کانتینر دوطبقه

کانتینر دوطبقه یک سازه پیش ساخته و از قبل آماده شده است. که کاربرد های بسیار زیادی دارد و می توان از آن در امور گوناگونی استفاده کرد. قابلیت های متعدد کانتینر دوطبقه، سبب شده است تا استقبال زیادی از این سازه به عمل بیاید و حوزه کاری و استفاده این سازه ها افزایش پیدا کند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع این سازه ها و قابلیت هایشان آشنا کنیم تا شما بتوانید با خیالی راحت تر و با اطمینان زیاد این سازه را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

کانتینر دوطبقه چه قابلیت هایی دارد؟کانتینر دوطبقه چه قابلیت هایی دارد؟

قابلیت های کانتینر دوطبقه بی شمار است. این سازه ویژگی ها و مزایایی دارد که احتمالا این سازه را به یک صنعت جایگزین تبدیل می کند. قابلیت های بی شمار این سازه سبب شده است تا افراد زیادی علاقه مند به استفاده از این سازه ها باشند.

در ادامه به قابلیت های متعدد کانتینر دوطبقه اشاره خواهیم کرد.

قابلیت جا به جایی دسترسی به امکانات پیشرفته
قابلیت نصب در شرایط مختلف امکان تغییر کاربری
  • قابلیت جا به جایی

قطها مهم ترین اصل درباره کانتینر دوطبقه، قابلیت جا به جایی و انتقال آن می باشد. شما می توانید موقعیت جغرافیایی کانتینر دوطبقه را تغییر داده و آن را در شرایط مختلفی قرار دهید. شما می توانید با توجه به شرایط محیطی متفاوت، سازه را در آن جا قرار دهید. این در شرایطی است که انتقال کانتینر با رعایت قوانین حمل و نقل و به شیوه ای کاملا اصولی صورت می گیرد. کانتینر بزرگ این سازه با ماشین های کشنده یا حمل و نقل، به محیط مورد نظر منتقل می شوند.

  • دسترسی به امکانات پیشرفتهدسترسی به امکانات پیشرفته

کانتینر دوطبقه به امکانات بسیار زیادی دسترسی دارد. یکی از این امکانات، سیستم های گرمایشی و سرمایشی پیشرفته مانند شوفاژ است. البته کانتینر به امکانات بیشتری نیز دسترسی دارد که این امکانات نقش مهمی در میزان استقبال و توجه به این سازه داشته اند.

اگر کانتینر دارای این امکانات نبود، استفاده از کانتینر با مشکل مواجه می شد. به همین دلیل افراد زیادی علاقه مند به استفاده از یک سازه با امکانات پیشرفته داخلی هستند. قطعا یکی از سازه هایی که به این امکانات مجهز است، کانتینر دوطبقه می باشد که امکانات بسیار زیادی دارد. در ادامه به این امکانات و تجهیزات اشاره خواهیم کرد.

  • امکانات کانتینر دوطبقه

کانتینر و کانکس دوطبقه امکانات بسیار زیادی دارد. این دسته از سازه ها بیشتر به دلیل پیشرفته بودن امکانات و دسترسی به تجهیزات متنوع، مورد استفاده قرار می گیرند. این سازه ها متناسب با نوع کاربری، به امکانات پایه و اساسی دسترسی دارند. برای مثال اگر فرد خریدار کانتینر دوطبقه مسکونی خریداری کند، می تواند امکانات پایه و اساسی را از قبیل سیتم برق رسانی، دسترسی به گاز، لوله کشی و… را مشاهده کند.

این سازه امکانات بسیار پیشرفته ای دارند که بنا بر نظر خریدار تعیین می شود. این امکانات پنجره دوجداره، گاز هود دار، کفپوش های ضد آب و… هستند که البته تمام این موارد قابلیت تغییر دارند و شما می توانید هر کدام از این امکانات را با توجه به نظر و سلیقه خود تغییر داده و امکاناتی که وجود آن ها برای شما اهمیت بیشتری دارد سفارش دهید.

قابلیت نصب در شرایط مختلفقابلیت نصب در شرایط مختلف

کانتینر دوطبقه قابلیت نصب در شرایط مختلف را دارد. این سازه به راحتی در مناطق صعب العبور و کوهستانی قابل نصب است. ضمن این که کانتینر در بسیاری از مناطقی که عبور و مرور در آن به دشواری اتفاق می افتد، امکان نصب دارد. توجه داشته باشید که این سازه در تمامی مناطق ساخته می شود اما به این نکته توجه کنید که در انتخاب محیط قرارگیری کانتینر، می بایست به کاربری کانتینر بسیار دقت شود.

کانتینر دوطبقه اگر کاربری مدیریتی و اداری داشته باشد، بهتر است که در مناطق مذکور قرار نگیرد. برای انتخاب  محیط قرارگیری این سازه ها، مناطق اداری و مراکز شهری مناسب تر هستند و کارایی و اشتغال زایی این سازه را افزایش می دهند.(کانتینر اداری)

امکان تغییر کاربری

کانتینر دوطبقه به گونه ای ساخته و طراحی می شود که کاربری آن قابل تغییر است و بسیاری از افرادی که علاقه مند به استقاده از کانینر های متنوع هستند، می توانند این سازه را برای بازسازی به کارگاه سپرده و از آن استفاده کنند. این امکان وجود دارد که کانتینر مسکونی کاربری خود را به کانتینر اداری تغییر دهد.

انواع کانتینر دوطبقهانواع کانتینر دوطبقه

در مطالب بالاتر به انواع کانتینر دوطبقه اشاره کردیم. این کانتینر به انواع متفاوتی دسته بندی می شود که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی با دیگری دارند. در قسمت زیر به سه مورد از مهم ترین انواع دوطبقه اشاره می کنیم.

