کانکس پلیس

کانکس پلیس یکی از کانکس هایی است که امروزه به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. از این کانکس ها در جاهای مختلفی استفاده می شود. مثلا در جاده ها و یا در جاهای که عبور و مرور صورت می گیرد. نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که این کانکس ها برای حفاظت و امنیت، طراحی و ساخته می شوند. بنابراین باید مطابق با اصول امنیتی طراحی شوند تا کارایی داشته باشند.

 

مشخصات کانکس پلیس

مشخصات کانکس پلیس

مشخصات کانکس پلیس

شیوه ساخت این کانکس با بقیه کانکس ها کمی متفاوت می باشد. معمولا در  ساخت کانکس پلیس، مواردی را در نظر می گیرند. یکی از این موارد این است که کانکس پلیس باید مطابق با موازین امنیتی ساخته شود. علاوه بر آن لازم است که فضای اداری نیز در آن اعمال شود. یعنی مستلزم یک دفتر کار برای انجام کارهای اداری است. علاوه بر آن لازم است که فضایی برای استراحت پرسنل نیز تعبیه شود.

در ادامه توضیحات بالا، لازم است ذکر کنیم که حتما ضرورت دارد دو اتاق مجزا برای این منظور اختصاص داده شود تا در روند کار نیروی انتظامی، اختلال ایجاد نکند. ضمن این که هر کدام از اتاق ها می بایست ویژگی های مناسب هر کدام را داشته باشند. برای مثال، یکی از اتاق ها لازم است که برای استراحت و با ویژگی های آن ساخته شوند. اتاق دیگر می بایست برای فضای اداری و مطابق با ویژگی های یک فضای اداری ساخته شود.

امکانات کانکس پلیس

البته لازم است ذکر کنیم که هر کدام از اتاق ها امکانات مناسبی دارند ولی خریدار یا استفاده کننده می تواند مطابق با سلیقه خود، هر امکانات یا تجهیزاتی که می خواست در کانکس تعبیه کند. ضمن این که این نکته را در نظر داشته باشید که کانکس، امکانات پایه و اساسی را دارا می باشد ولی شما در انتخاب امکانات خود، آزادی انتخاب دارید کانتینر پلیس.

ویژگی های کانکس پلیس

ویژگی های کانکس پلیس

ویژگی های کانکس پلیس

کانکس پلیس ویژگی های بسیار زیادی دارد. از جمله این ویژگی ها این است که با قیمت مناسبی خریداری می شود. در صورتی که شما نمی توانید با صرف هزینه اندک، سازه ای که کارکرد های مشابهی با کانکس دارد را تهیه کنید. ویژگی های کانکس پلیس کاملا منحصر به فرد می باشد. در ادامه قصد داریم تا چند مورد از ویژگی های آن را برای  شما توضیح داده و به طور کامل تشریح کنیم.

 

دسترسی به امکانات اولیه و رفاهی قابلیت اجرا در تمام فصول سال
قابلیت حمل و نقل قابلیت فروش

 

  • دسترسی به امکانات اولیه و رفاهی

در قسمت بالا به این موضوع اشاره کردیم که کانکس پلیس، به تمام امکانات پایه مجهز است. ضمن این که خریدار می تواند امکانات بیشتری را در کانکس خود تعبیه کند. امکانات پایه و اصولی مانند دسترسی به منابع آب و سیستم برق کشی و روشنایی است. این کانکس همچنین دارای پنجره دوجداره است.

کانکس ویلایی

در نظر داشته باشید که این کانکس دارای عایق بندی متناسب با سرما و گرما می باشد. علاوه بر آن شما می توانید از وسایل گرمایشی پیشرفته مانند شوفاژ استفاده کنند تا کارایی کانکس بیشتر شود. در نظر داشته باشید که هر کدام از این امکانات توسط شما کم و زیاد می شوند و شما می توانید در انتخاب این تجهیزات، نقش تعیین کننده داشته باشید.

  • قابلیت اجرا در تمام فصول سال

اساسا یکی از کارکرد های کانکس، قابلیت اجرا در تمام فصول سال می باشد. همان طور که در جریان هستید، امکان ساخت یک سازه بتنی و سیمانی در فصول پر بارش سال مهیا نیست. علاوه بر آن زمان زیادی برای ساخت این کانکس ها صرف می شود. توجه داشته باشید که این کانکس ها مشکلات یک سازه سیمانی را ندارند.کانکس پلیس اغلب بدون دردسر و مشکلات جانبی نصب می شود. علاوه بر آن بسیار در زمان شما صرفه جویی می کند. ضمن این که شما می توانید بعد از گذشت مدت کوتاهی از ساخت، از آن استفاده کنید.

  • قابلیت حمل و نقل

قابلیت حمل و نقل

قابلیت حمل و نقل

یکی دیگر از ویژگی هایی که در تمام کانکس ها مشترک می باشد، قابلیت حمل و نقل و جا به جایی کانکس است. کانکس پلیس قابل حمل و نقل و جا به جایی می باشد. شما می توانید بعد از استفاده از آن، آن را از جایی به جای دیگر منتقل کنید. در نظر داشته باشید که حمل آن بسیار ساده و به سادگی توسط ماشین های کشنده قابل انجام است.

  • قابلیت فروش

کانکس پلیس، همانند سازه های دیگر قابلیت فروش دارد. شما می توانید در صورتی که دیگر تمایلی به استفاده از این کانکس ها نداشتید، آن را به فروش برسانید. البته لازم است که با قیمتی کمتر این کانکس را بفروشید تا مقداری که استفاده کردید، کاملا در نظر گرفته شود. البته لازم به ذکر است حتی با کسر هزینه استفاده شما، بخشی از هزینه به شما برگردانده می شود که این خود بسیار حائز اهمیت است.

