کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی یک سازه پیش ساخته است. این کانکس به عنوان دفاتر مهندسان و مدیران پروژه ها و… استفاده می شود. تمایل افراد به استفاده از این سازه های پیش ساخته، علت های گوناگونی دارد. یکی از این علت ها، تفکیک محل کار پرسنل با اتاق کارفرما می باشد. دلیل دیگر آن کمبود فضا و بالا بودن هزینه اجاره و خرید دفتر است.

کانکس مدیریتی چگونه طراحی می شود؟

کانکس مدیریتی چگونه طراحی می شود؟

کانکس مدیریتی چگونه طراحی می شود؟

طراحی این سازه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. معمولا در طراحی این کانکس، به ارتباط هر کدام از اعضا دقت بسیار زیادی می شود. برای مثال بخشی از فضای این سازه می بایست به محل کار منشی اختصاص داده شود. همچنین بخش دیگر، برای مراجعه کنندگان طراحی شده است. با توجه به کاربری  این کانکس، لازم است تا شرایط برای ملاقات مراجعه کنندگان با مدیر فراهم شود.

نکته دیگری که در طراحی کانکس حتما به آن دقت می شود، محل برگزاری جلسات اداری و تشریفاتی است. طراحان و مهندسان کانکس، حتما باید فضایی را به این موضوع اختصاص دهند. نبود فضایی برای برگزاری این جلسات، در کار یک تیم اختلال ایجاد می کند. به همین دلیل نمی توان از این موضوع ساده عبور کرد. اعمال تمام این موارد، به فضای کانکس حس اداری بیشتری القا می کند.

ویزگی های کانکس مدیریتی

  • امنیت بالا

این سازه به دلیل نوع کاربری آن، به گونه ای طراحی شده است که همانند کانکس مسکونی امنیت لازم را برای استفاده کنندگان فراهم کند. تمام تجهیزات و امکانات آن ضد سرقت می باشد. توجه داشته باشید نورپردازی داخلی و نحوه قرارگیری پنجره ها به گونه ای است که نظارت بر تمام امور داخل و خارج از کانکس وجود دارد کانکس ویلایی.

  • استحکام زیاد

مصالح به کاررفته در کانکس بسیار سبک است. به همین دلیل در مقابل ریزش آوار، تهدیدی برای جان انسان ها محسوب نمی شود. به این نکته توجه کنید که در ساخت کانکس مدیریتی، از مواد و متریال با کیفیت و مرغوبی استفاده می شود. این عامل باعث می شود تا کانکس استحکام بسیار زیادی داشته باشد.

  • طراحی و رنگ بندی مناسب

به این نکته توجه کنید که آرایش  و رنگ بندی این سازه با نوع کاربری آن مطابقت دارد. معمولا در رنگ بندی این کانکس، از رنگ هایی استفاده می شود که با فضای مدیریتی مغایرت و ناهمسانی نداشته باشد. نکته دیگری که در رنگ بندی کانکس به آن دقت می شود، استفاده از رنگ هایی است که نظافت را برای خدمت کاران راحت تر کند.

کاربرد کانکس مدیریتی

کاربرد کانکس مدیریتی

کاربرد کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی در بسیاری از مشاغل اداری وکارگاهی کاربرد دارد. جامعه هدف این کانکس ها اغلب مدیران و مهندسان و صاحبان مشاغل دیگر هستند. کانکس مدیریتی در مکان های گوناگونی نصب می شود و در کاربرد آن هیچ اختلالی ایجاد نمی کند. شما می توانید کانکس خود را در فضای پشت بام یا هر محوطه خالی دیگر نصب کنید.

انواع کانکس مدیریتی

این سازه به انواع گوناگونی دسته بندی می شود. شرکت هایی که در حوزه این کانکس فعالیت می کنند. معیار ها و ملاک های متفاوتی برای دسته بندی کانکس های خود دارند. گروهی از آن ها کانکس را  متناسب با تعداد طبقات آن و گروه دیگر آن را متناسب با امکاناتی که اختصاص می دهند طبقه بندی می کنند. گروهی هم هستند که آن را متناسب با متریال و ماده ای که در ساخت کانکس به کار می برند، دسته بندی می کنند. در ادامه به یکی از پر کاربرد ترین دسته بندی های کانکس اشاره می کنیم انواع کانکس.