  1. کانتینر دوطبقه مسکونی
  2. کانتینر دوطبقه مدیریتی
  3. کانتینر دوطبقه لوکس

کانتینر دوطبقه مسکونی کاربری متفاوتی با سایر کانتینر ها دارد. اساسا کانتینر یکی از وسایلی است که در زمنیه تجارت از آن بسیار استفاده می شود. یعنی بیشتر در صنایع مختف و حوزه های تجاری کاربرد دارد. در صورتی که کانتینر دوطبقه مسکونی کاربری زیستی و مسکونی دارد و در امور تجاری و صنعتی کاربرد چندانی ندارد. از کانتینر مدیریتی برای دفاتر کاری مهندسان و مدیران استفاده می شود.

بسیاری از مدیرعاملان و صاحبان صنایع علاقه مند هستند تا از این سازه ها برای دفتر کار خود بهره ببرند. به عبارتی اگر این افراد با کمبود فضا برای محیط کار پرسنل مواجه باشند، می توانند از کانتینر دوطبقه مدیرتی استفاده کنند. استفاده از این سازه ها از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه است و از لحاظ کاربری یا موقعیتی سبب می شود تا یک محیط کاری منسجم و یکپارچه فراهم شود.

کانتینر لوکس از جمله کانتینرهایی است که به امکانات بسیار زیادی دسترسی دارد. ظاهر این سازه بسیار شکیل و زیبا است و امکانات بیشتری نیز دارد که دو کانتینر قبلی این امکانات را ندارند. کانتینر لوکس به دلیل ظاهر زیبا و امکانات متنوع، مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد کانتینر دوطبقه

طبیعتا ابعاد این کانتینر به دلیل تعداد طبقات بیشتر و نوع کاربری که به منزله دفترکار و منزل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، بیشتر از سازه های دیگر است. لازم است تا قبل از این که درباره ابعاد کانتینر توضیحاتی ارائه دهیم، به این نکته اشاره کنیم که اسکلت بندی این کانتینر به گونه ای است که توان مقاومت قرار گیری یک کانتینر دیگر را دارد. به همین دلیل شما مشاهده می کنید که دو طبقه کانتینر به صورت عمودی روی یکدیگر قرار گرفته اند. به همین دلیل ابعاد این سازه در مقایسه با همه سازه های یک طبقه بیشتر است.

قیمت کانتینر دوطبقهقیمت کانتینر دوطبقه

قیمت کانتینر دوطبقه در مقایسه با سازه های دیگر بسیار مناسب است. البته قیمت کلی و تمام شده این کانتینر از عوامل متعددی تاثیر می پذیرد. ابتدا قیمت و مساحت کلی سازه در نظر گرفته می شود. سپس امکانات و تجهیزاتی که خود خریدار آن ها را سفارش داده در قیمت لحاظ می شود.

ضمن این که قیمت تمام شده این سازه، در مقایسه با سازه های سیمانی بسیار مناسب است. این نکته را فراموش نکنید که قیمت این سازه ها هر چقدر که کم باشد، باز از هزینه های جانبی شما می کاهد. به عبارتی شما یک سازه آماده تحویل می گیرید و می توانید آن را در هر جایی که می خواهید نصب کنید. به همین دلیل هیچ هزینه ای برای ساخت، دستمزد به نیروی کار و… ندارد و شما می توانید به شدت در هزنیه های خود صرفه جویی کنید.

خرید کانتینر دوطبقه

خرید یک کانتینر می توانید مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد. خرید این سازه به نسبت دیگر سازه ها بسیار مناسب تر است. زیرا علی رغم صرفه جویی در هزینه ها، سرعت ساخت بسیار بالایی دارد. یعنی شما تنها چند روز بعد از خرید می توانید از این سازه استفاده کنید. در صورتی که ساخت یک سازه سیمانی علی رغم هزینه های بالای آن، بسیرا زمان بر است و در مدت زمان نسبتا طولانی انجام پذیر است.

فروش کانتینر دوطبقهفروش کانتینر دوطبقه

تیم فروش شرکت، پرسنل و کارسناسان شرکت، همگی در فروش کانتینر دوطبقه نقش دارند. به عبارتی اعضای تیم فروش شرکت، وظایف مختلفی از قبیل دریافت هزینه و انجام امور مربوط به انتقال و نصب کانتینر را بر عهده دارند. کارشناسان و متخصصان شرکت، به شما اطلاعاتی در زمینه های مختلف ارائه می دهند.

این مشاوره ها قطعا می تواند به شما کمک بسیار زیادی در خرید کانتینر کند.

تعمیرات کانتینر دوطبقه

تعمیرات کانتینر دوطبقه با به روزترین شیوه ها و متد ها صورت می گیرد. تعمیرکاران شرکت دوره های زیادی را در زمینه تعمیر کانتینر گذرانده اند و تخصص لازم را کسب کرده اند. آن ها می توانند خدمات زیادی را در زمینه تعمیر کانتینر به شما ارائه دهند. فراموش نکنید که تعمیرات کانتینر، با بهترین روش ها و ابزار ها صورت می گیرد تا در هزینه شما و همچنین زمان شما صرفه جویی شود.

تعمیرکاران شرکت در تلاش هستند تا با ارائه بهترین خدمات، تعمیر سازه شما را با صرف کمترین زمان و حداقل دریافت دستمزد انجام دهند. تا بتواند رضایت همه جانبه شما را کسب کنند. قطعا جلب رضایت تمام مشتریان شرکت، در صدر اهداف شرکت قرار دارد. به همین دلیل تعمیرات کانتینر دوطبقه با دقت و تمرکز زیادی صورت می گیرد.

Rate this post