کانکس آماده

کانکس آماده، یکی از مهم ترین انواع کانکس ها است. این کانکس، یک سازه از قبل ساخته شده است و برای نصب، به محل مورد نظر منتقل می شود. ناگفته نماند که این کانکس ها، بیشتر در مشاغل عمرانی و توسط نهاد های اداری و دولتی استفاده می شوند. بسیاری از شهرداری ها و استانداری ها و همچنین نیروی انتظامی در راستای انجام خدمات خود، از کانکس و کانتینر آماده بهره می گیرند.

ویژگی کانکس آماده و مزایای آن نسبت به دیگر سازه ها

این کانکس ها ویژگی های زیادی دارند که هر کدام، دلیل این میزان توجه و استقبال از کانکس آماده است. علی رغم آن تمام این ویژگی ها، برای کانکس مزیتی به شمار می روند که این کانکس را از دیگر سازه ها متمایز می کند. اگر می خواهید که از این ویژگی ها مطلع شوید، به شما پیشنهاد می کنیم جدول زیر را مطالعه کنید.

 

صرفه جویی در زمان ساخت تنوع کارکرد
قابلیت جا به جایی تجهیزات و امکانات متفاوت

 

صرفه جویی در زمان ساخت

صرفه جویی در زمان ساخت

صرفه جویی در زمان ساخت

یکی از مهم ترین مزایای این سازه، صرفه جویی در زمان ساخت است. این کانکس برای افرادی مناسب است که می خواهند بدون اتلاف وقت و در حداقل زمان ممکن، از کانکس خود استفاده کنند. به طور کل کانکس سازه ای است که در زمان کوتاهی ساخته شده و در کارخانه بارگیری می شود. به همین دلیل امروزه از این کانکس ها، در امور مختلف استفاده می شود

تنوع کارکرد

کانکس آماده کارکردهای متفاوتی دارد. در قسمت بالا به این نکته اشاره کردیم که کانکس های آماده کارکردها و ویژگی های متفاوتی دارند. اکنون قصد داریم این نکته را اضافه کنیم که هر کدام از این کانکس ها دارای نقش و عملکرد خاصی می باشند. می توانیم به پروژه های ساختمانی به عنوان اصلی ترین حوزه ای که از کانکس استفاده می کند، اشاره کنیم.

لازم به ذکر است که کارکرد کانکس تنها به مورد مذکور محدود نمی شود. یکی دیگر از کارکرد های مهم کانکس آماده، کاربری مسکونی می باشد. قطعا کانکس ویلایی آماده، می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای سکونت افراد باشد. به این دلیل که هم زمان کمی برای ساخت این کانکس صرف می شود و هم قیمت مصالح آن در مقایسه با سازه های سنتی، بسیار مناسب می باشد.

قابلیت جا به جایی

یکی دیگر از قابلیت های کانکس، قابلیت جا به جایی و انتقال است. این سازه ها محدود به موقعیت جغرافیایی خاصی نیستند. از این رو برای مشاغلی که مدام در حال جا به جایی و تغییر مکان هستند، بسیار مناسب می باشد. قطعا می توان در بیان تفاوت کانکس آماده با سازه های سنتی، علاوه بر ذکر تفاوت در نرخ تعرفه هر یک و نوع مصالح آن، به قابلیت جا به جایی نیز اشاره کرد. جا به جایی یک کانکس، در هزینه شما بسیار صرفه جویی می کند کانتینر آماده.

شما می توانید یک بار هنگام خریداری کانکس، هزینه آن را بپردازید و بارها موقعیت جغرافیایی آن را تغییر داده و آن را منتقل کنید. در صورتی که اگر قرار باشد که از سازه های بتنی و سیمانی استفاده کنید، نمی توانید آن را انتقال دهید. علاوه بر آن  می بایست با هر بار خرید، هزینه زیادی پرداخت کنید. به این نکته توجه کنید که قیمت مصالح سازه های سنتی، دچار نوسان و تغییرات لحظه ای می شود.

