کانکس در خوزستان

کانکس ها را می توان به عنوان یکی از منحصر به فردترین تولیداتی دانست که در طی یک دهه اخیر پا به عرصه وجود گذاشته اند. این دسته از محصولات برای امور مختلفی از جمله سکونت، ایجاد کارگاه، ایجاد رستوران، انجام امور اداری و موارد مشابه کاربرد دارند. قیمت مناسب و قابلیت جابجایی آنها باعث شده است تا نفوذ کانکس در خوزستان و سایر استانهای در حال توسعه افزایش یابد. در واقع این دسته از استانها به دلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی خود بیش از پیش به سمت این این تولیدات گرایش پیدا می‌کنند.

واقعیت امر این است که کانکس ها می توانند گزینه های بسیار اقتصادی تری برای اغلب مردم باشند چرا که می‌توان آنها را با خود به مناطق دیگری ببرند. از طرفی دیگر خرید کانکس باعث صرفه جویی در هزینه و زمان افراد می‌شود. به همین جهت است که روز به روز بر روی متقاضیان آنها افزوده می شود. با این وجود بخش زیادی از این متقاضیان نمی دانند در زمان خرید به چه نکاتی دقت نمایند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا برخی از این نکات را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. لذا اگر شما هم به دنبال خرید کانکس در خوزستان هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

نوع بدنه

 

نوع بدنه

نوع بدنه

نوع بدنه را می‌توان به عنوان نخستین فاکتوری دانست که باید در زمان خرید کانکس در خوزستان بدان دقت نمایید. در حقیقت برای ساخت کانکس از انواع مختلفی از متریال ها استفاده می شود. برای مثال بخش اعظمی از این تولید آن با استفاده از ورقه ها و پروفیل های آهنی ساخته می شود. طیف دیگری از آنها با استفاده از ساندویچ پنل و برخی دیگر هم با استفاده از چوب ساخته می شوند. هر یک از این متریال ها، مزایا و معایب خود را دارند. اما در حالت کلی مدلهای فلزی مقاومت بیشتری دارند. اما باید بدانید که قیمت آنها نیز افزایش بیشتری دارد کانتینر در خوزستان.

وجود اسکلت بندی در داخل ساختار و بدنه از دیگر مولفه هایی است که باید بدان دقت کنید. در حالت کلی یک کانکس استاندارد باید اسکلت بندی از جنس پروفیل های آهنی  با ساختار دست کم ۵۰ در ۵۰ داشته باشد. از طرفی اگر مدل های فلزی را خریداری می کنید، باید ضخامت ورقه های به کار رفته بر روی آنها نیز حداقل ۵ میلی متر باشد.

ابعاد کانکس

ابعاد دومین مولفه ای است که باید در زمان خرید کانکس در خوزستان بدان دقت کنید. در حالت کلی کانکس ها ابعاد مختلفی دارند. این محصولات در محدوده بین ۳ الی ۲۰۰ متر مربع ساخته می شوند. ارتفاع آنها نیز بین ۱۰ الی ۴۰ فوت متغیر می باشد. بدیهی است که هر اندازه ابعاد بیشتر شود، گنجایش این محصولات هم افزایش پیدا می‌کند. اما باید بدانید که این موضوع ارتباط مستقیمی هم با قیمت کانکس دارد. مازاد بر این کانکس های بیش از اندازه بزرگ هم قابلیت جابجایی ندارند. به همین جهت بهتر است در این زمینه افراط بیش از اندازه به خرج ندهید، بلکه اولویت خود را بر روی محصولاتی قرار دهید که پارتیشن بندی صحیح تری دارند چرا که در این حالت از کمترین فضا بیشترین استفاده ممکن می‌شود.

نوع کانکس

نوع کانکس

نوع کانکس

نوع کانکس مولفه دیگری است که بایستی حتماً آن را لحاظ نمایید. این روزها بیش از ۲۰ نوع کانکس در خوزستان وجود دارد. هریک از این مدلها به شیوه ای خاص توسعه یافته اند. افزون بر این موارد هر کدام از آنها امکانات و قابلیت های ویژه ای دارند. این موضوع باعث شده تار هر مدل صرفاً برای انجام آن وظیفه خاص مناسب باشد انواع کانکس.

در نتیجه اگر شما آنها را برای امری خارج از وظیفه تخصصی شان استفاده کنید، بدون شک نمی توان از آن بازدهی مناسب را کسب کرد. به همین جهت توصیه می شود تا کانکس شما حتماً مدلی متناسب با نیازتان داشته باشد. برای مثال اگر به دنبال دایر کردن یک رستوران هستید بهتر است صرفاً  کانکسهای رستورانی را خریداری کنید. افزون بر این موارد چنانچه به دنبال ایجاد یک سرپناه برای نگهبان پروژه تان هستید، بهتر است به جای کانکسهای مسکونی، از کانکس های نگهبانی استفاده کنید.

تولید کننده کانکس در خوزستان

 

تولید کننده کانکس در خوزستان

تولید کننده کانکس در خوزستان

تقاضای بالا برای خرید کانکس خوزستان باعث شده است تا تعداد زیادی از کارگاه های این استان به سمت تولید این محصول گرایش یابند. این موضوع تا حد زیادی به نفع مشتریان تمام شده اما متاسفانه بخش زیادی از این تولیدکنندگان اطلاعات دقیقی پیرامون استانداردهای این محصولات ندارد.

به همین جهت است که مدل‌های بی کیفیت را با قیمت‌های بالا به مشتریان خود عرضه می‌کنند. گروه کانکس سیتی یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان کانکس در خوزستان می باشد. گروه ما کلیه تولیدات خود را با گارانتی و ضمانت نامه معتبر به مشتریان عرضه می کند. لذا اگر شما هم به دنبال خرید کانکس درخوزستان هستید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

b2n

yun

rizy

5/5 - (1 امتیاز)