کانتینر پلیس

کانتینر پلیس به سازه ای گفته می شود که به منظور اهداف متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه یکی از مهم ترین سازه ها است که به صورت پیش ساخته می توان از مزایای آن بهره برداری کرد. پیش ساخته بودن کانتینر  به این معنا است که مصالح آن به صورت آماده تنها در محیط نصب کانتینر، به یکدیگر وصل می شوند. از این جهت کانتینر پلیس با سازه های دیگر تفاوت دارد. در ادامه با ویژگی های این سازه و انواع آن آشنا خواهیم شد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

کانتینر پلیس چه مزایایی دارد؟کانتینر پلیس چه مزایایی دارد؟

مزایای کانتینر پلیس بی شمار و است و شما می توانید با خرید این کانکس، از این مزایا به بهترین نحو بهره ببرید.

در جدول زیر به تعدادی از مزایای کانتینر اشاره خواهیم کرد.

امنیت بالا طول و عمر زیاد
دسترسی به امکانات امنیتی طراحی متنوع
  • امنیت بالا

یکی از دلایل استفاده از کانکس پلیس، امنیت بسیار بالای آن است. این سازه به گونه ای طراحی شده که به تمام تجهیزات امنیتی مجهز است. این کانتینر به صورت ضدسرقت طراحی و ساخته شده است. به همین دلیل اغلب افراد می توانند با اطمینان خاطر از این کانتینر استفاده کنند.

لازم به ذکر است که این کانتینر به گونه ای ساخته می شود که در صورت برخورد، هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد. فراموش نشود که این سازه کاربرد نظامی دارد و اساسا یکی از کاربرد های آن، برقراری امنیت در جامعه است. به همین دلیل این سازه می بایست مطابق با اصول امنیتی طراحی و ساخته شود.

  • طول عمر زیادطول عمر زیاد

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های کانتینر پلیس، طول عمر زیاد این سازه است. سازمان ها و نهادهایی که اقدام به خرید این سازه می کنند، می توانند تا مدت های طولانی از آن استفاده کنند.

این سازه از موادی ساخته شده است که به هیچ وجه در اثر برخورد با یک شئ آسیب نمی بینند. کانتینر اداری علاوه بر آن می توان در صورت شیوه صحیح استفاده و تعمیرات به موقع، تا مدت های طولانی از این سازه استفاده کرد.

  • دسترسی به امکانات امنیتی

یکی از مواردی که طراحان و ایده پردازانی که در زمینه کانتینر فعالیت می کنند به آن دقت ویژه ای دارند، دسترسی به امکانات امنیتی و تمام تجهیزات متعلق به نیروی انتظامی است. کارکرد این سازه، بدون دسترسی به این امکانات مختل می شود. علوه بر آن ممکن است که عملکرد افراد فعال در این نهاد، با محدودیت مواجه شود. به همین دلیل  این کانتینر به امکانات لازم دسترسی دارد. در قسمت زیر به تعدادی از این امکانات اشاره می کنیم.

  • بی سیم
  • رادار
  • دوربین مدار سته
  • فضایی برای دیده بانی

مواردی که در قسمت بالا مطالعه کردید، از مهم ترین امکانات کانتینر پلیس می باشند. به این نکته اشاره کنیم که این موارد از ضروریات و از عوامل تاثیرگذار در کارکرد کانتینر به شمار می روند. لازم است به این نکته اشاره کنیم که امکانات کانتینر از موارد مذکور بسیار بیشتر است. این موارد تنها چهار مورد از مهم ترین مزایای کانتینر به شمار می روند که هر کدام به منظور اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی متنوع

  • طراحی متنوع

ذکر این نکته لازم است که کانتینر پلیس، به صورت های متفاوتی طراحی می شود. طراحی این کانتینر به گونه ای است که می بایست مطابق با نهادی که مسئولیت تاسیس آن را برعهده گرفته طراحی شود.

مثلا اگر کانتینر برای راهنمایی و رانندگی طراحی شده، می تواند مطابق با این نهاد طراحی شود یا اگر از کانتینر پلیس برای ثبت و ضبط خلاف در جاده ها و اتوبان ها استفاده می شود، می بایست تا کانتینر بر این اساس طراحی شود.

ذکر یک نکته به طور کل در این زمینه لازم است و آن این است که این کانتینر باید به گونه ای طراحی شود که کاملا از بقیه سازه ها متمایز باشد تا دیگران بتوانند برای انجام امور خود، به این سازه رجوع کرده و نیاز خود را برطرف کنند.

