از بقیه در معرض آسیب هستند. کانتینر هایی که قابلیت اشتغال زایی و جا به جایی دارند، بیشتر از سایر کانتینر ها آسیب می بینند. مثلا کانتینر کارگاهی از جمله کانتینر هایی است که در امور عمرانی و ساختمانی استفاده می شود. این کانتینر به روش های مختلفی مدام در حال جا به جایی است. به همین دلیل بیشتر از سایر کانتینر ها آسیب می بیند. در ادامه شما را با انواع این آسیب دیدگی ها آشنا می کنیم.

آسیب به سقف و کفه کانتینر آسیب به درب و پنجره
سقوط کانتینر از ارتفاع از بین رفتن دیواره داخلی و خارجی

 

آسیب به سقف و کفه کانتینر

این آسیب ها بیشتر در کانتینر هایی به وجود می آیند که  کاربری غیر مسکونی و قابلیت اشتغال زایی دارند. مثلا کانتینر های اداری از جمله کانتینر هایی هستند که مدام در حال رفت و آمد می باشند.کفه کانتینر یکی از اجزایی است که ممکن است به دلیل رفت و آمد زیاد دچار آسیب شود. اگر این کفه ضد آب باشد، مقاومت بالایی به هنگام برخورد رطوبت دارد. به همین دلیل  اگر کانتینر شما مسکونی و ویلایی بود، کمتر دچار این گونه حوادث می شد.

سقف کانتینر ممکن است به دلیل برخورد رطوبت و حوادث مختلف دچار آسیب شود. مثلا ممکن است که شما بعد از مدتی مشاهده کنید که سقف کانتینر دچار پوسیدگی و فرسایش شده است. این پوسیدگی و فرسایش ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. در این شرایط به شما توصیه می کنیم که با تکنسین و تعمیرکارانی که در حوزه کانتینر تخصص دارند تماس بگیرید انواع کانتینر .

آسیب به درب و پنجرهآسیب به درب و پنجره

عوامل مختلفی هستند که موجب آسیب به درب و پنجره کانتینر می شود. یکی از این عوامل، وقوع حوادث غیر مترقبه مانند باد و توفان است. وقوع این دسته از حوادث ممکن است به لولای درب و پنجره آسیب برساند. در این شرایط می بایست لولای درب و پنجره تعویض شود. تعویض لولا توسط تعمیرکاران مبتدی نیز انجام می شود.

سقوط کانتینر از ارتفاع

سقوط یک کانتینر از ارتفاع ممکن است که کانتینر را با آسیب های زیادی رو به رو کند. اگر کانتینر از یک ارتفاع نسبتا زیاد سقوط کند، ممکن است که بدنه خارجی آن آسیب های بیشتری متحمل شود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که این آسیب ها به ندرت اتفاق می افتند. در این شرایط شما می توانید با تعمرکاران وتکنسین ها تماس بگیرید تا اقدامات لازم را انجام دهند.

از بین رفتن دیواره داخلی و خارجیاز بین رفتن دیواره داخلی و خارجی

دلایل مختلفی سبب آسیب به دیواره داخلی و خارجی می شود. یکی از مواردی که هم به دیواره داخلی و هم دیواره خارجی آسیب زیادی وارد می کند، آتش سوزی است. اگر آتش سوزی در ناحیه داخلی کانتینر رخ دهد، ممکن است که دیواره داخلی دچار سوختگی شود اما اگر آتش سوزی در اطراف کانتینر و در بیرون از آن رخ دهد، ممکن است که آتش به تدریج در داخل کانتینر وارد شود و مخاطراتی را به بار آورد. در این شرایط به شما پیشنهاد می کنیم که با تکنسین ها و تعمیرکاران تماس بگیرید تا اقدامات لازم صورت بگیرد کانکس ویلایی .

تعمیرات کانتینر چقدر زمان می برد؟

نمی توان به طور دقیق عنوان کرد که تعمیر یک کانتینر چه مدت زمان می برد. چیزی که مشخص است این است که مدت زمانی که صرف تعمیر و بازسازی کانتینر می شود متاثر از آسیبی است که به کانتینر وارد شده است. اگر آسیب در رده آسیب های جزئی مانند آسب به درب و پنجره کانتینر باشد، کدت زمان کمی برای تعمیر این سازه صرف می شود. در صورتی که تعمیر آسیب های عمیق ممکن است زمان بیشتری صرف کند.