 

دسته بندی کانکس بر اساس تعداد طبقات
کانکس مدیریتی یک طبقه
کانکس مدیریتی دو طبقه

 

کانکس مدیریتی یک طبقه

کانکس مدیریتی یک طبقه

کانکس مدیریتی یک طبقه

این کانکس اغلب به عنوان دفاتر مدیرت و معاونت استفاده می شود. شرکت هایی که خواهان یک دفتر مجزا از دیگر پرسنل هستند، از این کانکس ها استفاده می کنند. کانکس مدیریتی یک طبقه دارای  امکانات و تجهیزات مناسب یک کارگاه یا دفتر است. نصب این کانکس می تواند به صورت مستقل در یک دفتر مجزا یا به عنوان یک طبقه به طبقات بالا اضافه شود.

کانکس مدیریتی دو طبقه

کانکس مدیریتی دو طبقه برای شرکت ها و اداراتی که به تعداد پرسنل بیشتری نیاز دارند، مناسب است . قیمت و ابعاد این کانکس با کانکس مدیریتی یک طبقه، متفاوت است.

نا گفته نماند که دسته بندی این کانکس ها متفاوت است. اگر قرار باشد که این کانکس ها، با توجه به متریال و مواد به کار رفته در ساخت، دسته بندی شوند، دارای دو نوع کامپوزیتی و چوبی هستند. کانکس لوکس و ساده، دسته بندی این سازه بر اساس امکانات است.

ابعاد کانکس مدیریتی

ابعاد کانکس مدیریتی

ابعاد کانکس مدیریتی

این سازه با توجه به  مواردی که در قسمت بالا گفته شد، دارای انواع متفاوتی  است. هرکدام از این کانکس ها با توجه به نوع کاربری، در اندازه های متفاوتی ساخته می شوند. اگر بخواهیم ابعاد کانکس را با توجه به تعداد طبقات آن تخمین بزنیم، ابعاد این سازه دو طبقه بیشتر از کانکس مدیریتی یک طبقه است.

توجه داشته باشید که ابعاد این سازه استاندارد است. با این حال شما می توانید کانکس را در هر اندازه که خواستید سفارش دهید. اگر علاقه مند به استفاده ازکانکس هایی در اندازه های بزرگ هستید، می توانید از کانکس دو طبقه استفاده کنید.

یک نکته در انتخاب اندازه کانکس نباید فراموش شود، این که شما باید فضای کافی برای استقرار کانکس خود را داشته باشید. اگر در اندازه گیری محلی که قصد نصب کانکس را دارید دچار اشتباه شوید، ممکن است که کانکس قابلییت استفاده برای این مقدار فضا را نداشته باشد. در این شرایط می بایست اقدام به تعویض کانکس کنید.

قیمت کانکس مدیریتی

قیمت این دسته از کانکس ها از عوامل زیادی تاثیر می پذیرد. مهم ترین عاملی که در قیمت یک کانکس تاثیرگذار است، اندازه و ابعاد آن است. قیمت کانکسی که در ابعاد بزرگ ساخته می شود، از کانکس های کوچک بیشتر است. قیمت یک کانکس بستگی به امکانات آن  نیز دارد. معمولا به کانکس های مدیریتی، امکانات زیادی اختصاص داده می شود کانتینر مدیریتی.

این کانکس ها از مواد و متریالی ساخته شده اند که هر کدام دارای یک سطح از کیفیت هستند. اگر سطح کیفیتی آن بالا باشد، در بحث قیمت گذاری تفاوت هایی ایجاد می کند. به شما پیشنهاد می کنیم که اگر مشکلی بابت هزینه ندارید، از کانکس هایی که از مصالح درجه یک ساخته شده اند استفاده کنید. این کار باعث می شود تا کانکس تا مدت زمان طولانی قابل استفاده باشد. علاوه بر آن دیرتر از سایر کانکس ها دچار آسیب و فرسایش می شوند.

