کانتینر رستوران

کانتینر رستوران یک سازه پیش ساخته است که در امور بسیار زیادی کاربرد دارد. این سازه یکی از پر کاربرد ترین سازه های مجموعه کانتینر سازی است که یا هدف ارائه اغذیه به شهروندان ساخته می شود. کانتینر رستوران یکی از کانتینر هایی است که قابلیت فروشگاهی و تجاری دارد و اغلب برای بازاریابی از آن استفاده می شود. در ادامه می خواهیم تا به ویژگی های اصلی این کانتینر اشاره کنیم و مشخصات آن را به شما بگوییم.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09122753600 تماس حاصل فرمایید.

ویژگی های کانیتنر رستورانویژگی های کانیتنر رستوران

کانتینر ویژگی های بسیار زیادی دارد و شما می توانید متناسب با این ویژگی ها سازه را خریداری کنید. بهتر است که برای خرید کانکس و کانتینر رستوران حتما با یک فرد متخصص مشورت کنید تا شما را در این رمینه یاری کند. همچنین می توانید تا با کارشناسان شرکت تماس بگیرید تا به بهترین نحو شما را راهنمایی کنند.

قیمت مناسب قابلیت فروش
تغییر محل اسکان مجهز به امکانات کامل رستوران
  •  قیمت مناسب

یکی از مهم ترین ویژگی های کانتینر، قیمت بسیار مناسب آن نسبت به رستوران هایی است که در سطح شهر مشاهده کرده ایم. قیمت هر کدام از این سازه ها با یکدیگر متفاوت است و شما می توانید هر کدام را بیشتر برای کسب و کار شما مناسب است خریداری کرده و از قابلیت های متنوع آن استفاده کنید.

قیمت این سازه بر اساس جنس و متریالی که در ساخت و تولید کانتینر به کار رفته تعیین می شود. قیمت یک کانتینر بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. بسیاری از افرادی که مهارت لازم برای تاسیس یک رستوران را دارند اما  بودجه تهیه و خرید یک رستوران را ندارند، عمدتا از این کانتینر ها استفاده می کنند.

  • قابلیت فروشقابلیت فروش

یکی دیگر از قابلیت های کانتینر و کانکس رستواران، قابلیت فروش کانتینر است. کانتینر ها به یک شیوه فروخته خواهد شد. شما می توانید در صورت استفاده از ان، مقدار هزینه ای که صرف استفاده شما از کانتینر شده است را کسر و کانتینر را به مبلغی کمتر از آن چه که خریداری کرده اید به فروش برسانید.

کانتینر در این ویژگی با سایر سازه هایی که از سیمان و بتن ساخته شده اند، شباهت دارد. سایر سازه ها هم این امکان را دارند اما قابلیت های یک کانتینر را ندارند. در قسمت بعدی به قابلیت هایی اشاره خواهیم کرد که کانتینر رستوران در بسیاری از آن ها منحصر به فدر و متمایز از بقیه سازه ها است.

  • تغییر محل استقرار

یکی دیگر از ویژگی ها و قابلیت هایی که تنها منحصر به سازه های پیش ساخته و آماده است، تغییر محل استقرار کانتینر است. کانتینر توسط ماشین های باربر قابلیت جا به جایی دارد. کانتینر بزرگ شما می توانید این سازه را به بهترین شکل، از جایی به جای دیگر منتقل و سپس آن ها را نصب کنید. نصب سازه های پیش ساخته کار چندان راحتی نیست و توسط پرسنل شرکت انجام می شود.

از این جهت می گوییم چندان راحت نیست  چون ممکن است که در حین جا به جایی و انتقال کانتینر، آسیب هایی به بدنه وارد شود. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که برای تغییر محیطی که می خواهید تا کانتینر در آن نصب شود، از پرسنل مربوط به این بخش کمک بگیرید. اگر کانتینر در ابعاد برزگ تری باشد، به شیوه های مخصوص به خود سازه منتقل خواهد شد. اگر کانتینر در ابعاد کوچکی باشد، کانتینر به صورت کلی در ماشین های باربر قرار می گیرد و در محیط جدید نصب می شود.

  • مجهز به امکانات کامل رستورانمجهز به امکانات کامل رستوران

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی ها و مزایای کانتینر این است که به تمام امکانات کامل رستوران مجهز می باشد. به عبارتی هر دو سازه با هدف ارائه اغذیه به شهروندان به گونه متفاوتی ساخته می شوند اما هدف از ساخت هر دو سازه یکی است.

امکانات یک رستوران شامل دسترسی به آشپرخانه برای پخت غذا و همچنین محیطی است که مشتریان بتوانند از غذا استفاده کنند. کانتینر ممکن است که تنها کار طبخ غذا را انجام بدهد و سرو غذا در آن صورت نگیرد.

به همین دلیل کانتینر رستوران به امکانات لازم برای طبخ غذا دسترسی دارد و افراد می توانند برای راه انداری کسب و کار خود  این سازه را خریداری کرده و کسب و کار خود را آغاز کنند.

بیشتر بخوانید: کانتینر آماده

انواع کانتینر رستوران

همان طور که گفتیم طریقه استفاده از کانتینر متفاوت است. بعضی از کانتینر ها به صورت یک طبقه و برخی دارای طبقات بیشتری هستند. کانتینر هایی که در ابعاد بزرگی ساخته می شوند، به گونه ای هستند که هم طبخ و هم سرو غذا در آن صورت می گیرد. کانتینر هایی که در ابعاد کوچک تر هستند معمولا به صورت سیار در بازار ها و پاساژ ها  مراکز تفریحی و گردشگری کاربرد دارند و عمدتا برای عرضه فست فود ساخته می شوند اما کانتینر هایی که در ابعاد بزرگ هستند، از نمونه رستوران های بین راهی هستند و در امور گوناکونی کاربرد دارند. بعضی از کانتینر های فست فود یا کافی شاپ که در پاساژ ها و مراکز یک برند خاص گذاشته می شوند را می توان از نوع کانتینر رستوران دانست.

