کانتینر مسکونی

 

کانتینر مسکونی، یک سازه پیش ساخته است که برای سکونت افراد طراحی و ساخته شده است. این کانتینر در امور مختلفی و به شیوه های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با پیش رفت در زمینه تکنولوژی و صنعت، کاربری این دسته از سازه ها رو به افزایش است. به طوری که علاوه بر سکونت، در امور مختلفی ورود کرده است و مورد استفاده تعدادی از شهروندان قرار می گیرد.

اگر بخواهیم که تاریخچه کوتاهی از کانکس و کانتینر را به شما ارائه دهیم، می توانیم بگوییم که این کانتینر ابتدا در کشور های اروپایی ساخته شد. سپس وارد کشور های آسیایی و در نتیجه مورد استفاده شهروندان کشور ما قرار گرفت. امروزه از این کالا، نه صرفا به عنوان یک فضایی برای سکونت شخضی، بلکه به منظور اشتغال نیز استفاده می شود. در ادامه توضیحات بیشتری را درباره این سازه ها به شما ارائه خواهیم داد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

ساخت کانتینر مسکونی

ساخت کانتینر مسکونی با توجه به عوامل مختلفی صورت می گیرد. طراحان و مهندسان پیش از تهیه نقشه کانتینر می بایست به موارد زیادی توجه داشته باشند. علاوه بر توجه به این موارد، لازم است تا کانتینر متناسب با معیار های گوناگونی طراحی و ساخته شود. در ادامه توضیحات بیشتری درباره نقشه کشی کانتینر و معیار های دسته بندی آن، خدمت شما ارائه می کنیم.

معیار های دسته بندی کانتینر 

مساحت و ابعاد کانتینر شیوه طراحی
مواد اولیه نوع کارکرد

 

کانتینر مسکونی گاهی اوقات مطابق با مساحت و ابعاد کانتینر دسته بندی می شود. بعضی از کانتینر ها دارای ابعاد بزرگ تری هستند و در دسته کانتینر های 40 فوت قرار می گیرند. بعضی از کانتینر ها بر اساس شیوه طراحی هر یک دسته بندی می شوند. مثلا شما می توانید کانتینر دوبلکس خریداری کنید. گروهی دیگر از کانتینرهای ، بر اساس مواد اولیه هر یک دسته بندی می شوند.

شاید شما نام کانتینر های چوبی و فلزی را شنیده باشید. معمولا در بازار با این نام ها شناخته می شوند. بعضی از کانتینر های ، با توجه به نوع کارکردی که دارند دسته بندی می شوند. اگر کانتینر در امور صنعتی استفاده شود. در حوزه صنعت و اگر در خدماتی استفاده شود، در حوزه خدمات دسته بندی می شود.

کانتینر مسکونی چه امکاناتی داردکانتینر مسکونی چه امکاناتی دارد؟

کانتینر مسکونی امکانات بسیار زیادی دارد. این کانتینر به دلیل نوع کاربری آن، به امکانات و تجهیزات زیادی دسترسی دارند. کانتینر علاوه بر امکانات پایه و اساسی، امکانات رفاهی زیادی دارد. یکی از این امکانات، دسترسی به سیستم های سرمایشی و گرمایشی پیش رفته مانند شوفاژ و … است. این  کانتینر به کلیه سیستم های پیش رفته برق کشی و لوله کشی مجهز است. به همین منظور انتخاب این کانتینر، یک انتخاب ایده آل به شمار می رود.

طراحی داخلی کانتینر مسکونی

طراحی داخلی کانتینر مسکونی، بسیار زیبا و دارای خلاقیت است. دکوراسیون این کانتینر، مطابق با اصول زیبایی شناسی صورت می گیرد. به همین منظور می توان زندگی لذت بخشی را در این کانتینر ها تجربه کرد. این کانتینر ها مجهز به دیوارپوش های زیبا با رنگ بندی متفاوت هستند.

علاوه بر آن دارای یک تخته کف سرامیک می باشند که تاثیر زیادی در تزئین و زیبایی کانتینر داشته است. در دکوراسیون کانتینر، علی رغم توجه به زیبایی داخلی، به تفکیک هر کدام از اجزا و کاربرد آن ها توجه می شود. یعنی تمام اجزای کانتینر، از یکدیگر تفکیک شده اند و حریم خصوصی و عمومی افراد به طور کامل در نظر گرفته می شود.

ویژگی های کانتینر ویژگی های کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی ویژگی های بسیار زیادی دارد. یکی از این ویژگی ها، قابلیت جا به جایی کانتینر است. شما می توانید کانتینر خود را از جایی به جای دیگر جا به جا و آن را به نقاط دیگر انتقال دهید. در صورتی که سازه های سنتی، قابلیت جا به جایی و انتقال ندارند و معمولا به طور ثابت در یک مکان قرار می گیرند. علاوه بر این که به وجود آوردن تغییراتی درآن ها، به هزینه و زمان بسیار زیادی احتیاج دارد. در صورتی که ایجاد تغییرات در کانتینر مسکونی، به سرمایه ای اندک نیاز دارد و زمان زیادی را صرف نمی کند کانکس مسکونی .