خرید کانکس مدیریتی

خرید کانکس مدیریتی

خرید کانکس مدیریتی

ضرورت دارد که در خرید کانکس به مولفه های زیادی توجه شود. اولین مولفه ای که در هنگام خرید، باید به آن دقت کنید، کاربری محصول است. توجه کنید که کاربری محصول مطابق با نیاز شما باشد و بتواند شما را در مسیر رسیدن به هدف یاری کند. به شما پیشنهاد می کنیم برای این که خرید خوبی داشته باشید،  به تمام مشخصات محصول، به طور یکسان توجه داشته باشید.

در خرید کانکس مدیریتی، به چه مواردی توجه کنیم؟

  1. کیفیت محصول
  2. شیوه ساخت و جوشکاری
  3. مرغوبیت مواد و مصالح
  4. نحوه چیدمان و طراخی داخلی
  5. امکانات و تجهیزات

توجه به تمام این مولفه ها است که خریدی رضایت بخش را برای شما به همراه دارد. توجه به کیفیت محصول از اصولی است که می بایست حتما درخرید در نظر بگبرید. اطلاع از شیوه ساخت محصول، می تواند شما را در جهت انتخاب یک گزینه مناسب راهنمایی کند. توجه داشته باشید که مرغوبیت مصالح، نقش اصلی را در کارکرد کانکس ایفا می کند.

کانکس باید مطابق با فضای مدیریتی، طراحی و چیدمان شود. طراحی آن باید به گونه ای باشد که شرایط مناسبی را برای مراجعه کنندگان و تمامی پرسنل به همراه آورد. در انتها باید خاطر نشان کنیم که شما در انتخاب امکانات و تعلقات کانکس خود، آزادی عمل دارید. می توانید هر میزان امکاناتی که خواستید، در کانکس تعبیه کنید.

فروش کانکس مدیریتی

فروش کانکس مدیریتی

فروش کانکس مدیریتی

مجموعه ما شرایطی را فراهم کرده است تا خریداران به راحتی بتوانند محصول مورد نظر را خریداری کنند. شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی از محصول مورد نظر بازدید کنید. هم چنین می توانید مشخصات کانکس را با هر دو روش مورد بررسی قراردهید. اگر جایی از کار برای شما نامشخص بود، می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت تماس حاصل نمایید کانتینر اداری.

شما می توانید بعد از استفاده از محصول، کانکس را به صورت دست دوم بفروشید. در این شرایط بخشی از هزینه ای که به خاطر خرید محصول پرداخت کرده اید، به شما برگردانده می شود. از گفته فوق نتیجه می گیریم که این سازه همانند سازه های مشابه، قابلیت تعمیر و فروش دارد.

تعمیرات کانکس مدیریتی

این سازه به دلیل استفاده مکرر، ممکن است که در طولانی مدت دچار آسیب شود. این آسیب ها به روش های مختلفی قابل جبران هستند.  مثلا اگر کفه کانکس دچار فرسودگی شود، تعمیر کاران از منطقه آسیب بازدید می کنند و اقدام به تعویض کفپوش کانکس می کنند. اگر داخل کانکس، حوادثی از قبیل آتش سوزی اتفاق افتاد، تعمیر کاران دیواره هایی که در جریان حادثه از بین رفته، تعمیر می کنند.

تعمیر کانکس مدیریتی چه قدر زمان می برد؟

نمی توان به طور دقیق مشخص کرد که کانکس در طول چه زمانی تعمیر می شود. تعمیر یک کانکس، بستگی به نوع و میزان آسیبی دارد به کانکس وارد شده است. معمولا آسیب هایی که عمیق و جدی هستند در بازه زمانی بیشتری تعمیر می شوند.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post