کانکس معدن

در این مقاله قصد داریم تا کانکس معدن را به شما معرفی کنیم. کانکس معدن یکی از کانکس هایی است. ( کانکس مسکونی ) که کاربرد های زیادی دارد و در شرایط خاص از آن استفاده می شود. این کانکس بیشتر کاربرد تجاری و اداری دارد و کمتر مورد استفاده های شخصی قرار می گیرد. نکته ای که در مورد این کانکس ها بسیار حائز اهمیت می باشد، این است که این کانکس ها باید قابلیت سازگاری با شرایط دشوار آب و هوایی و شرایط محیطی گوناگون را داشته باشند.

کانکس معدن چه مشخصاتی دارد؟

  1. استحکام بالا
  2. طول عمر زیاد
  3. قابل استفاده در شرایط سخت محیطی

کانکس معدن چه مزایایی دارد؟

کانکس معدن چه مزایایی دارد؟

کانکس معدن چه مزایایی دارد؟

 

قیمت مناسب قابلیت انتقال و جا به جایی
ماندگاری بالا مقاومت در برابر حوادثی از قبیل زلزله

 

این کانکس با قیمت مناسبی به شما عرضه می شوند. با توجه به قیمت سازه های مشابه، قیمت این دسته از کانکس ها بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. در شرایطی که شما می توانید هزینه بیشتری را برای خرید سازه های مشابه بپردازید.

یکی دیگر از ویژگی های کانکس معدن، این است که قابلیت جا به جایی و انتقال دارد و شما به راحتی می توانید آن را به محل جدید منتقل کنید. در میان  تمامی سازه ها، این ویژگی کانکس بسیار منحصر به فرد به شمار می رود چون بقیه سازه ها، بعد از اسقرار، دیگر قابلیت جا به جایی و انتقال به محل جدید را ندارند کانتینر معدن.

ماندگاری بالا، یکی از اصلی ترین مشخصه های کانکس به شمار می رود. نحوه ساخت و مواد به کاررفته در این کانکس به گونه ای است که ماندگاری بسیار بالایی دارد. کانکس معدن مهندسی پیچیده ای دارد و به بهترین روش طراحی شده است. به همین دلیل شما می توانید بعد از خرید آن، تا مدت های طولانی به صورت مداوم از آن استفاده کنید. درست به همین دلیل در مقابل حوادثی مانند زلزله مقاومت زیادی نشان خواهد داد.

کاربرد کانکس معدن

کانکس ها سازه های پیش ساخته ای هستند که کاربرد های متفاوتی دارند. به این نکته توجه کنید که کانکس ها با توجه به نوع کاربری و هدفی که از ساخت آن وجود داشته است، تدوین و ساخته می شوند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با کاربرد کانکس معدن آشنا کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم برای آشنا شدن با کاربرد های این کانکس، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

یکی از مهم ترین و در عین حال اصلی ترین کاربرد های کانکس معدن، در کارخانه های صنعتی و کارگاه ها می باشد. همچنین از این کانکس ها در امور مختلف کاری نیز استفاده می شود. توجه داشته باشید که از این کانکس ها در پروژه های ساختمان سازی و برج سازی به وفور استفاده می شود. این نکته را فراموش نکنید که کانکس معدن در انواع مختلفی دسته بندی می شود و هر کدام از آن ها در اموری که ذکر شد، مورد استفاده قرار می گیرند.

ویزگی های کانکس معدن

ویزگی های کانکس معدن

ویزگی های کانکس معدن

کانکس معدن امکانات زیادی دارد. یکی از آن ها، استفاده از سیستم های سرمایشی و گرمایشی است. عایق بندی کانکس متناسب با سرما و گرما است. علاوه بر آن شما می توانید امکانات بیشتری را در کانکس خود تعبیه کنید. مثلا می توانید از درب و پنجره دوجداره استفاده کنید. همچنین امکان نصب سیستم های برقی و گازی وجود دارد. کانکس های معدن از جمله کانکس هایی هستند که شما می توانید بنا به سلیقه و نظر شخصی خود، فضای داخلی آن را تقسیم بندی کنید.

این کانکس همانند کانکس ویلایی و مسکونی دارای سیستم برق کشی و روشنایی است. توجه داشته باشید که تمام قطعات آن، قابلیت جداسازی دارد و شما می توانید قطعات آن را جدا و مجددا نصب کنید. این در شرایطی است که سازه های دیگر قابلیت جداسازی و نصب مجدد را ندارند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم در صورت نیاز، حتما از مزایای کانکس معدن استفاده کنید.

کانکس معدن به لحاظ فنی چه مشخصاتی دارد؟

کانکس معدن دارای اسکلت مقاوم است. شما مشاهده خواهید کرد که در ساخت اسکلت این کانکس، از بهترین و مرغوب ترین متریال و مصالح استفاده می شود. این مواد کیفیت قابل ملاحظه ای دارند. این عامل سبب مقاومت اسکلت کانکس می شود. به همین دلیل است که در مواقع زلزله از کانکس به عنوان اسکان موقت استفاده می شود.

یکی از نقاطی مشترکی که بین کانکس اداری و کانکس معدن وجود دارد، این است که کانکس های معدن، عمدتا دارای کفه ضد آب هستند. استفاده از این کفه باعث می شود که در مقابل برخورد رطوبت واکنش مناسبی نشان دهد و از بین نرود. کفه کانکس اگر ضد آب باشد، مقاومت بالا و ماندگاری زیادی دارد.

