کانکس ماینر

با ورود کشور به دنیای ارز دیجیتال و استقبال گسترده افراد از این دسته از ارز ها تصمسم گرفتیم تا با به وجود آوردن فضایی برای استخراج رمز ارز، بتوانیم گامی بلند در این مسیر برداریم و موفق تر از همیشه در این مسیر حرکت کنیم. کانکس ماینر یکی از همین فضا هایی است که شرکت توانسته اقدام به ساخت آن  و فراهم کردن امکانات برای استخراج رمز ارز کند. اگر علاقه مند هستید تا با ویژگی ها و امکانات این رمز ارز آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما جدول زیر را مطالعه کنید کانتینر ماینر.

تجهیزات کانکس ماینر

اساسا ابن کانکس برای استخراج رمز ارز ساخته می شود و شما می توانید از قابلیت های آن بهره برداری کنید. در سازه ماینر تعدادی دستگاه برای استخراج بیت کوین و سایر رمز ارز ها قرا داده می شود تا بتوان از طریق آن رمز ارز به دست آورد. در جدول زیر به امکانات و تجهیزات که در کانکس ماینر گذاشته می شود، اشاره خواهیم کرد.

 

سیستم دفع حریق استراکچر نیرومند
کفه ضد آب تابلوی برق

 

  1. استراکچر نیرومند

استراکچر نیرومند

استراکچر نیرومند

کانکس ماینر یکی از سازه هایی است که کاربری متفاوتی با سایر سازه ها دارد. اساسا از این سازه تنها برای یک منظور استفاده می شود و آن هم استخراج رمز ارز است. شما نمی توانید از این سازه برای امور دیگر استفاده کنید یا کاربری آن را تغییر دهید. تنها می توانید با قرار دادن دستگاه های ماینر از آن برای درآمدزایی استفاده کنید. سازه ماینر به یک استراکچر نیرومند دسترسی دارد.

استراکچر به سازه ای گفته می شود که از فلز ساخته شده است. به همین دلیل سازه ماینر با مجهز شدن به این استراکچر توانسته است تا مقاومت خود را به خوبی حفظ کند. لازم به ذکر است که این استراکچر در برابر زلزله بسیار مقاوم است و ماندگاری بالایی دارد. پس کارکردن با این سازه می تواند امنیت زیادی را برای استفاده کنندگان فراهم کند.

  1. سیستم دفع حریق

تمام دستگاه هایی که در کانکس قرار داده شده اند به برق متصل می باشند. دسترسی این سیستم ها به برق باعث شده است تا کارکردن با آن ها با حساست و مراقبت های زیادی همراه باشد. استفاده از این سازه ممکن است کمی خطر آفرین باشد. به دلیل این که احتمال آتش سوزی در کانکس وجود دارد. چون تمام دستگاه ها به برق متصل هستند اما شرکت ما در این باره تدابیری اتخاذ کرده است.

یکی از این تدابیر، مجهز کردن کانکس به سیستم های ضدحریق می باشد. این سیستم ها باعث می شوند تا آتش سوزی در کانکس اتفاق نیفتد و کانکس و افراد هیچ صدمه ای نبینند. به عبارتی تمام دستگاه هایی که برای استخراج رمز ارز ساخته می شوند، می بایست تا به این سیستم ها دسترسی داشته باشند.

  1. تابلوی برق

تابلوی برق

تابلوی برق

کانکس ماینر می بایست دارای تابلوی اعلانات برق باشد. به عبارتی برق مصرفی توسط این تابلو نشان داده می شود. لازم به ذکر است که دستگاه هایی که در سازه ماینر قرار داده می شوند، به برق ارزان و کم مصرف مجهز می شوند. به همین دلیل شما می توانید هیچ نگرانی درباره مصرف برق خود نداشته باشید. علاوه بر این موارد هشدار مصرف برق نیز به شما داده می شود کانتینر بیت کوین.

  1. کفه ضد آب

یکی از مهم ترین تجهیزات و امکاناتی که در سازه ماینر قرار داده شده است، کفه ضد آب می باشد. لازم است به دلایلی که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم کانکس ماینر، به کفه ضد آب مجهز شود. استفاده از این کفه باعث می شود تا رطوبت در کانکس قرار نگیرد و اتفاقاتی از قبیل آتش سوزی رخ ندهد. علاوه بر این موارد این امکان وجود دارد تا شما در صورت بروز آسیب، کانکس خود را تعمیر کنید که این یکی از مهم ترین دلایل استفاده از کانکس ماینر است چون این کانکس قابلیت تعمیر و بازسازی دارد. اگر شما در سیستم برق رسانی آن با مشکلات و مخاطراتی مواجه شدید، می توانید با تعمیرکار مربوطه تماس بگیرید.

کانکس ماینر چه ویژگی هایی دارد؟

کانکس ماینر چه ویژگی هایی دارد؟

کانکس ماینر چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهم ترین ویژگی ها و مزایای کانکس ماینر، مجهز بودن این سازه به سیستم های خنک کننده است. اگر دقت داشته باشید کانکس ماینر به سیستم برق وصل است و تمام دستگاه ها کار خود را از طریق دسترسی به برق انجام می دهند.