دسترسی به تجهیزات و امکانات

دسترسی به تجهیزات و امکانات

دسترسی به تجهیزات و امکانات

دسترسی به تجهیزات و امکانات، یکی از مزایای کانکس می باشد. این کانکس ها علاوه بر امکانات پایه که لازمه تمامی سازه ها است، به امکانات رفاهی و بهداشتی زیادی دسترسی دارند. البته نوع تجهیزات کانکس ، به کاربری آن نیز مرتبط می باشد. مثلا کانکس فروشگاهی آماده، تمام امکانات برای خرید و فروش را دارا می باشد. علاوه بر آن کانکس مسکونی آماده، دسترسی به سیتم آبرسانی و برق کشی و… دارد.

از کانکس آماده در چه مواردی استفاده می شود؟

از این سازه به صورت شخصی و عمومی استفاده می شود. شما می توانید کانکس مسکونی خریداری کنید. این کانکس، یکی از پرتقاضاترین انواع کانکس است. علاوه بر این موارد، از این کانکس در مشاغل گوناگونی استفاده می شود و تقریبا در تمام حوزه های شغلی وارد شده است. برای مثال از کانکس کارگاهی آماده، در خط تولید کارخانه ها و بخش های مختلف استفاده می شود. از کانکس فروشگاهی آماده، برای عرضه محصولات و کالاهای مختلف و یا عرضه غذا استفاده می شود.

انواع کانکس آماده

  1. کانکس کارگاهی
  2. کانکس فروشگاهی
  3. کانکس نگهبانی
  4. کانکس مسکونی
  5. کانکس انباری

کانکس کارگاهی آماده

کانکس کارگاهی آماده

کانکس کارگاهی آماده

قطعا می توان یکی از اصلی ترین مشتریان کانکس را شرکت هایی دانست که در حوزه عمران و ساخت و ساز فعالیت می کنند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش دانش فنی، اطلاع و آگاهی افراد نسبت به کارکرد این دسته از کانکس ها بسیار بالا رفته و استقبال زیادی از این دسته از کانکس ها به عمل آمده است. به تمامی اعضای شرکت های خصوصی و دولتی فعال در زمینه عمران، توصیه می کنیم که از کانکس آماده استفاده کنند.

کانکس فروشگاهی آماده

کانکی فروشگاهی آماده انواع مختلفی دارند. بسیاری از فروشندگانی که با محدودیت های مکانی مواجه هستند، تمایل دارند تا از این کانکس ها برای ارائه خدمات خود استفاده کنند. یکی از بارزترین انواع کانکس فروشگاهی ، دکه روزنامه فروشی و کانکس رستوران می باشد که همه شما با آن ها آشنایی دارد و آن ها را در سطح شهر مشاهده و از خدمات آن استفاده کرده اید.

کانکس نگهبانی آماده

کانکس نگهبانی آماده

کانکس نگهبانی آماده

کانکس نگهبانی آماده، دارای طراحی منحصر به فرد و مطابق با اصولی دیده بانی و نگهبانی است . به همین دلیل می توان گفت که تفاوت اساسی و زیادی در استفاده از این کانکس ها با سایر کانکس ها وجود دارد. این کانکس ها به گونه ای طراحی می شوند که دیدی گسترده به محل مورد نظر داشته باشند. علاوه بر آن در جایی نصب می شود که کاملا به محیط اطراف اشراف داشته باشد. طریق استفاده و دستورالعمل کانکس نگهبانی ، با سایر کانکس ها متفاوتمی باشد.

