کانکس در مشهد

مشهد را می توان به عنوان یکی از قطب های صنعتی و البته توریستی کشور دانست. همین مورد هم سبب شده تا محبوبیت کانکس در مشهد رشد بالایی داشته باشد. ممکن است از خود بپرسید که این موضوع چه ارتباطی به محبوبیت کانکس دارد؟ در واقع باید عنوان کنیم که هر زمان میزان جمعیت و البته حجم صنایع و گردشگران در یک منطقه افزایش یابد، به طبع آن تمایل برای استفاده از کانکس ها نیز بالاتر می رود. دلیل این موضوع را می توان کاربرد ها و البته کارهای متنوعی دانست که این دسته از محصولات می توانند به خود بگیرند.

در واقع کانکس ها می توانند با تکیه بر مزایا و البته کاربرد های بی نظیر خود، بخش زیادی از نیاز جامعه را برطرف سازند. افزون بر این موارد، کانکس ها قیمت مناسب و البته عمر بالایی دارند. به همین جهت است که به سادگی در صدر انتخاب ها قرار می گیرند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا به شیوه ای دقیق این موضوع را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار دهیم. لذا اگر شما هم به دنبال خرید کانکس در مشهد هستید ، بهتر است ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

کانکس چیست؟

 

کانکس چیست؟

کانکس چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم دلایل محبوبیت کانکس در مشهد را برای شما عزیزان شرح دهیم، بهتر است ابتدا مروری بر روی ماهیت این دسته از تولیدات داشته باشیم. این موضوع می تواند ساده تر و دقیق تر دلیلی این محبوبیت را شرح دهد.

در واقع کانکس ها را می توان شکل توسعه یافته ای از کانتینر ها دانست. این دسته از تولیدات در حقیقت جعبه های فلزی بزرگی هستند که می توانند برای طیف زیادی از امور استفاده شوند. این امور به نوع امکانات و البته طراحی داخلی این محصولات بستگی دارد. افزون بر این موارد در بدنه این محصولات از اسکلت بندی ها و البته متریال های مختلفی استفاده می شود که توانسته مقاومت  بسیار منحصر به فردی را برای آن ها به همراه داشته باشد. این فاکتور عاملی است که اجازه می دهد تا کانکس ها برای شرایط جوی این استان هم مناسب باشند کانتینر در مشهد.

انواع کانکس در مشهد

همانگونه که اشاره کردم ، کانکس ها تنوع بالایی دارند. در حقیقت این دسته از تولیدات را می توان برای امور مختلفی استفاده نمود. البته باید عنوان کنیم که برای هریک از این امور نوع ویژه ای از کانکس ها تولید می شود. این گستردگی به گونه ای است که در شرایط فعلی بیش از ۲۰ نوع کانکس در مشهد تولید می شود که هر مدل از آن می تواند زیر دسته های مختص به خود را داشته باشد. اما در این بین، تنها برخی از مدل ها نسبت به سایرین محبوبیت بیشتری دارند. ما این مدل ها را در ادامه شرح داده ایم.

  • کانکس ویلایی در مشهد

 

کانکس ویلایی در مشهد

کانکس ویلایی در مشهد

کانکس های ویلایی را می توان یکی از محبوب ترین مدل های کانکس در مشهد دانست. این دسته از تولیدات بهترین انتخاب ممکن برای باغدار ها و یا صاحبان زمین های کشاورزی هستند. در این تولیدات تمام امکانات یک خانه مسکونی به چشم میخورد. به همین جهت است که می توانند در نوع خود بسیار ایده‌آل باشند.

  • کانکس انباری در مشهد

کانکس انباری را می توان به عنوان یکی از ایده‌آل ترین و البته منحصر به فردترین مدل های کانکس دانست که با توجه به رشد جمعیت در مشهد به محبوبیت بالایی رسیده اند. این مدل از محصولات همانگونه که از نامشان پیداست، می توانند برای ذخیره کردن وسایل و لوازم مورد استفاده قرار گیرند. به همین جهت است که در پشت بام خانه های آپارتمانی و یا کارگاه های کوچک استفاده می شوند .

  • کانکس اداری

این دسته از کانکس ها نیز طی یک دهه اخیر محبوبیت بالایی به خود گرفته اند. این محصولات با توجه به طراحی و ساختار خود می توانند. بهترین انتخاب ممکن برای کارگاه ها و البته سازمان های دولتی یا خصوصی باشند. چراکه با کمترین هزینه بهترین فضا را برای شما فراهم می کند خرید کانتینر اداری.

ابعاد کانکس ها

 

ابعاد کانکس ها

ابعاد کانکس ها

ابعاد  کانکس از دیگر فاکتورهایی است که در نفوذ کانکس در مشهد تاثیر داشته است. در حقیقت این دسته از تولیدات با تکیه بر ابعاد منحصر به فرد خود توانسته اند تا برای بخش زیادی از امور مناسب باشند. در حالت کلی ابعاد کانکس ها در محدوده ای بین ۳الی ۲۰۰ متر مربع قرار می گیرد. از طرفی دیگر ارتفاع نیز می تواند چیزی در حدود ۱۰ الی ۴۰ فوت باشد. این محدوده می تواند برای ساخت و تولید هر نوع کانکسی مناسب باشد.

قیمت کانکس در مشهد

قیمت را می توان از دیگر فاکتورهایی دانست که توانسته تاثیر مثبتی بر روی میزان فروش کانکس در مشهد داشته باشد. در حقیقت این دسته از تولیدات نسبت به بناهای آجری دارای قیمت های به مراتب کمتری هستند کانکس مسکونی.

البته باید عنوان کنیم که قیمت این تولیدات می تواند بسیار متغیر باشد چراکه فاکتورها و مولفه های بسیاری بر رو‌ی آن اثر می گذارد. قیمت کانکس ها به مولفه های زیادی از جمله ابعاد ، فناوری ساخت ، متریال به کار رفته و… بستگی دارد. اما در حالت کلی می توان گفت که قیمت کانکس ها از یک و نیم میلیون تومان به ازای هر مترمربع شروع می شود و تا ارقام بالاتر هم می رود. چنانچه قصد دارید تا قیمت دقیق کانکس در مشهد را بدانید ، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در گروه کانکس سیتی تماس حاصل فرمایید.

Conex in Mashhad

b2n

yun

Rate this post