انواع کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی انواع زیادی دارد. در مطالب بالاتر به انواع دسته بندی و معیار های متفاوت آن اشاره کردیم. امروز قصد داریم تا شما را با دسته بندی کانتینر بر اساس ابعاد آن آشنا و ویژگی های هر یک را به طور کامل برای شما تشریح کنیم

  1. کانتینر دوبلکس
  2. کانتینر دوقلو
  3. کانتینر 40 فوت
  4. کانتینر اداری

این سه مورد دسته بندی کانتینر مسکونی بر اساس ابعاد و اندازه آن است. هر کدام از این ها، ویژگی ها و خصوصیات متفاوتی دارند و در امور مختلفی به کار برده می شوند.

کانتینر مسکونی دوبلکسکانتینر مسکونی دوبلکس

کانتینر مسکونی دوبلکس، به کانتینری گفته می شود که در ابعاد کوچک ساخته می شود. این کانتینر دارای دو طبقه است. یعنی دو کانتینر در ابعاد مختلف، روی هم قرار می گیرند. این کار برای این است که فضای کمتری برای کانتینر اختصاص داده شود. اگر شما به فضای زیادی برای نصب کانتینر خود دسترسی ندارید، می توانید از کانتینر دوبلکس استفاده کنید. این کانتینر ها به رغم فضای کمی که اشغال می کنند، در اندازه های زیادی ساخته می شوند چون دو کانتینر به صورت عمودی روی یکدیگر واقع شده است.

کانتینر مسکونی دوقلو

کانتینر مسکونی دوقلو، به کانتینری گفته می شود که عرض بسیار زیاد و ارتفاع کمتری دارد. به این صورت که دوکانتینر به صورت افقی کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این کانتینر ها در اندازه بزرگی ساخته می شوند تا علاقه مندان به استفاده از کانتینر های بزرگ، بتواند به سهولت از آن استفاده و از ویژگی های آن بهره ببرند. کانتینر دوقلو، ویژگی های بسیار زیادی دارد. این کانتینرها در بسیاری از مناطق حتی مناطق صعب العبور قابل اجرا است.

کانتینر مسکونی 40 فوت

کانتینر مسکونی 40 فوت، یکی از کانتینر هایی است که در ابعاد متوسط برای سکونت افراد ساخته می شود. این کانتینر ویژگی های بسیار زیادی دارد و به تمام امکانات مجهز است. شما می توانید این کانتینر را با هر بودجه ای که داشتید خریداری کنید و هیچ محدودیتی به لحاظ هزینه برای شما وجود ندارد.

ابعاد کانتینر مسکونیابعاد کانتینر مسکونی

ابعاد کانتینر مسکونی به طور کل متفاوت است. هر کدام از کانتینر های مذکور، دارای ابعاد متفاوتی می باشند. بعضی از آن ها، در اندازه های بزرگی طراحی و ساخته می شوند. البته شیوه اجرایی و عملیات ساخت این دسته از کانتینر ها به روش های منحصر به فردی صورت می گیرد. بعضی از کانتینر های مسکونی، در اندازه های کوچک تری ساخته می شوند که شیوه اجرایی و ساخت و ساز این سازه بسیار ساده است و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود انواع کانتینر .

قیمت کانتینر مسکونی

قیمت کانتینر مسکونی، از عوامل زیادی تاثیر می پذیرد. اگر می خواهید از هرینه ساخت کانتینر مطلع شوید، می توانید از کارشناسان و پرسنل فروش، پیش فاکتور تحویل بگیرید. می توانید لیست مواردی که در هزینه خرید کانتینر تاثیر می گذارد را از فروشندگان استعلام کنید. همه این موارد به شما کمک می کند تا از خرید خود مطمئن شوید و رضایت کافی داشته باشید.

خرید کانتینر مسکونیخرید کانتینر مسکونی

شما می توانید قبل از خرید کانتینر مسکونی، اطلاعات جامع و مفیدی درباره کانتینر مد نظر خود به دست آورید. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از بازدید حضوری، به طور کل اطلاعاتی در زمینه شرایط اقلیمی نصب کانتینر، طرز صحیح استفاده و … به دست آورید. این موارد به شما کمک می کند تا خریدی بهتر و سودمندانه تر داشته باشید.

فروش کانتینر مسکونی

شما می توانید از خدمات فروش شرکت استفاده کنید. این خدمات شامل مشاوره به مشتریان، ارائه تخفیف ها و… می باشد. مشتری می تواند ضمن بهره گیری از کانتینر موجود، از خدمات فروش شرکت به بهترین نحو استفاده کند. این خدمات به طور گسترده و مداوم به تمام مشتریان ارائه می شود. فروش کانتینر ، در هر شرایطی امکان پذیر است. شما می توانید در صورت آسیب به کانتینر خود، آن را به صورت دست دوم بفروشید.

تعمیرات کانتینر مسکونیتعمیرات کانتینر مسکونی

تعمیرات کانتینر مسکونی، کار تخصصی و دانش بنیان است. عده ای از افراد فکر می کنند که تعمیرات قطعات کانتینر همانند سازه های دیگر است. در صورتی که این تصور به طور کامل باطل است. انجام خدمات کانتینر، از عهده افراد متخصص و با تجربه بر می آید. افرادی که در این زمینه توانایی و تخصص لازم را ندارند، نمی توانند آسب های کانتینر را تعمیر کنند حتی ممکن است با هدف تعمیر یک آسیب، آسیب های بیشتری تولید کنند.