کانتینر اداری

کانتینر اداری

در این مقاله قصد داریم تا شما را با کارکرد ها و ویژگی های کانتینر اداری آشنا کنیم. این کانتینر یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین کانتینر ها در حوزه اشتغال و امور صنعتی می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد. از کانتینر اداری در زمینه های صنعتی و مشاغل اداری و عمرانی استفاده می شود. البته لازم به ذکر است که نمی توان کاربرد این دسته از کانتینر ها را تنها محدود به یک حوزه دانست. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم، از این سازه در بسیاری از حوزه ها استفاده می شود وکاربری آن ها بسیار گسترده شده است.

از کانتینر اداری در چه اموری استفاده می شود؟

در مطلب بالا به بعضی از حوزه هایی که کانتینر اداری در آن بیشترین استفاده را دارد اشاره کردیم. لازم است این نکته را اضافه کنیم که این کانتینر در بسیاری از دفاتر خدمات شهری و استانداری ها و نیروی انتظامی استفاده می شود. به عبارتی بخش اداری تمام نهاد ها و سازمان ها، از این کانتینر ها استفاده می کنند. البته دلیل این استفاده، تنها کاربرد اداری این سازه نیست. این سازه قابلیت های بسیار زیادی دارد. در ادامه به قابلیت های کانتینر اداری اشاره می کنیم.

ویژگی های کانتینر اداریویژگی های کانتینر اداری

ویژگی های کانتینر اداری بسیار زیاد است. این سازه مزایای بسیار بیشتری نسبت به سازه های مشابه دارد. شما می توانید از مزایا و ویژگی های این سازه مطلع و قابلیت های آن را با یکدیگر مقایسه کنید. این کار باعث می شود تا با آگاهی بیشتری خرید خود را انجام دهید.

نفوذ ناپذیری از تاثیرات بد آب و هوایی کاهش زمان ساخت
دسترسی به تجهیزات ایمنی طراحی ویژه

 

 نفوذ ناپذیری از تاثیرات بد آب و هوایی

کانتینر اداری در مقابل شرایط جوی و محیطی بسیار مقاوم و تاثیر ناپذیر است. لایه بیرونی این سازه از موادی ساخته شده که به راحتی در مقابل تغییرات آب و هوایی واکنش نشان نمی دهد. همچنین این سازه در مقابل رطوبت و آب نفوذ ناپذیر است.

کاهش زمان ساختکاهش زمان ساخت

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی ها و خصوصیات کانتینر اداری، کاهش زمان ساخت این سازه به شمار می رود. این سازه به گونه ای طراحی و ساخته می شود که در مدت زمان کوتاهی بتوان از آن بهره برداری کرد. معمولا مشاغل و صنایعی که در مدت زمان کوتاهی خواهان استفاده از سازه خود هستند، از این سازه ها استفاده می کنند. مدیران و صاحبان مشاغل می توانند تنها چند روز بعد از خریداری، از سازه خود بهره برداری کنند. در صورتی که خرید یک سازه سنتی، علی رغم مشقت ها و دردسر هایی که دارد، ساخت بسیار زمان بر و طولانی دارد. به همین دلیل به آن دسته از مشاغلی که نیازمند یک دفتر اداری در مدت زمان کوتاهی هستند، توصیه می شود.

دسترسی به تجهیزات ایمنی

قطعا کانتینر، یکی از مقاوم ترین و مستحکم ترین سازه های موجود به شمار می رود. این سازه به تمام تجهیزات ایمنی دسترسی دارد. ضرورت دارد که کانتینر اداری همانند محیط های اداری مشابه تمام تجهیزات را دارا باشد تا بتوان در مواقع خطر از آن ها استفاده کرد. قطعا می توان از این سازه، به یکی از ایمن ترین سازه ها اشاره کرد. نحوه طراحی و ساخت آن نیز مطابق با اصول ایمنی صورت می گیرد. این سازه طراحی ضد زلزله دارد. به همین سبب در مواقع خطر، آسیب زیادی نمی بیند کانکس اداری .

طراحی ویژه

کانتینر اداری دارای یک طراحی ویژه و بسیار منحصر به فرد است. لازم به ذکر است که طراحی کانتینر اداری با سایر کانتینر ها متفاوت است. این کانتینر به گونه ای طراحی شده که شباهت زیادی به یک محیط اداری داشته باشد. علاوه بر شباهت، می بایست کاربرد اداری خود را حفظ نماید تا بتوان از قابلیت های آن بهره برد. در ادامه به شما نکاتی را درباره طراحی و معماری کانتینر اداری مطرح می کنیم.

طراحی کانتینر اداریطراحی کانتینر اداری

طراحی کانتینر اداری، مطابق با اصول صحیح معماری و نقشه کشی اداری صورت می گیرد. طراحی کانتینر اداری به گونه ای متفاوت است. این کانتینر باید دارای تمام بخش های یک محیط اداری باشد. یعنی  باید به فضای مشخص برای کار هر کدام از پرسنل مجهز باشد. به عبارتی یک اتاق به عنوان دفتر کار مدیر و معاون و… و فضایی برای کار دیگر پرسنل تعبیه شده است. البته طراحی محل نشست و رفت و آمد مراجعه کنندگان، قواعد خاص خودش را دارد. لازم است تا قبل از طراحی کانتینر اداری، به تمام این بخش ها دقت شود.

