کانتینر ویلایی

کانتینر ویلایی، یکی از سازه های پیش ساخته با کاربری مسکونی است. این سازه از چند کانتینر تشکیل شده است که همین امر باعث شده که کانتینر ویلایی، ظاهری متفاوت با سایر کانتینر ها پیدا کند. کانتینر ویلایی یکی از پرطرفدارترین سازه های مسکونی است. یکی از عواملی که سبب پیشرفت این دسته از سازه ها شده است، هزینه پایین و مقرون به صرفه این سازه ها است.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

در مورد کانتینر ویلایی، به چه نکاتی دقت کنیم؟در مورد کانتینر ویلایی، به چه نکاتی دقت کنیم؟

  1. شرایط آب و هوایی

کانتینر ویلایی، معماری و طراحی متفاوتی به نسبت دیگر سازه ها دارد. معمولا در طراحی این دسته از سازه ها، به شرایط آب و هوایی و محیط جغرافیایی بسیار توجه می شود.می بایست به گونه ای طراحی شود که با شرایط آب و هوایی آن منطقه سازگاری بسیار بالایی داشته باشد. در صورت عدم سازگاری با شرایط محیطی، ممکن است که به دلیل تغییرات آب و هوایی، اجزای کانتینر، دچار آسیب دیدگی شوند کانکس.

  1. فضای مورد نیاز

محل قرارگیری می بایست پتانسیل نصب یک کانتینر استاندارد را داشته باشد. این کانتینرها در حجم و اندازه استانداردی ساخته می شوند. به همین دلیل لازم است تا خریدار قبل از خرید خود، محیطی که قصد نصب کانتینر را دارد، به دقت بررسی کند. در صورت عدم دسترسی به فضای کافی، پیشنهاد می شود تا کانتینر را مطابق با فضایی که در اختیار دارد خریداری کند.

  1. میزان بودجه

قیمت بعضی از آن ها بر اساس شیوه طراحی و نحوه ساخت آن، تعیین می شود. قیمت بعضی دیگر بر اساس  جنس مصالح به کار رفته و نوع مواد آن تعیین می شود. یکی از مواردی که در قیمت کانتینر بسیار تاثیرگذار است، تعداد امکانات و تجهیزات تعبیه شده در بخش های مختلف کانتینر می باشد. شما در تمام این موارد، آزادی انتخاب دارید و می توانید هر کدام از موارد مذکور را در کانتینر خود تعبیه و هر کدام را که به آن نیازمند نبودید، از کانتینر کم کنید تا بودجه کافی برای خرید کانتینر را داشته باشید.

بیشتر بخوانیم : کانکس ویلایی

ویژگی های کانتینر ویلاییویژگی های کانتینر ویلایی

این کانتینر سال های زیادی است که در اروپا به عنوان اصلی ترین جایگزین برای خانه های مسکونی استفاده می شود و ویژگی های بسیار زیادی دارد. اگر می خواهید با ویژگی ها و مزایای کانتینر ویلایی آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم جدول زیر را مطالعه کنید.

سرعت بالا در ساخت تنوع انتخاب
جا به جایی و انتفال امکانات متنوع
  • سرعت بالا در ساخت

تمام مصالح آن از قبل ساخته شده اند و تنها برای نصب به محل منتقل می شوند. توجه کنید که این سازه ها به گونه ای ساخته و طراحی می شوند که در کمترین زمان ممکن، بتوان از آن ها استفاده کرد.

  • تنوع انتخاب

یکی دیگراز ویژگی ها تنوع مدل ها و طرح های آن است. این کانتینر به انواع مختلفی دسته بندی می شود که هر کدام از این کانتینر ها، ویژگی ها و شرایط متنوعی دارند.از جمله کانتینر هایی است که اگر شما با کمبود فضا برای نصب کانتینر مواجه باشید، می توانید این کانتینر را در فضای محدود، نصب کنید.

  • جا به جایی و انتقالجا به جایی و انتقال

جا به جایی و انتقال کانتینر، یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن است زیرا سازه های دیگر این قابلیت را ندارند و به سختی می توان آن ها را از جایی به جای دیگر منتقل کرد. به همین دلیل می بایست در یک جای مشخص به صورت ثابت مستقر شوند. علاقه مندان به سازه های سنتی، اگر قصد تغییر مکان دارند، می بایست یک سازه جدید خریداری کنند.

  • امکانات متنوع

امکانات و تجهیزات متنوعی دارد. بعضی از آن ها با امکانات محدود با قیمتی ارزان به شما ارائه می شوند. بعضی دیگر امکانات بیشتری نسبت به کانکس های دیگر دارند و رفاه بیشتری را برای خریداران فراهم می کنند. به همین دلیل می توان گفت که کانتینر ویلایی، تمام امکانات سازه های مسکونی و حتی امکانات بیشتری نسبت به این سازه ها دارد.

(خرید کانتینر ویلایی)

کانتینر ویلایی چه امکاناتی دارد؟

این کانتینر علاوه بر امکانات پایه و اساسی، به امکانات رفاهی بیشتری مجهز می باشند. آشپزخانه این سازه ها به  همراه تجهیزات آن اعم از کابینت، گاز صفحه ای، سینک ظرف شویی می باشد. درب ورودی لوکس، سرویس حمام و… از امکانات دیگر کانتینر ویلایی است. دیوار کوب کانتینر بسیار شیک و سرامیک های زیبایی در کف آن اجرا می شود.