کانکس مسکونی آماده

کانکس مسکونی آماده، با هدف سکونت افراد ساخته شده و تمام امکانات و تعلقات محل سکونت را دارا می باشد. این کانکس از مصالح و مواد متفاوتی ساخته می شود. مواد و مصالحی که در ساخت کانکس استفاده می شود، ممکن از چوب یا ورقه های فلزی و …. باشد. پوشش و جنس این کانکس ها با بقیه کانکس ها متفاوت است و معمولا با توجه به ساختار خانه های ناحیه مورد نظر تعیین می شود. مثلا در شهر های شمالی و جنگلی از چوب برای ساخت خانه ها استفاده می شود کانکس فروشگاهی .

ابعاد کانکس آماده

اندازه این سازه با کانکس های دیگر کمی متفاوت است. معمولا در ابعاد بزرگ تری ساخته می شوند. البته لازم به ذکر است که هر سه سطح ابعاد، یعنی ابعاد بزرگ و متوسط و کوچک، در ساخت یک کانکس لحاظ می شود. شما می توانید کانکس ها را در هر ابعاد و اندازه ای که خواستید خریداری کنید. همچنین می توانید متراژ و ابعاد کانکس را خودتان تعیین کنید.

خرید کانکس آماده

لازم است که در خرید خود به معیارهای گوناگونی توجه داشته باشید. این معیارها ممکن است که کیفیت، نوع کارکرد، ویژگی های کانکس باشد. لازم است که کیفیت کانکس را در نظر بگیرید. اگر می خواهید که این کانکس را برای انجام امور کاری خود خریداری کنید، به شما توصیه می کنیم که کانکس با کیفیت خریداری و سپس از آن استفاده کنید.

علاوه بر توجه به کیفیت، به شما پیشنهاد می کنیم که از انواع مدل ها و طرح های کانکس بازدید و سپس گزینه ها را مطابق با سلیقه و معیارهای شخصی خود رتبه بندی کنید. علاوه بر آن می توانید از خدماتی که شرکت در بخش فروش به مشتریان خود ارائه می دهد، بهره گیری کنید.

فروش کانکس آماده

فروش کانکس آماده

فروش کانکس آماده

در قسمت بالا  به اختصار به یکی از وظایف تیم فروش شرکت اشاره کردیم. اکنون قصد داریم تا این وظایف را برای شما شرح داده و توضیح دهیم. یکی از وظابف تیم فروش شرکت، مشاوره در زمینه درجه کیفیت و راهنمایی شما در خرید محصول است. کارشناسان با دقت بسیار، تمام نکات مرتبط با کانکس را برای شما ذکر و بازگو می کنند تا بتوانید در انتخاب خود دقت زیادی داشته باشید.

قیمت کانکس آماده

نمی توان قیمت دقیقی را برای این سازه مطرح کرد. این کانکس ها هر کدام به امکانات و شرایط ویژه ای مجهز هستند که کانکس های دیگر در این امکانات و تجهیزات با آن ها متمایز هستند. هر کدام از آن ها از مواد گوناگونی ساخته شده که قیمت متفاوتی با مواد دیگر دارد. علاوه بر این موارد، کانکس دارای اجزای متفاوتی می باشد. کارگذاری هر کدام از این قطعات و اجزا، هزینه بر است. به همین دلیل تفاوت زیادی در قیمت یک کانکس ایجاد می کند کانکس مسکونی.

تعمیرات کانکس آماده

تعمیرات کانکس آماده

تعمیرات کانکس آماده

تعمیرات این سازه، به شیوه های متفاوتی صورت می گیرد. به این صورت که آسیب های سطحی در محل و با صرف حداقل زمان، قابل جبران هستند.  آسیب های عمیق تر به امکانات و تجهیزات بیشتری برای تعمیر نیاز دارند. درست به همین منظور برای انجام عملیات، به کارگاه کارخانه منتقل می شود. تعمیر این دسته از آسیب ها، کمی زمان بر است و به هزینه اندکی نیاز دارد اما لازم به ذکر است که بعد از تعمیر، می توان مجددا از آن استفاده کنید.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post