کانتینر پلیس در چه مناطقی قرار می گیرد؟

لازم است تا این کانتینر در مناطقی قرار بگیرد که دید خوبی به موقعیت های مختلف داشته باشد. اگر هدف از خرید کانتینر پلیس، دیده بانی و مشاهده حوزه استحفاظی باشد، این کانتینر می بایست در جایی قرار بگیرد که دیدی همه جانبه به موقعیت اطراف داشته باشد. کانتینر معمولا در خیابان های شلوغ و پر رفت و آمد قرار می گیرد تا به تمام خیابان های اصلی و فرعی دسترسی داشته باشد.

کاربرد های کانتینر پلیس

کانتینر پلیس کاربرد های بسیار زیادی دارد. این کانتینر در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا از این کانتینر برای ثبت جرائم در جاده ها، پلیس راهور، به عنوان اداره ثبت تخلفات حقوقی و جزایی و…  استفاده می شود. به همین دلیل جامعه هدف این سازه اغلب، سازمان های نیروی انتظامی و نهاد های تحت فرمان آن می باشند. البته در مطلب بالا اشار کردیم که از کانتینر برای اداره راهنمایی و رانندگی نیز استفاده می شود. تمام این موارد از مهم ترین کاربرد های کانتینر می باشند که توسط اداره ها و نهاد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع کانتینر پلیسانواع کانتینر پلیس

در این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع کانتینر پلیس آشنا کرده و توضیح دهیم. که هر کدام از آن ها در چه مواردی کاربرد دارند. لازم است که پبش از ذکر انواع کانتینر پلیس به این نکته اشاره کنیم که از این کانتینر به شکل های متفاوت و در موقعیت های متفاوت استفاده می شود.

یکی از مهم ترین انواع این کانتینر، کانتینر ثابت و سیار به شمار می رود. معمولا جامعه هدف کانتینر پلیس سیار، افراد یا سازمان هایی هستند. که قصد دارند تا موقعیت خود را به طور مداوم تغییر داده. و معمولا طولانی مدت در یک منطقه مستقر نیستند.

برای دیده بانی یا نگهبانی یک منطقه از این کانتینر استفاده می شود. کانتینر ثابت، از کانتینرهایی هستند که بیشتر مناسب سازمان هایی هستند که به طور دائمی در یک منطقه مستقر می باشند و به ندرت موقعیت جغرافیایی خود را تغییر می دهند.

ابعاد کانتینر پلیس

ابعاد کانتینر یکسان نیست. شما می توانید این کانتینر را با هر متراژ و اندازه ای خریداری کیند. این کانتینرها متناسب با موقعیتی که قرار می گیرند، در اندازه های متفاوتی ساخته می شوند. این کانتیتنر ها در اندازه های کوچک، بزرگ و متوسط قابل خریداری هستند و شما می توانید کانتینر را در هر اندازه و ابعادی خریداری کنید.

قیمت کانتینر پلیسقیمت کانتینر پلیس

قیمت کانتینر پلیس، بستگی به امکانات این سازه دارد. اگر خریداران علاقه مند باشند تا کلیه امکانات پیشرفته را در کانتینر تعبیه کنند. این سازه با قیمتی بیشتر خریداری می شود. ضمن این که این نکته را در نظر داشته باشید.

که قیمت این کانتینر با توجه به افزایش روزافزون قیمت مصالح سازه های سنتی، می تواند خیلی زیاد باشد. قیمت این سازه با توجه به ارزان بودن قیمت مصالح کانتینر، بسیار مناسب می باشد و شما می توانید این کانتینر ها را با قیمتی ارزان خریداری کرده و از قابلیت های متنوع آن استفاده کنید.

خرید کانتینر پلیس

خرید کانتینر پلیس در چند مرحله صورت می گیرد. مرحله اول این است که خریداران می بایست از محل کارخانه بازدید کنند و ابعاد و به طور کل تمام مشخصات کانتینر خود را بررسی کنند. در مرحله بعد می توانند مشخصات کانتینر را به لحاظ فنی مورد بررسی قرار دهند. به عبارتی باید اعلام کنند که دوست دارند تا کانتینر آن ها چه ویژگی هایی داشته باشد.

فروش کانتینر پلیسفروش کانتینر پلیس

تیم فروش شرکت به بهترین روش در تلاش هستند. تا بتوانند از تجربه های موفقیت آمیز خود در جهت پیشرفت همه جانبه شرکت استفاده کنند.

آن ها به خوبی می دانند که دستیابی به این مقاوم به سادگی و سهولت اتفاق نمی افتاد. لازمه آن، خدمت رسانی مداوم به مشتریان است تا آن ها بتوانند رضایت مشتریان خود را به بهترین نحو جلب کنند.

تعمیرات کانتینر پلیس

تعمیرات کانتینر پلیس توسط تعمیرکاران و تکنسین ها آنجام می شود. آن ها به راحتی می توانند اقدام به تعمیر آسیب های کانتینر کنند. اگر آسیبی به سطح یا داخل سازه وارد شد، بعد از بازدید از آسیب، تدابیر لازم اتخاذ می شود.

Rate this post