کانتینر در ارومیه

ارومیه را می توان جزو کلان شهر های رو به رشد کشور دانست . همین مورد باعث شده تا در چند سال اخیر تقاضای زیادی برای کانتینر در ارومیه ایجاد شود . در حقیقت این تقاضا نشان دهنده رشد صنعتی و تجاری در این شهر می باشد . چراکه کانتینر ها می توانند برای هر دو حیطه مورد نظر کاربرد داشته باشند .

افزون بر این موارد کانتینر ها می توانند برای امر سکونت و یا انجام امور اداری هم مورد استفاده واقع شوند . با این اوصاف هنوز هم بسیاری از مردم شناخت مناسبی از آنها ندارند انواع کانتینر.

ما در ادامه این متن قصد داریم تا به شیوه ای دقیق این محصول را مورد بررسی قرار دهیم . لذا اگر به دنبال کانتینر در ارومیه هستید و یا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید ، حتما ما را تا انتها همراهی کنید .

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

کانتینر چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ جزئیات این محصول برویم، بهتر است ابتدا بدانید که خود کانتینر چیست چرا که این موضوع می تواند درک بهتری را از آن به شما عزیزان بدهد. در حقیقت کانتینر را می توان یک جعبه فلزی توصیف کرد که گنجایش بسیار بالایی دارد . فلزی بودن آن سبب شده است تا مقاومت بسیار زیادی در برابر انواع آسیب داشته باشد .

از طرفی دیگر گنجایش آن باعث می شود تا افراد بتوانند هر نوع وسیله ای را درون آن جای دهند . به همین سبب بود که این محصولات در ابتدا در صنعت حمل و نقل جای گرفتند . اما کم کم تغییراتی در بدنه و ساختار آنها ایجاد شد که باعث شده تا به عنوان یک گزینه ایده ال جهت سکونت ، انجام امور اداری و.. تلقی شوند .

از طرفی دیگر متناسب با نوع کارایی، تغییرات مختلفی هم در بدنه آنها ایجاد شده است . این تغییرات اجازه می دهد تا محصول مذکور برای انجام امور خود مناسب باشد . مجموع این موارد باعث شده تا محبوبیت کانتینر در ارومیه افزایش یابد .

کاربرد های کانتینرکاربرد های کانتینر

همانگونه که اشاره کردیم ، کانتینر ها برای امور مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند . هر حوزه ای  کانتینر مورد نظر خود را می طلبد . به همین جهت است که باید کانتینر مطابق ساختار و شیوه آن تغییر یابد .

به طور کلی انواع کانتینر در ارومیه و حوزه های مورد استفاده آن 11 مورد می باشد . این موارد شامل گزینه های زیر است .

 • کانتینر اداری
 • کانتینر باری
 • کانتینر انباری
 • کانتینر ویلایی
 • کانتینر مسکونی
 • کانتینر رستوران
 • کانتینر کارگاهی
 • کانتینر دوبلکس
 • کانتینر نگهبانی
 • کانتینر پلیس
 • کانتینر سرویس بهداشتی

این موارد را می توان انواع کانتینر در ارومیه دانست که هر کدام هم نقاط قوت و مزایای منحصر به خود را دارند . لازم به ذکر است که امکانات این محصولات می تواند متفاوت باشد و لذا نمی توان از یک کانتینر برای حوزه دیگری استفاده نمود. برای مثال نمی توان از کانتینر نگهبانی به عنوان کانتینر پلیس و یا انباری استفاده نمود . لذا در حین انتخاب کانتینر در ارومیه حتما به این نکته دقت داشته باشید .

امکانات کانتینر

همانگونه که اشاره کردیم، هر کانتینر دارای ساختار و طراحی ویژه خود است . این موضوع باعث می شود تا برای انجام آن کار بخصوص، مناسب باشد .

البته باید این نکته را هم اضافه کنیم که هر کانتینر متناسب با نوع کارایی خود ، امکانات ویژه ای هم دارد . این امکانات همان فاکتوری است که گستره قیمت های کانتینر در ارومیه را تغییر داده است . به عبارت ساده تر هر اندازه که میزان امکانات بیشتر باشد ، قیمت هم افزایش پیدا می کند .

به طور کلی کانتینر ها دارای امکانات اولیه ای همچون درب محکم ، پنجره های دوجداره و البته لایه پوششی داخلی از جنس چوب و یا پی وی سی هستند. افزون بر این موارد ممکن است امکانات دیگری نظیر یخچال، سیستم تهویه ، ظرفشویی، سینک، سرویس بهداشتی، محل نگهداری تجهیزات و.. نیز در کانتینر ها دیده شود .

البته این امکانات در مدل های مختلف این محصول اعمال می شود . لذا نمی توان آن را در هر مدلی مشاهده نمود . البته باید بدانید که وجود آن ها نیز می تواند به شدت قیمت را افزایش دهد .

خرید  کانتینر در ارومیهخرید کانتینر در ارومیه

بدون شک شما نیز مانند سایر متقاضیان خرید  کانتینر در ارومیه ، به دنبال محصولی با قیمت مناسب و کیفیت ایده آل هستید . اما متاسفانه این روز ها تورم بالا سبب شده تا رسیدن به چنین محصولی اندکی دشوار باشد . در حقیقت بسیاری از تولیدکنندگان مجبور هستند تا به صورت ماهانه قیمت های خود را افزایش دهند .همین مورد سبب شده تا فشار بیشتری به خریدار تحمیل شود.

گروه کانکس سیتی سعی داشته تا اندکی از این فشار را کاهش دهد . گروه ما مواد اولیه خود را در حجم بالا خریداری می کند تا قیمت نهایی کاهش یابد . از طرفی دیگر ما هزینه های اضافی را نیز حذف کرده ایم . مجموع این موارد سبب شده است تا ما مناسب ترین قیمت برای  کانتینر در ارومیه را ارائه دهیم. چنانچه شما هم تمایل دارید تا از این قیمت مطلع شوید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

Rate this post