در این شرایط ممکن است تا گرمای بسیار زیادی تولید شود. به شما پیشنهاد می کنیم که هنگام مواجه شدن با گرمای کانکس، از سیستم های خنک کننده استفاده کنید. استفاده از این سیستم ها سبب می شود تا کارکردن در این کانکس دشوار نباشد. به همین دلیل سازه ماینر به سیستم های خنک کننده مجهز می باشد تا گرمایی که از اتصال به برق ایجاد شده، برای افراد اذیت کننده نباشد کانکس مسکونی.

یکی دیگر از نکاتی که درباره سازه ماینر می بایست به شما بگوییم این است که این کانکس حتما باید در جایی نصب شود که دسترسی قوی به سیستم برق داشته باشد. دسترسی به سیستم برق پرسرعت سب می شود تا کار با راحتی و سرعت بسیار بالا انجام شود. در غیر این صورت ممکن است که انجام کار با محدودیت های مواجه شود. به عبارتی لازم است تا شما قبل از خرید کانکس، حتما یک فضایی را برای نصب سازه ماینر اختصاص دهید و فراموش نکنید که این سازه می بایست به سیستم برق بسیار پرسرعت مجهز باشد. با توجه به این موارد می توانید سریع تر به هدف خود ست پیدا کنید و در انجام کار خود را با محدودیت و چالش های پیش رو مواجه نشوید.

یکی دیگر از ویژگی های سازه ماینر، دسترسی این سازه به سیستم فن تهویه هوا می باشد. لازم است تا از طریق این فن ها هوای داخل کانکس تعویض شود.

چه مواد و متریالی در ساخت کانکس ماینر استفاده می شود؟

در ساخت سازه ماینر از مواد و متریال متفاوتی استفاده می شود. هر کدام از موادی که در ساخت کانکس استفاده می شوند، لازم است تا به کیفیت مناسبی دسترسی داشته باشند. مثلا برای کانکس هایی که در محیط عمومی قرار می گیرند مانند بسیاری از سازه ها از ورقه گالوانیزه استفاده می شود. برای کانکس هایی که در فضای بسته قرار می گیرند از  ساندویچ پنل استفاده می شود کانکس بیت کوین.

انواع کانکس ماینر

انواع کانکس ماینر

انواع کانکس ماینر

کانکس 20 فوت و کانکس 40 فوت، از مهم ترین انواع سازه ماینر به شمار می روند. کانکس های 40 فوت به دلیل دسترسی به فضای بیشتر، قابلیت قرار دادن تعداد دستگاه های بیشتری را در درون خود دارند. کانکس 20 فوت نیز به تمام امکاناتی که در مطلب بالا ذکر شد مجهز است و تنها فرقی که با کانکس 40 فوت دارد در قیمت، و تعداد دستگا های ماینری است ه در آن قرار می گیرد.

ابعاد کانکس ماینر

در مطلب بالا به انواع سازه ماینر اشاره کردیم. به این نکته نیز اشاره می کنیم که سازه ماینر در اندازه های متفاوتی ساخته می شود. البته لازم به ذکر است که افراد می توانند متناسب با سلیقه و دیدگاه خود، ابعاد کانکس خود را تعیین کنند. لازم به ذکر است که تعیین اندازه یک کانکس با توجه به فاکتور های زیادی صورت می گیرد.

قیمت کانکس ماینر

قیمت کانکس ماینر دستخوش تغییرات زیادی نمی شود. این مژده را به شما می دهیم که خوشبختانه قیمت این کانکس ها از نرخ ثابتی تبعیت می کند و دستخوش تغییرات چندانی نمی شود. این درحالی است که قیمت سازه های دیگر به خصوص سازه هایی که رمز ارز استخراج می کنند، به دلیل گران بودن مواد و مصالح به کا رفته دچار نوسانات پیش بینی نشده می شود.

خرید کانکس ماینر

خرید کانکس ماینر

خرید کانکس ماینر

خرید کانکس ماینر به طرق مختلفی انجام می شود. شما می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید تا اقدام به خرید کانکس کنند. از این جهت می گوییم تا با کارشناسان تماس بگیرد چون مشاوره آن ها قطعا می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند. شما همچنین می توانید با خرید کانکس ماینر، به سودآوزی سرشاری دست پیدا کنید. و لازم به ذکر است که سود به دست آماده از خرید کانکس بیت کوین یا سازه ماینر، بسیار زیاد است چون هم برق کمتری مصرف می کند و هم به دستگاه های زیادی برای استخراج بیت کوین مجهز می باشد کانتینر دوطبقه.

فروش کانکس ماینر

فروش کانکی ماینر توسط تیم حرفه ای و خبره شرکت صورت می گیرد. مرحله فروش کانکس، با توجه به سفارش ها و نظارت خریداران آغاز می شود. به این معنا که خریداران هر سفارش و امکانات ویژه ای را که مدنظر داشتند مطرح می کنند و ما آن ها در سفارش لحاظ می کنیم. سپس کانکس به بهترین نحو به فروش می رسد.

تعمیرات کانکس ماینر

تعمیرات کانکس ماینر

تعمیرات کانکس ماینر

تعمیرات سازه ماینر با توجه به این که این کانکس در معرض آسیب های بیشتری قرار دارد، متفاوت است. معمولا کانکس به شیوه های متفاوتی تعمیر می شود. یکی از آسیب هایی که کانکس ممکن است ببیند، نوسانات برقی است. نوسان برق سبب می شود تا کارکرد دستگاه های ماینر مختل شود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا با تعمیرکاران حتما تماس بگیرید.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post