طراحی کانتینر رستوران

طراحی کانتینر رستوران با اصول ویژه ای صورت می گیرد. ابتدا یک طرح یا یک نقشه کلی از کانتینر کشیده می شود . سپس متناسب با نقشه کانتینر، اجزای کانتینر به تفکیک ساخته می شوند. البته طراحی کانتینر رستوران به معنای کشیدن نقشه دیوار ها و هر کدام از اجزای کانتینر است. سپس طراحان یک نقشه کلی از کانتینر تهیه می کنند. بعد از تهیه نقشه کلی، نوبت به ساخت اجزای کانتینر است.

لازم به ذکر است که امکانات کانتینر رستوران با سایر کانتینر ها متفاوت است. معمولا این کانتینر به تمام امکاناتی از قبیل صندوق پرداخت پول، میز و صندلی و … دسترسی دارد و برای هر کدام از این امکانات لازم است تا فضایی مجزا اختصاص داده شود. طراحی کانتینر سبب می شود تا نحوه قرارگیری هر کدام از اجزای سازه به راحتی مشخص شود.

ابعاد کانتینر رستورانابعاد کانتینر رستوران

ابعاد کانتینر رستوران با توجه به نیاز مشتری مشخص می شود. ما در توضیحات بالاتر به دو مورد از انواع کانتینر رستوران اشاره کردیم. هرکدام از این کانتینر ها در اندازه و ابعاد متفاوتی ساخته می شوند.

اندازه و ابعاد کانتینر رستوران برای پرسنل اهمیت زیادی دارد. زیرا اگر اندازه استاندارد نباشد، ممکن است که عملکرد کاری پرسنل مختل شود و نتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

کانتینر رستوران چیست؟ کانتینر هایی که در اندازه های کوچک تر ساخته می شوند، معمولا تنها به مشتری غذا را تحویل می دهند. به همین دلیل در اندازه های کوچک تری ساخته می شوند. به طور کل می توان این کانتینر را در هر اندازه و ابعادی خریداری کرد. تنها باید توجه کنید که خریداری کانتینر در هر ابعادی نباید به کسب و کار های دیگر لطمه وارد کند.

قیمت کانتینر رستوران

فیمت کانتینر رستوران به عوامل محتلفی مانند متریال و مواد به کار رفته و امکانات کانتینر بستگی دارد. موادی که در ساخت کانتینر به کار رفته عمدتا موادی هستند که استحکام سازه را تقویت می کنند. برای مثال برای دیواره ها  از ورقه های ضخیم پولادی استفاده شده است. هم چنین از ورقه های فلزی یا گالوانیزه نیز استفاده می شود.

همه این موارد تعیین کننده قیمت کانتینر رستوران است. قیمت کانتینر علاوه بر مواد به کار رفته به موارد دیگری از قبیل امکانات بستگی دارد. امکانات کانتینر رستوران شامل صندوق دریافت پول، میز و صندلی برای سرو غذا است. و علاوه بر آن کانتینر باید امکانات ضروری را داشته باشد. امکاناتی از قبیل دتسرسی به سیستم روشنایی، سیستم تهویه هوا، سیستم های خنک کننده از مهم ترین مواردی هستند که بر قیمت انواع کانتینر رستوران تاثیر می گذارند.

خرید کانتینر رستورانخرید کانتینر رستوران

خرید کانتینر رستوران به دو صورت حضوری و اینترنتی صورت می گیرد. خرید اینترنتی در زمان شما بسیار صرفه جویی می کند. شما می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید. و خواسته های خود را با آن ها در میان بگذارید تا آن ها را در خرید شما لحاظ کنند.

همچنین می توانید به صورت حضوری اقدام به خرید کانتینر کنند. خرید حضوری کانتینر سبب می شود تا شما  از نزدیک ویژگی ها و مشخصات کانتینر را بررسی کنید و دقیق تر تصمیم بگیرید. در صورتی که خواستید به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

می توانید از خدمات کارشناسان شرکت استفاده کنید. آن ها به بهترین شکل شما در خرید همراهی خواهند کرد. همچنین می توانید به صورت حضوری اقدام به خرید کانکس کنید.

فروش کانتینر رستوران

فروش کانتینر توسط تیم حرفه ای و خبره شرکت صورت می گیرد. ما با استخدام کارشناسانی که به صورت 24 ساعته شما را پشتیبانی می کنند. سعی کرده ایم تا شما را در این زمنیه بسیار یاری کنیم. کانتینر رستوران چیست؟ همچنین می توانیم تا برای شما شرایطی را فراهم کنیم تا شما راحت تر از سابق سازه های ما را خریداری کنید.

تعمیرات کانتینر رستوران

تعمیرات کانتینر به معنای برطرف کردن آسیب هایی است که به دیواره، اجزای داخلی کانتینر و سطوح خازجی کانتینر وارد می شود. هر کدام از این موارد قابل تعمیر هستند.شما می توانید با توجه به آسیبی که به سازه شما رسیده است. شرکت را از آسیب با خبر و کانتینر را تعمیر کنید.

Rate this post