آیا تعمیرات کانتینر به لحاظ هزینه به صرفه می باشد؟

لازم به ذکر است که تعمیرات کانتینر، هزنیه یکنواخت و ثابتی ندارد. اگر آسیب وارد شده به کانتینر آسیب کوچکی باشد، شما می توانید با صرف هزینه اندک این آسیب ها را برطرف کنید. اگر آسیب وارد شده به کانتینر عمیق باشد، ممکن است که هزینه بیشتری صرف کند. در جریان باشید که اگر آسیب کانتینر به حدی باشد که زمان و هزینه زیادی برای تعمیر صرف شود، در این شرایط خرید یک کانتینر جدید به صرفه تر است.

تعمیرات کانتینر به چند روش صورت می گیرد؟

لازم به ذکر است که تعمیرات کانتینر به روش های مختلفی صورت می گیرد. گاهی آسیب به وجود آمده به حدی است که تعمیرکاران مبتدی و معمولی قادر به انجام آن هستند. لازم به ذکر است که این آسیب ها در جاهای مختلفی قابل تعمیر هستند. ضمن این که روش تعمیر هر یک به طور کامل متفاوت است. در ادامه قصد داریم دو نوع از روش های تعمیرات کانتینر را برای شما معرفی کنیم.

  1. تعمیر کانتینر در کارگاه
  2. تعمیر کانتینر در محل
  3. کانکس مسکونی

تعمیر کانتینر در کارگاه:

اگر آسیب وارد شده به کانتینر، از نوع آسیب هایی باشد که به ابزار و روش های به خصوصی نیاز داشته باشد، در این شرایط آسیب وارد شده در کارگاه و با ابزار های مخصوص تعمیر می شود. گاه آسیب کانتینر به گونه ای است که زمان زیادی صرف تعمیر آن می شود. به همین دلیل امکان تعمیر در محل میسر نیست. در این شرایط کانتینر به کارگاه منتقل می شود.

تعمیر کانتینر در محل

در شرایطی تعمیر کانتینر در محل صورت می گیرد که آسیب وارد شده به کانتینر کم و در مدت زمان کوتاهی قابل جبران باشد. اگر آسیب دیدگی از نوع آسیب جدی باشد، در این شرایط امکان تعمیر آن در محل، هم برای استفاده کنندگان و هم برای تعمیرکاران میسر نیست. به همین دلیل کانتینر در کارگاه تعمیر می شود.

تعمیر و شست وشو انواع کانتینر

مجموعه ما شست وشو و بازسازی تمام کانتینر های شما را انجام می دهد. کلیه این خدمات با بهترین امکانات و با بهترین روش ها صورت می گیرد. این خدمات توسط پرسنل مجرب و کادر حرفه ای انجام پذیر است. لازم به ذکر است که تعمیرات بعضی از کانتینر ها به روش ها و ابزار های مخصوصی نیاز دارد. شست وشو و تعمیرات کانتینر های غیر مسکونی، همانند کانتینر های یخچالی و مخزنی و معدنی و… با روش های تخصصی انجام می شود.

خدمات ارائه شده در زمینه تعمیرات کانتینرخدمات ارائه شده در زمینه تعمیرات کانتینر

تعمیرات کانتینر در مراحل مختلف و با شیوه ای متفاوت صورت می گیرد. ابتدا تکنسین ها از آسیب بازدید حضوری به عمل می آورند. سپس از آن عکس برداری می کنند. تکنسین ها در ابتدای کار خود، به بررسی مقاومت کانتینر می پردازند. اگر کانتینر در جریان آسیب دیدگی مقاومت خود را از دست داده باشد، حتما به شما اطلاع خواهند داد. سپس میزان آسیب و زنگ زدگی را بررسی می کنند.

اگر نمای بیرونی دچار فرسودگی شده بود، آن را با صافکاری جبران می کنند. لازم به ذکر است که در جریان این اقدامات، به افزایش استحکام و نوسازی می پردازند. همچنین امکان تغییر کاربری و بازسازی کانتینر با توجه به نیاز مشتری وجود دارد.

قیمت تعمیر کانتینر

تمام خدماتی که در حوزه کانکس و کانتینر صورت می گیرند، کاملا تضمین شده هستند. شما می توانید از میزان این خدمات و نوع فعالیت آگاهی پیدا کنید. قیمت این تعمیرات، به نوع آسیب و مدت زمان تعمیر و خرید قطعات بستگی دارد.

 

Rate this post