هر کدام از بخش هایی که در قسمت بالا خدمتتان عرض کردیم با شیوه مشخصی طراحی می شوند. لازم است تا در طراحی آن ها به نکات بسیار زیادی دقت شود. برای مثال دفتر مدیر می بایست از بقیه پرسنل مجزا باشد. محل رفت و آمد ارباب رجوع می بایست دور تر از سایر فضاها باشد که تداخلی در روند کار پرسنل ایجاد نکند. علاوه بر این موارد،  در طراحی کانتینر اداری به جزئیات بسیار زیادی توجه می شود. یکی از آن ها استفاده از پنجره دوجداره است تا صدای فضای بیرون، به داخل کانتینر نفوذ نکند.

انواع کانتینر اداری

کانتینر اداری انواع مختلفی دارد. این کانتینر ها با توجه به اندازه طبقه بندی می شوند. هر کدام از این کانتینر ها، کارکرد و ویژگی های متفاوتی دارند و در امور گوناگونی از آن ها استفاده می شوند. در ادامه قصد داریم تا شما را با انواع کانتینر اداری آشنا کنیم.

کانتینر اداری دارای دو نوع متفاوت است. یکی از آن ها کانتینر اداری یک طبقه است که در یک محیط اداری قرار می گیرد. عمدتا وکلا و مهندسان از این کانتینر استفاده می کنند. کانتینر اداری دوقلو، به کانتینری گفته می شود که به صورت افقی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. البته این کانتینر، از دو سازه تشکیل شده است و کنار یکدیگر قرار گرفته اند. به همین دلیل می توان به جای دو سازه، از چند سازه کنار یکدیگر استفاده کرد کانکس سرویس بهداشتی .

ابعاد کانتینر اداری

کانتینر اداری در ابعاد و اندازه های متفاوتی به منظور استفاده در امور مختلفی ساخته می شود. برای مثال کانتینر اداری یک طبقه، ابعاد کوچک تری به نسبت کانتینر دو قلو یا چند قلو دارد. تفاوت در ابعاد و اندازه باعث می شود تا نوع کاربری آن ها به طور کامل تغییر کند. از کانتینر اداری یک طبقه، به عنوان دفتر کار و معاونت استفاده می شود. درصورتی که از کانتینر دوقلو، بیش تر در مشاغل عمرانی و ساختمانی استفاده می شود.

این نکته را در نظر داشته باشید که ابعاد کانتینر اداری، کاملا بستگی به نظر و سلیقه شخصی خریدار دارد. شما می توانید تعیین کننده اندازه کانتینر خود باشید. ضمن این که می توانید اندازه و ابعاد هر کدام از بخش ها و فضای سازه خود را مشخص کنید. اندازه سازه، کاملا بستگی به انتخاب خریدار دارد.

قیمت کانتینر اداری

قیمت کانتینر اداری متغیر است. به همین دلیل نمی توانیم به شما یک نرخ ثابت ارائه دهیم. عواملی که در قیمت این سازه تاثیر گذارند، بی شمار هستند. به همین منظور قیمت این سازه با یکدیگر فرق می کند اما به طور کل می توان این نکته را در نظر داشت که قیمت کانتینر اداری، با توجه به کارکرد و کاربرد آن تعیین می شود. به همین دلیل قیمت این کانتینر به نسبت قابلیت ها و ویژگی های آن نمی تواند خیلی زیاد باشد.

خرید کانتینر اداری

خرید کانتینر اداری

خرید کانتینر اداری، بهتر است که با حضور یک فرد متخصص و با تجربه صورت بگیرد تا بتواند شما را به بهترین نحو در خرید یاری دهد. البته تعداد نکاتی که قبل و بعد از خرید کانتینر باید در نظر بگیریم بسیار زیاد است که سعی کردیم در این مطلب به چند مورد از آن ها اشاره کنیم.

نکاتی که لازم است تا در خرید کانتینر اداری به آن دقت کنیم

  1. جنس کانتینر و ارزش کیفی
  2. طراحی کانتینر

لازم است تا قبل از خرید کانتینر اداری، به جنس و ارزش کیفی کانتینر توجه شود. یک کانتینر اداری مناسب فارغ از قیمت، می بایست کیفیت مناسبی داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است تا خرید شما را با رضایت چندانی همراه نکند. کانتینر اداری از جمله کانتینر هایی است که کیفیت در آن حرف اول را می زند چون افراد زیادی در آن رفت و آمد می کنند. به همین منظور بهتر است تا با کیفیت ترین سازه خریداری شود.

کانتینر دارای طراحی متفاوتی می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم تا طراحی مناسب با نیاز و سلیقه خود را خریداری کنید. کارایی کانتینر می بایست توام با طراحی زیبا و خاص آن باشد. در آن صورت ممکن است که در دراز مدت، ضمن حفظ کارایی، جلوه خود را از دست داده و از میزان رضایت شما از محصول خریداری شده بکاهد.

فروش کانتینر اداری

در این جا قصد داریم تا به شما راهکارهایی ارائه بدهیم تا بتوانید راحت تر خرید خود را انجام دهید. تیم فروش شرکت، تمام شرایط را برای راحتی شما فراهم کرده اند و تمام بخش های فروش، اعم از فروش حضوری و مجازی را برای شما در نظر گرفته ا ند تا شما راحت تر بتوانید خرید خود را انجام دهید.

تعمیرات کانتینر اداریتعمیرات کانتینر اداری

تعمیرات کانتینر اداری، یکی از خدماتی است که مجموعه همواره به صورت تخصصی به مشتریان خود ارائه می دهد. با افتخار می توانیم اعلام کنیم که طی چند سال گذشته پیشرفت های زیادی در این زمینه حاصل شده و رضایت نود درصدی مشتریان را به همراه داشته است. خریداران کانتینر اداری می توانند پس از مشاهده آسیب کانتینر، با تعمیرکاران و متخصصان تماس بگیرند تا اقدامات لازم انجام شود.

Rate this post