مزیت کانکس پلیس

کانکس پلیس دارای طراحی بسیار مناسبی است. طراحی آن باید به گونه ای باشد که کارکرد کانکس را به طور کامل مشخص کند. یعنی همه شهروندان باید این کانکس را به وضوح تشخیص دهند تا بتوانند از خدمات آن استفاده کنند. این کانکس باید دارای رنگ مناسب با رنگ المان ها و نماد های نیروی انتظامی باشد. علاوه بر آن طراحی داخلی آن نیز باید متناسب با فضای اداری و در عین حال استراحتگاه باشد تا کارکرد مناسبی داشته باشد کانکس بزرگ.

توجه داشته باشید که شرکت، کانکس شما را در محل مناسبی نصب خواهد کرد. یعنی این کانکس باید در موقعیتی قرار بگیرد که دید مناسبی به فضای اطراف داشته باشد. توجه کنید که کانکس پلیس در موقعیتی قرار می گیرد که به حوزه استحفاظی کاملا مشرف باشد. علاوه بر آن به کلیه خیایان های اصلی و فرعی دسترسی داشته باشد.

انواع کانکس پلیس

انواع کانکس پلیس

انواع کانکس پلیس

این کانکس ها، دارای ظاهر مشابه و کارکرد های مشابهی هستند. ظاهر آن ها به شکلی ساده اما کارکرد های مهمی دارند. ضمن این که هر یک در بستر یک موقعیت جغرافیایی خاص قرار می گیرند. در ادامه درباره این موضوع توضیحات بیشتری را خدمتتان ارائه خوهیم کرد. در یک نگاه کلی کانکس پلیس به دو نوع تقسیم می شود.

  1. کانکس ثابت
  2. کانکس چرخدار
  3. کانکس مسکونی

کانکس ثابت به کانکس هایی گفته می شود که در یک جای مشخصی قرار گرفته اند. این کانکس ها در فرودگاه یا در یک صنف شغلی مانند طلافروشی قرار می گیرد. لازم است که این کانکس ها در یک جای ثابت قرار بگیرند و نیازی به حرکت و تغییر محل استقرار آن نیست.

 

کانکس چرخدار به کانکس هایی گفته می شود که بر خلاف کانکس ثابت قابلیت جا به جایی دارند و ضرورت دارد که محل استقرار آن به طور کامل تغییر کند. مانند کانکس هایی که در جاده های کشور یا در یک محدوه ترافیک برای ثبت تخلفات قرار دارند . این مشاغل ایجاب می کند که حوزه مورد نظر تغییر کند و حوزه جدیدی برای ماموریت انتخاب شود.

ابعاد کانکس پلیس

کانکس پلیس دارای ابعاد مختلفی است. بعضی از آن ها در ابعاد بزرگ ساخته می شوند. بعضی دیگر در ابعاد کوچک تری ساخته می شوند. به طور کل ابعاد این کانکس به گونه ای است که به دلیل حضور در جامعه نباید مخل آسایش شهروندان شود. یعنی این کانکس در ابعاد استاندارد طراحی و ساخته می شود. بعضی از این کانکس ها در اندازه های بزرگ تری ساخته می شوند که این کانکس ها، کانکس های کاروانی نام دارند.

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس

کانکس پلیس قیمت بسیار مناسبی به نسبت دیگر سازه ها دارد. شما می توانید این کانکس را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید. قیمت این کانکس متاثر از امکانات و تجهیزات و مواد اولیه به کار رفته در ساخت کانکس است. علاوه بر این موارد، شیوه ساخت و نوع طراحی کانکس در قیمت نیز تاثیرگذار است. به طور کل قیمت این کانکس به امکانات آن بستگی دارد. این نکته را در نظر داشته باشید که کانکس پلیس، به دلیل نوع کارکرد آن مستلزم استفاده از بعضی امکانات می باشد. مانند بی سیم و آنتن و رادار و… . این موارد از موارد تاثیرگذار در قیمت می باشند.

خرید کانکس پلیس

شما می توانید کانکس پلیس را با توجه به ویژگی هایی که در نظر دارید، خریداری کنید. شما همچنین می توانید کانکس را مطابق با بودجه خود خریداری کنید. هیچ محدودیتی پیش روی شما قرار ندارد. به راحتی می توانید بعد از مطالعه ویژگی های کانکس، انواع آن را با یکدیگر مقایسه کنید و با توجه به خواسته و هدفی که دارید، بهترین گزینه را انتخاب و در نهایت خریداری کنید.

فروش کانکس پلیس

فروش کانکس پلیس

فروش کانکس پلیس

ما با تیم باتجربه و پرسنل کوشایی که داریم همواره تلاش می کنیم تا شما را به بهترین نحو در خرید یاری کنیم. ضمن این که این نکته را فراموش نکنید که ما در مجموعه خود آماده اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در تمام زمینه های کانکس هستیم. به همین دلیل شما هر سوالی که داشتید، می توانید از پرسنل بپرسید تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند. پرسنل می توانند به شما توضیحاتی را در خصوص درجه کیفیت و مواد به کاررفته ارائه دهند تعمیرات کانکس.

تعمیرات کانکس پلیس

کانکس پلیس، ماندگاری و مقاومت بالایی دارد. اما ممکن است به دلایل مختلف، این کانکس دچار آسیب هایی شود. این آسیب ها ممکن است به دلیل برخورد یک ماشین یا یک شئ سنگین به وجود بیاید. در این شرایط شما می توانید آسیب کانکس را تعمیر کند.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post