کانکس پزشکی

کانکس پزشکی یکی از سازه هایی است که امروزه کاربرد بسیاری زیادی دارد. این سازه برای ارائه خدمات درمانی، امداد و نجات و ارائه خدمات در زمان بحران کاربرد دارد. همچنین از این سازه در امور گسترده درمانی و بهداشتی استفاده می شود.

کانکس پزشکی امروز کاربرد های بسیاری زیادی دارد. شما می توانید با مطالعه جدول زیر ویژگی های کانتینر و کانکس پزشکی را درک کنید و با قابلیت های آن آشنا شوید. این گونه می توانید کانکس بهتری را خریداری کنید.

ویژگی های کانکس پزشکی

ویژگی های کانکس پزشکی

ویژگی های کانکس پزشکی

این کانکس ویژگی های زیادی دارد. قابلیت های این دسته از کانکس ها بی شمار است و امروز به دلیل پاندمی کرونا افراد زیادی با جنبه ها و ویژگی های متفاوت این سازه آشنا شدند. ما چند مورد از آن ها را در جدول زیر ذکر کردیم.

 

ارائه خدمات پزشکی، بهداشتی، درمانی ارائه کمک های اولیه
ارائه خدمات به ساکنان مناطق محروم قابیت اعزام به مناطق بحرانی و آسیب دیده

 

  • ارائه خدمات پزشکی، بهداشتی، درمانی

یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس پزشکی، ارائه این خدمات است. کانکس پزشکی به صورت های مختلف خدمات درمانی بهداشتی، پزشکی را به افراد ارائه می دهد.

این خدمات بسیار گسترده هستند. به همین دلیل نمی توان کاربرد آن ها را نادیده گرفت. بهتر است که علی رغم آشنایی با کاربرد این کانکس ها، قابلیت های آن را بشناسید. این گونه می توانید بهتر تصمیم بگیرید.

لازم به ذکر است که هر کدام از این خدمات به حوزه های متفاوتی ارائه می شود. کانکس دوبلکس بعضی از این خدمات به مردم روستا، بعضی به مردم سیل زده و زلزله زده، برخی در شرایط بحرانی و اضطراری ارائه می شوند.

کانکس پزشکی امکانات متفاوت دارد. بعضی از این کانکس ها به امکانات کامل مراکز درمان دسترسی دارند. برخی تنها کمک های اولیه را ارائه می دهند. توجه و سازمان دهی به این کانکس ها از اصول بسیار مهم و قابل توجه است و بی توجهی به این سازه ها می تواند نشان دهنده ضعف بحران در یک کشور باشد.

  • ارائه کمک های اولیه

یکی دیگر از مهم ترین قابلیت های کانکس پزشکی، ارائه کمک های اولیه است. این کانکس به جعبه کمک های اولیه دسترسی دارد. به عبارتی این کانکس در مواقع اضطراری در مناطق آسیب دیده حاضر می شود.

سپس می توان با استفاده از قابلیت های آن، کمک های اولیه را به آسیب دیدگان ارائه داد. حضور به موقع این کانکس در محل، می تواند تاثیر زیادی در بهبود خدمت درمان در یک منطقه داشته باشد.

نبود این دسته از کانکس ها در شرایط بحرانی می تواند به ضعیف تر شدن اوضاع کمک کند. البته لازم  به ذکر است که همه کانکس های پزشکی قابلیت ارائه کمک های اولیه را ندارند. تنها کانکس های امداد و نجات این قابلیت را دارا می باشند.

  • ارائه خدمات به ساکنان مناطق محروم

یکی دیگر از این ویژگی ها، ارائه خدمات به ساکنان مناطق محروم است. همان طور که می دانید کانکس یک سازه پیش ساخته است. سازه های پیش ساخته از مصالح سبک و کم حجم ساخته می شوند. به همین دلیل قابلیت انتقال دارند.

می توان این کانکس را برای جا به جایی به مناطق محروم منتقل کرد. افراد محروم از درمان می توانند به جای مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان، از این سازه ها استفاده کنند. مناطق محروم و کم برخوردار فاقد بیمارستان و درمانگاه هستند.

به همین دلیل می توان گفت که ارائه خدمات به ساکنان این مناطق از ضروریات به حساب می آید. امکان ساخت  درمانگاه و بیمارستان در مدت زمان محدود در این مناطق مهیا نیست. به همین دلیل می توان از این سازه ها استفاده کرد.

  • قابلیت اعزام به مناطق بحرانی و آسیب دیده

قابلیت اعزام به مناطق بحرانی و آسیب دیده

قابلیت اعزام به مناطق بحرانی و آسیب دیده

کانکس پزشکی به مناطق بحرانی و آسیب دیده اعزام می شود. بعضی از مناطق ممکن است که به بحران های گسترده دچار شوند. این بحران ها حوادث طبیعی و پیش بینی نشده هستند. کانکس پزشکی در این شرایط به این مناطق اعزام می شود.

این دسته از کانکس ها، کانکس های هلال احمر هستند . از گذشته تا امروز شاهد بودیم که سازمان هلال احمر تیم خود را به این مناطق می فرستاد. این به معنای قابلیت خدمات به مناطق درگیر بحران است. در قسمت زیر به امکانات یک کانکس پزشکی اشاره می کنیم.

امکانات و تجهیزات کانکس پزشکی

امکانات و تجهیزات کانکس متفاوت است. به عبارتی این امکانات نقش بسیار مهمی در کارایی کانکس دارند. اگر این امکانات وجود نداشته باشند، کانکس کاربرد چندانی ندارد. هر کدام از کانکس های پزشکی نیز امکانات متفاوتی دارند. در مطلب بعدی به هر کدام از این امکانات اشاره خواهیم کرد.