انواع کانکس معدن

همان طور که گفتیم این کانکس ها انواع مختلفی دارند. انواع کانکس متناسب با کارکرد و مکانی که کانکس در آن قرار می گیرد، طبقه بندی می شوند. هر کدام از آن ها ویژگی ها و مزایای متفاوتی دارند. دونوع از این کانکس ها از بقیه رایج تر می باشند. این کانکس ها، کانکس های نیروگاهی و صنعتی هستند. در ادامه درباره هر یک بیشتر توضیح خواهیم داد.

  • کانکس صنعتی

    کانکس صنعتی

    کانکس صنعتی

در قسمت بالا عنوان کردیم که از این کانکس ها در امور عمرانی و کلیه ساخت و ساز ها، اعم از ساختمان سازی و برج سازی استفاده می شود. البته لازم به ذکر است که از این کانکس ها در امور دیگری نیز استفاده می شود مثلا برای اقامت کارگران در معادن و یا جمع آوری مصالح و… در این موارد از کانکس صنعتی استفاده می شود. نمای بیرونی و ظاهر فیزیکی کانکس های صنعتی، بسیار ساده می باشد اما فراموش نکنید که این کانکس ها دارای مهندسی حرفه ای و پیشتازی هستند. به همین منظور بسیار کاربردی هستند و بیشتر برای نحوه کار و فایده ای که دارند، مورد توجه قرار می گیرند.

  • کانکس نیروگاهی

یکی از جاهایی که از کانکس معدن استفاده می شود، نیروگاه و پالایشگاه است. این کانکس ها به دلیل طراحی مناسب با اقلیم های گرم وخشک، به شدت مورد استفاده می گیرند. چون قرار گرفتن در این شرایط آب و هوایی ممکن است تا عملکرد سازه های دیگر را تحت تاثیر قرار بدهد ولی این موضوع درباره کانکس نیروگاهی صدق نمی کند. چون ساخت آن به گونه ای است که در هر شرایط محیطی مقاومت می کند. از این کانکس ها در معادن ذغال سنگ نیز استفاده می شود.

قیمت کانکس معدن

قیمت کانکس معدن

قیمت کانکس معدن

در قسمت بالا به انواع کانکس معدن اشاره کردیم. هر کدام از این کانکس ه،ا ویژگی های منحصر به فردی دارند که عملکرد هریک را از دیگری کاملا متمایز می کند. این موضوع طبیعتا در قیمت نیز تاثیر گذار است. لازم است به این نکته اشاره کنیم چون مصالح و قطعات کانکس با سازه های سیمانی متفاوت است درست به همین دلیل دستخوش نوسان قیمت نمی شود. این جمله به این معناست که قیمت مصالح کانکس، نسبتا ثابت است و دستخوش تغییرات چندانی نمی شود. در صورتی که سازه های سیمانی به دلیل بالابودن هزینه مصالح، ممکن است هزینه بیشتری را برای خرید طلب کند.

به این نکته توجه کنید که این کانکس ها قابلیت جا به جایی و انتقال دارند. شما می توانید بعد از خرید محصول، آن را در محل مورد نظر نصب کنید. همچنین می توانید که این کانکس ها را بعد از مدتی، در جای جدیدی نصب کنید. در صورتی که سازه های سیمانی تحت هیچ شرایطی این امکان را ندارند. علی رغم آن هزینه بیشتری برای شما به همراه دارد.

ابعاد کانکس معدن

کانکس معدن متناسب با کارکرد آن، دارای ابعاد و اندازه متفاوتی است. شما می توانید این کانکس را در هر اندازه ای که می خواهید خریداری کنید. توجه داشته باشید به دلیل نوع کارکردی که این دسته از کانکس ها دارند، در ابعاد برزگ تری نسبت به بقیه کانکس ها ساخته می شوند. بعضی از این کانکس ها در ابعاد بسیار بزرگی ساخته می شوند. البته از این دسته از کانکس های معدن، بیشتر در پروژه های دولتی استفاده می شوند کانکس بزرگ.

خرید کانکس معدن

به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید کانکس خود، حتما امکانات و شرایط آن را بررسی کنید. همچنین بهتر است که قبل از خرید، یک شناخت کلی از کانکس به دست آورید. شناخت شما به شما کمک می کند تا با دید بهتر و آگاهی بیشتر اقدام به خرید کانکس کنید. همچنین می توانید از خدمات شرکت و مشاوره های کارشناسان استفاده کنید.

فروش کانکس معدن

فروش کانکس معدن

فروش کانکس معدن

تمام پرسنل شرکت در جایگاه های مختلف، مانند کارشناسان، متخصصان، ایده پردازان و… می توانند برای شما شرایطی فراهم کنند تا شما خرید خود را به راحت ترین شکل ممکن انجام دهید. خدماتی که شرکت در این زمینه به شما اختصاص می دهید، مشاوره در زمینه خرید و نصب است. شما می توانید از نحوه خرید آگاهی به دست آورید. سپس می توانید با نحوه نصب کانکس آشنا شوید.

جالب است بدانید این کانکس ها همانند سازه های دیگر، امکان فروش دارند. شما می توانید بعد از استفاده از کانکس، آن را با قیمتی کمتر بفروشید. به همین دلیل هیچ ضرری در این زمینه نمی کنید. همچنین می توانید بخشی از هزینه ای که برای خرید کانکس کرده اید را مجدد به دست آورید.

تعمیرات کانکس معدن

این کانکس ها به دلیل این که در شرایط دشواری مقاومت می کنند، از قدرت ماندگاری بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل دسخوش تغییرات چندانی نمی شوند تعمیرات کانکس.

اما اگر آسیبی را در آن مشاهده کردید، می توانید به سهولت با تکنسین کانکس تماس بگیرید و با پرداخت هزینه اندک، کانکس خود را تعمیر و مانند روز اول تحویل بگیرید.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post