کانتینر در اصفهان

در دهه های اخیر میزان محبوبیت کانتینر در اصفهان رشد چشمگیری را به خود دیده است . دلیل این موضوع را می توان افزایش روادید تجاری در این استان اعلام کرد. در واقع کانتینر ها به عنوان یکی از اصلی ترین وجوه حمل و نقل در تجارت بین دو کشور تلقی می شوند.

به همین جهت افزایش محبوبیت آنها می تواند به نحوی نشان دهنده ی افزایش روابط تجاری باشد . البته باید این را هم بدانید که کانتینر ها صرفا برای حمل بار نیستند . بلکه این روز ها انواع مختلفی از آن ها تولید شده است که هر کدام برای امر خاصی مورد استفاده واقع می شوند .

از انبار کردن وسایل گرفته تا سکونت یا ایجاد غذاخوری و… که همه و همه را می توان با کمک کانتینر ها هندل نمود .ما در ادامه مروری بر این محصول خواهیم داشت تا شماهم دلیل این حجم از نفوذ را بدانید . لذا اگر به دنبال کانتینر در اصفهان هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید کانکس در اصفهان.

انواع کانتینر

همانگونه که گفتیم ، این روز ها انواع مختلفی از کانتینر در اصفهان وجود دارد . هر کدام از این مدل ها دارای ساختار ویژه ای هستند . این ساختار ویژه باعث شده است تا برای یک امر خاص مورد استفاده واقع شوند. از صنایع مختلف گرفته تا سکونت یا حمل ونقل و… که همه دارای ردپای کانتینر ها می باشد .

این موضوع به حدی است که می توان گفت چند صد مدل کانتینر روزانه در ایران تولید می شود. اما اگر بخواهیم تمام این مدل ها را در یک دسته بندی دقیق قرار دهیم ، می توانیم به چند سرشاخه زیر اشاره نماییم .

 • کانتینر باری
 • کانتینر انباری
 • کانتینر پلیس
 • کانتینر نگهبانی
 • کانتینر رستوران
 • کانتینر کارگاهی
 • کانتینر اداری
 • کانتینر مسکونی
 • کانتینر ویلایی
 • کانتینر سرویس بهداشتی
 • کانتینر دوبلکس
 • و….

این موارد شاخص ترین مدل های کانتینر در اصفهان می باشد . هر کدام از مدل های فوق خود دارای نقاط قوت منحصر به فردی هستند . از طرفی دیگر بدنه آن ها به نحوی توسعه یافته که می تواند دقیق برای انجام این کار ویژه مناسب باشد .

 

بیشتر بخوانید: انواع کانتینر

 

مزایای کانتینر

مزایای کانتینر

مزایای کانتینر

مزایای این محصولات از دیگر فاکتورهایی می باشد که نفوذ کانتینر در اصفهان را افزایش داده است . این دسته از محصولات به واسطه نقاط قوت بی نظیر خود می توانند یک جایگزین بسیار ایده آل برای بنا های سنتی باشند . ما در ادامه چند مورد از این مزیت ها را ذکر کرده ایم تا شما بهتر دلیل این ادعا را درک نمایید .

 • مقاومت بالا

مقاومت یکی از مهم ترین مشخصه های کانتینر ها می باشد . این محصولات از پروفیل های مقاوم ساخته میشوند و طراحی آرگونومیک دارند . همین مورد باعث میشود تا در برابر ضربات مختلف مقاوم باشند .

 • برپایی سریع

برپایی سریع

برپایی سریع

برپایی سریع از دیگر مزایای کانتینر ها می باشد. شما می توانید یک کانتینر را به سادگی و تنها در چند ساعت برپا نمایید . این در حالی است که بر پایی یک ساختمان سنتی می تواند تا چند هفته از زمان شما را بگیرد . این مورد به نوبه خود محبوبیت کانتینر در اصفهان را افزایش داده است .

 • امکانات بی نظیر

کانتینر ها و به ویژه مدل های مسکونی آن می توانند امکانت بسیار متنوعی داشته باشند . همین امکانات عاملی است که فضا و زندگی در آن ها را بسیار لذت بخش تر کرده است .

 • قابلیت سفارشی سازی

از دیگر فاکتور هایی که محبوبیت کانتینر در اصفهان را افزایش داده ، قابلیت سفارشی سازی آنها می باشد . در واقع شما می توانید به سادگی هرچه تمام تر کانتینر ها را مطابق نیاز خود سفارشی سازی کنید . شما می توانید پارتیشن بندی داخلی آن را تغییر دهید و یا نمای دیگری به آن اضافه کنید. این موضوع باعث شده تا کانتینرها سازگاری بیشتری با نیاز مشتریان داشته باشند.

قیمت کانتینر در اصفهان

 

قیمت کانتینر در اصفهان

قیمت کانتینر در اصفهان

قیمت از دیگر مولفه هایی است که اهمیت بسیار زیادی در انتخاب محصولات دارد . این امنیت با توجه به شرایط اقتصادی ایران روزبه روز پررنگ تر می شود . کانتینر  ها عموما قیمت بسیار کمتری نسبت به بناهای معمولی دارند. همین مورد سبب شده تا در چند سال اخیر به سرعت جای خود را در بین مردم باز نمایند .

کانتینر در اصفهان هم مانند سایر نقاط کشور از مولفه های زیادی تاثیر می گیرد . نوع کانتینر، ابعاد ، میزان امکانات ، جنس بدنه و… همه و همه بر روی قیمتها موثر است . اما به طور کلی می توان گفت که قیمت کانتینر در اصفهان از سه میلیون تومان شروع می شود و تا رقم های بسیار بیشتر هم ادامه پیدا می کند .

لازم به یادآوری است که این قیمت بر اساس مولفه های بسیاری تغییر می کند . چنانچه تمایل دارید تا رقم دقیق را به دست آورید ، بهتر است هم اکنون با کارشناسان ما در گروه کانکس سیتی تماس حاصل فرمایید .

b2n

yun

Rate this post