  • جعبه کمک های اولیه
  • سیستم های خنک کننده مصنوعی
  • تجهیزات پزشکی و دارویی
  • پارتیشن بندی
  • قفسه بندی برای قرارگیری تجهیزات

کانکس هایی که به محل آسیب دیده فرستاده می شوند، جعبه کمک های اولیه دارند. به عبارتی این جعبه ها برای امدادرسانی به کار برده می شوند. سیتسم های خنک کننده یکی از امکاناتی است که تقریبا اکثر کانکس ها آن را دارند. به عبارتی تمام سازه هایی که کاربری بهداشت و درمان دارند، به این  سیستم ها مجهز اند.

تجهیزات پزشکی و دارویی هم بسیار اهمیت دارند. این دسته از امکانات بیشتر در کانکس اورژانس قرار می گیرند. پارتیشن بندی، برای معاینه بیمار  انجام می شود. به عبارتی لازم است تا فضای معاینه از سایر فضاها مجزا باشد. به همین دلیل فضاها از یکدیگر مجزا می شوند.

همچنین لازم است تا تجهیزات در جاهای مخصوصی قرار بگیرند. به همین دلیل این کانکس ها اغلب قفسه بندی می شوند تا تجهیزات در آن  قرار گرفته شود.

انواع کانکس پزشکی

انواع کانکس پزشکی

انواع کانکس پزشکی

کانکس پزشکی انواع متفاوتی دارد. در مطالب بالا به انواع کانکس پزشکی به طور خلاصه اشاره کردیم. همچنین به اموری را که کانکس در آن کاربرد دارد اشاره کردیم.

در یک نگاه کلی انواع کانکس پزشکی شامل کانکس هلال احمر، کانکس اورژانس، کانکس امداد نجات، کانکس مدیریت بحران است. این کانکس ها هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند.

بعضی از آن ها تنها در بعضی از موارد کاربرد دارند. بعضی دیگر از کانکس ها هم در موارد زیادی کاربرد دارند. یعنس سطح خدمت رسانی آن ها گسترده است.

ابعاد کانکس پزشکی

این سازه ابعاد متفاوتی دارد. نمی توانیم اشاره کنیم که کدام یک از آن ها در ابعاد یک کانکس 20 فوت یا 40 فوت ساخته می شوند. می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که ابعاد کانکس پزشکی استاندارد است.

اندازه این کانکس ها معمولا مناسب است. به طوری که بتوان به اهدافی که مطرح کردیم دسترسی پیدا کرد. اگر ابعاد کانکس پزشکی موجب مزاحمت مردم نشود، می تواند در ابعاد بزرگ تری ساخته شود. بهتر است که برای خدمت رسانی بیشتر، این کانکس در ابعاد بزرگ تر ساخته شود.

قیمت کانکس پزشکی

قیمت کانکس پزشکی

قیمت کانکس پزشکی

قیمت کانکس پزشکی به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از این عوامل، ابعاد سازه است. ابعاد کانکس پزشکی می تواند در قیمت ان موثر باشد. این نکته را ذکر کنیم که بعضی از کانکس ها اساسا در ابعاد گسترده و بعضی در ابعاد کوچک ساخته می شوند. به همین دلیل قیمت این دسته از کانکس ها کاملا با یکدیگر متفاوت است.

قیمت این سازه به متریالی که در ساخت کانکس به کار رفته شده بستگی دارد. این کانکس ها به دلیل قرارگیری در شرایط دشوار آب و هوایی، لازم است تا مقاومت زیادی داشته باشند. به همین دلیل می توان گفت که قیمت این دسته از سازه ها بیشتر است.

خرید کانکس پزشکی

خرید کانکس آماده یک کار بسیار ساده است. البته ما به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید بهتر حتما با یک فرد متخصص مشورت کنید. این باعث می شود تا شما خرید مناسب تر و راحت تری داشته باشید.

البته قبل از خرید کانکس، باید محیط نصب کانکس را اندازه گیری کنید. هنگام خرید کانکس، آگاهی از طول و عرض سازه برای ما اهمیت دارد. همچنین لازم است تا از زمان نصب و استفاده از کانکس آگاهی داشته باشید. کارشناسان ما این موارد را به اطلاع شما می رسانند.

فروش کانکس پزشکی

فروش کانکس پزشکی

فروش کانکس پزشکی

فروش این سازه، یکی از مهم ترین خدماتی است که ما به شما ارائه می دهیم. شما همچنین می توانید از خدمات پس از فروش شرکت استفاده کنید. فروش کانکس، پایان کار ما با شما نیست بلکه آغاز یک تعهد است.

ما خودمان را مسئول پاسخگویی به نیاز شما حتی پس از فروش کانکس می دانیم. به شما پیشنهاد می کنیم که به سایت های مخصوص به شرکت راجعه کنید. شما می توانید از فرایند خرید و فروش کانکس آگاه شوید. در این شرایط راحت تر می توانید تصمیم بگیرید. در صورت تمایل می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.

تعمیرات کانکس پزشکی

تعمیرات کانکس یکی از مهم ترین خدمات شرکت است. تعمیرات این دسه از کانکس ها شامل تعمیر بدنه کانکس می شود. بدنه داخلی و خارجی این کانکس ممکن است که به تعمیر نیاز داشته باشد.

بدنه بیرونی عمدتا به دلیل تغییر آب و هوا نیاز به رنگ زدن دارد. هم چنین بدنه و دیواره داخلی کانکس، ممکن است که آسیب ببیند. آسیب دیواره داخلی، به دلیل وقوع حوادث غیر مترقبه مانند آتش سوزی است. تعمیرات کانکس پزشکی یکی از مهم ترین خدمات شرکت است که تکنسین ها و تعمیرکاران آن را به شما ارائه می دهند.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post