مدت زمان ساخت کانتینر ویلاییمدت زمان ساخت کانتینر ویلایی

مدت زمان ساخت کانتینر ویلایی، به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر کانتینر در ابعاد محدودی ساخته شود، مدت زمان کمتری برای ساخت آن صرف می شود اما اگر کانتینر مساحت بیشتری داشته باشد، مدت زمان بیشتری صرف ساخت این سازه می شود.

به طور کل ساخت این کانتینر بین 35 تا 45 روز زمان بر است که مدت زمان ساخت آن در مقایسه با سازه های بنایی سنتی، بسیار مناسب است. علاوه بر این موارد در زمان کوتاهی قابل استفاده و بهره برداری است و هزینه نگهداری از سازه را کاهش می دهد.

انواع کانتینر ویلایی

  • کانتینر ویلایی ثابت
  • کانتینر ویلایی سیار

کانتینر ویلایی ثابتکانتینر ویلایی ثابت

برای افراد یا مشاغلی مناسب است که به محدوده جغرافیایی خاصی وابسته اند و در یک محیط مشخص، به صورت ثابت قرار دارند. این کانتینر، نیازی به حمل و نقل و جا به جایی مکرر ندارد و معمولا در یک محیط جغرافیایی ثابت قرار دارد.

کانتینر ویلایی سیار

مدل سیار، مناسب افراد و خانواده هایی می باشد که در شهرها و محیط های مختلف، مداوم در رفت و آمد هستند. این دسته از کانتینر ها در یک محیط ثابت قرار ندارند و از جایی به جای دیگر تغییر مکان می دهند. با خرید این دسته از کانتینر ها، می توان آن را  بدون صرف هزینه گراف، از جایی به جای دیگر منتقل کرد.

لازم به ذکر است که کانتینر های سیار به راحتی قابلیت انتقال دارند. این کانتینر ها توسط ماشین های کشنده در جاده قابل انتقال است. حمل و نقل این دسته از سازه ها، با رعایت قوانین حمل و نقل صورت می گیرد. لازم به ذکر است که نصب این دسته از سازه ها، اگر برای اشتغال و درآمدزایی استفاده شود، نیاز به مجوز دارد.

ابعاد کانتینر ویلاییابعاد کانتینر ویلایی

ابعاد این نوع کانتینر، متفاوت است. شما می توانید این کانتینر را در هر اندازه ای که خواستید خریداری کنید. این کانتینر دارای طول و عرض متفاوتی است. ابعاد دیواره ها و بدنه کانتینر نیز متفاوت می باشد. بعضی از این کانتینر ها دارای سقف های بلند و به شیوه ای لوکس طراحی شده اند. بعضی دیگر از آن ها، ابعاد و اندازه کوچک تری دارند.

قیمت کانتینر ویلایی

قیمت کانتینر ویلایی تنها به مساحت آن بستگی ندارد. این کانتینر امکانات بسیار زیادی دارد. علاوه بر امکانات، شیوه طراحی و مهندسی این سازه، پیچیده و دشوار است. مهندسان زیادی سال ها وقت خود را صرف ساخت این سازه کرده اند. امروزه طراحی متنوعی از این دسته از سازه ها ارائه می شود. شما می توانید از طرح های متنوع کانتینر بازدید به عمل آورید.

خرید کانتینر ویلاییخرید کانتینر ویلایی

شما می توانید این سازه را با معیار ها و ملاک های گوناگونی خریداری و از آن استفاده کنید. این معیار ها و ملاک ها، ممکن است سلیقه شخصی شما و یا قابلیت ها و کارکرد های کانتینر باشد. خریداران در وهله نخست، به کاربرد و مزایای کانتینر دقت می کنند. سپس ممکن است که علاوه بر کاربرد، کانتینر را بر اساس ملاک های شخصی خود خریداری کنند. در هر صورت خرید کانتینر، به تمام این عوامل بستگی دارد.

فروش کانتینر ویلایی

پرسنل ما در بخش فروش کانتینر ویلایی، در تلاش هستند که تمام آموزش های مهم و لازم را در زمینه کانتینر به شما ازائه دهند تا شما بتوانید با اطمینان زیاد، کانتینر را خریداری کنید. استفاده از مشاوره های کارشناسان، به شما کمک می کند تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

تعمیرات کانتینر ویلایی

کانتینر ویلایی با روش های مختلف در حدقل زمان ممکن قابل تعمیر است. ممکن است که در مدت زمان طولانی، کانتینر شما دچار آسیب های متعددی شود. در این شرایط شما می توانید با تکنسین ها و تعمیر کاران که در حوزه کانتینر و کانکس تخصص دارند، مشورت و کانتینر خود را به بهترین روش تعمیر کنید.

نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. انجام این کار از عهده افراد بدون تخصص و ناآشنا با تجهیزات و اجزای کانکس بر نمی آید. به همین منظور به شما توصیه می شود که هنگام مشاهده این مشکل با تعمیر کاران و متخصصان شرکت، تماس حاصل بفرمائید.

Rate this post