کانتینر در تهران

اگر اخیرا به دنبال کانتینر در تهران بوده باشید ، متوجه حجم زیاد محصولات موجود در این بازار شده اید. در واقع تهران به عنوان بورس و مرکز اصلی در کشور به حساب می آید .

به همین جهت است که تنوع بسیار زیادی از محصولات در آن دیده می شود . همین تنوع باعث می شود تا طیف زیادی از مردم در حین خرید دچار سردرگمی شوند . این موضوع عاملی است که در نهایت به خرید های اشتباه منجر می شود.

بدون شک در چنین مواقعی داشتن اطلاعات و دانش کامل می تواند شما را از شر چنین اشتباهاتی دور نماید. به همین جهت است که ما تصمیم گرفته ایم تا در این مقاله اطلاعات دقیق را پیرامون این محصول خدمت شما عزیزان ارائه نماییم . لذا اگر قصد خرید کانتینر در تهران را دارید ، حتما ما را تا انتهای این متن همراه کنید .

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

کانتینر چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم به نکات مهم در خرید کانتینر در تهران بپردازیم، بهتر است ابتدا با ماهیت این محصول آشنا شوید . در حقیقت کانتینر ها به جعبه های فلزی بزرگی گفته می شود که ساختاری مقاوم دارند .

این محصولات گنجایش بسیار مناسبی دارند . به همین جهت در ابتدای کار تنها برای حمل و نقل بار استفاده می شدند . اما دو فاکتور گنجایش و مقاومت باعث شد تا کم کم کاربرد های دیگری هم بدان ها افزوده شود.

مواردی همچون سکونتگاه موقت ، انجام امور اداری ، نگهبانی ،  غذاخوری سیار و… از جمله مهم ترین مزیت هایی است که در این محصولات دیده می شود. مجموع این کاربرد ها باعث شده است تا محبوبیت کانتینر در تهران بیشتر شود .

انواع کانتینر در تهرانانواع کانتینر در تهران

همانگونه که اشاره کردیم، انواع کانتینر در تهران وجود دارد . این تنوع می تواند بسیار زیاد باشد. ما برای اینکه بتوانیم درک این گستردگی را ساده تر کنیم ، آنها را در دسته های زیر قرار داده ایم .

 • کانتینر ویلایی
 • کانتینر مسکونی
 • کانتینر اداری
 • کانتینر نگهبانی
 • کانتینر رستوران
 • کانتینر سرویس بهداشتی
 • کانتینر دوبلکس
 • کانتینر پلیس
 • کانتینر انباری
 • کانتینر باری
 • کانتینر کارگاهی

این موارد  را می توان جزو شاخص ترین و البته مهم ترین مدل های کانتینر در تهران دانست. البته هر کدام از این موارد خود می توانند زیر دسته ها و مدل های زیر مجموعه دیگری هم داشته باشند. اما اکثریت آنها در یکی از این سه زیر شاخه جای می گیرند . شما باید قبل از خرید کانتینر در تهران ، مدل خود را از بین موارد فوق انتخاب نمایید .

امکانات کانتینر

امکانات از دیگر مولفه های بسیار حیاتی در انتخاب کانتینر در تهران  می باشد . امکانات موجود در هر کانتینر متفاوت می باشد. برای مثال برخی از کانتینرهای ویلایی دارای کابینت بوده و برخی دیگر فاقد آن هستند. وجود این امکانات باعث می شود تا میزان کارایی کانتینر ها بیشتر شود.

اما بدون شک هر اندازه که میزان امکانات بیشتر شود ، قیمت نهایی هم بیشتر می شود . لذا سعی کنید در حین خرید کانتینر در تهران ، مدل هایی را انتخاب نمایید که امکانات آن ها دقیق مطابق با نیاز شما باشد .

قیمت کانتینرقیمت کانتینر در تهران در تهران

قیمت از دیگر مولفه های مهمی است که تاثیر زیادی در خرید دارد. بدون شک شما هم مانند هر خریدار دیگری به دنبال محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید. متاسفانه یافتن چنین مواردی، اندکی دشوار است.

چرا که قیمت مواد اولیه روز به روز بیشتر می شود . از طرفی دیگر هزینه های جاری همچون دستمزد، طراحی و.. نیز مطابق تورم رشد می کند . این موضوع باعث شده تا قیمت کانتینر در تهران ، روند صعود به خود بگیرد کانتینر انباری.

اما گروه کانکس سیتی سعی کرده تا در قیمت های خود نهایت تخفیف را اعمال نماید. از طرفی دیگر گروه ما تمام خرید های خود را در تیراژ بالا انجام می دهد .

این دو موضوع در کنار همدیگر باعث شده است تا قیمت نهایی محصولات کاهش چشمگیری داشته باشند. اگر قصد خرید کانتینر در تهران را دارید و یا می خواهید  از قیمت های مطلع شوید ، می توانید هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید .

Rate this post