کانکس انباری

 

کانکس انباری به سازه ای گفته می شود که وسایل و ابزار آلات در آن نگه داری می شود. این سازه ها قابلیت های زیادی دارند. کانکس انباری در بسیاری از حوزه های شغلی ورود کرده است. بسیاری از کارخانه ها برای واحد های تولیدی خود، از این نوع کانکس استفاده می کنند. جالب است بدانید که حوزه کاری این کانکس ها روز به روز گسترده تر می شود.

کانکس انباری چه مزایایی دارد؟

کانکس انباری چه مزایایی دارد؟

کانکس انباری چه مزایایی دارد؟

این کانکس مزایای زیادی دارد. علی رغم این که در قیمت و هزینه با سازه های مشابه خود، تفاوت های بسیار زیادی دارد، می تواند در زمانی که شما صرف ساخت آن می کنید صرفه جویی کند. مزایای این سازه به این موارد ختم نمی شود. به شما پیشنهاد می کنیم برای آشنا شدن با فواید منحصر به فرد آن، جدول زیر را مطالعه کنید.

 

طراحی متنوع قابلیت جا به جایی
قابلیت تعمیر و فروش ابعاد گوناگون

 

جدول بالا نشان می دهد که کانکس انباری فواید بی شماری دارد. شما نمی توانید سازه ای مشابه با کانکس پیدا کنید که تمام قابلیت های فوق را داشته باشد. یعنی بتوانید آن را از جایی به جای دیگر منتقل کنید. علاوه بر آن طراحی متفاوتی داشته باشد. بتوانید در هر اندازه ای که خواستید، سفارش دهید. هم چنین بتوانید بعد از مدتی آن را تعمیر کنید یا بفروشید.

کانکس انباری در چه مشاغلی استفاده می شود؟

کانکس انباری در بسیاری از مشاغل عمرانی و ساختمانی و هم چنین در واحد های تولیدی و خط تولید کارخانه ها، به وفور استفاده می شود. تا چند سال گذشته ،کارخانه ها برای نگهداری از ابزارآلات خود، سوله هایی طراحی می کردند. با گذشت زمان ، استفاده از این کانکس ها بیشتر شد. این سازه اندازه کوچک تری نسبت به سوله دارد اما استفاده از آن در مقایسه با سوله، بسیار مقرون به صرفه است.

توجه داشته باشید که از این کانکس ها فقط در امور تولید و… استفاده نمی شود. بلکه در بسیاری از موارد، مورد استفاده قرار می گیرند. این کانکس ها در حیاط و پارکینگ خانه ها برای استفاده های شخصی نصب می شوند. هم چنین یکی از کاربرد های مهم آن، استفاده در کارگاه های تجاری است. ابعاد و اندازه هر کدام از این کانکس ها با دیگری متفاوت است. کانکسی که در کارگاه ها و واحد های تولیدی نصب می شود، بزرگتر از کانکسی است که در حیاط خانه ها، برای استفاده شخصی نصب می شود.

کانکس انباری در کجا ساخته می شود؟

کانکس انباری در کجا ساخته می شود؟

کانکس انباری در کجا ساخته می شود؟

کانکس انباری قابلیت نصب در مناطق گوناگون را دارد. شما می توانید کانکس خود را در محوطه باغ یا فضای پارکینگ خود نصب کنید. هم چنین می توانید این کانکس را در فضای پشت بام خود نصب کنید. نصب کانکس انباری در تمام این مناطق امکان پذیر است و هیچ محدودیتی ندارد. توجه داشته باشید که نصب کانکس در هر کدام از این مناظق، مزایا و معایبی دارد کانکس پیش ساخته .

کانکسی که در فضای پشت بام ساخته می شود، ممکن است محدودیت هایی به لحاظ دسترسی داشته باشد اما توجه کنید که نصب کانکس در فضای پشت بام، فوایدی هم دارد. شما فضای بیشتری را در اختیار دارید. مقدار فضایی که در پارکینگ و حیاط در اختیار دارید، بسیار کمتر از پشت بام است.

انواع کانکس انباری:

این سازه انواع گوناگونی دارد. شما این امکان را دارید هر نوع کانکسی که خواستید سفارش دهید. کانکس های انباری یک سازه پیش ساخته است که به اتاقی کوچک شباهت دارد. اگر علاقه مند باشید، می توانید در آن طبقه ها و قفسه هایی را نصب کنید. این اقدام باعث می شود، نحوه استفاده از کانکس بسیار راحت تر باشد و کار ما راحت تر پیش برود. شما می توانید انواع کانکس انباری را در قسمت زیر مطالعه کنید و آن ها را بشناسید.

  1. کانکس انباری ساده
  2. کانکس انباری آماده
  3. کانکس مسکونی
  4. کانکس انباری برای کارهای عمرانی و ساختمانی

کانکس انباری ساده

کانکس انباری ساده

کانکس انباری ساده

حتما انواع این کانکس ها را در محیط آپارتمان و پارکینگ دیده اید. آن ها همان کانکس انباری ساده هستند که در حیاط یا پارکینگ، برای استفاده خانواده ها ساخته می شوند. همان طور که در قسمت بالا گفته شد، این کانکس قابلیت نصب در پشت بام را دارد. این کانکس ها در ابعاد کوچک، برای نگه داری از وسایل ساخته می شوند. لازم به ذکر است که از این دسته از کانکس ها، معمولا استفاده تخصصی نمی شود.

کانکس انباری آماده

این کانکس ها سازه های پیش ساخته هستند که از کارخانه، به محلی که شما قصد نصب آن را دارید منتقل می شوند. کانکس انباری آماده، در محیط  ساخته نمی شود. بلکه مصالح آن پیش ساخته است و در محیط نصب می شود.

در رابطه با توضیحات بالا، این نکته را اضافه کنیم که این کانکس ها می توانند در تعداد زیادی خریداری شوند و همه آن ها به هم وصل شوند. در این صورت به شکل یکپارچه و منسجم در می آیند. کانکس آماده یکی از پرکاربرد ترین کانکس ها است . استفاده از این سازه آماده برای پروژه های  عمرانی و کارگاه های تولیدی، بسیار فایده مند است.

کانکس انباری برای کارهای عمرانی و ساختمانی

کانکس انباری برای کارهای عمرانی و ساختمانی

کانکس انباری برای کارهای عمرانی و ساختمانی

خط تولید کارخانه ها و کارگاه هایی که محصول خاصی را تولید می کنند، به فضایی برای نگه داری از ابزارآلات و محصولات خود، نیاز دارند. بعضی از پروژه های ساختمانی برای نگه داری از مصالح خود، از کانکس انباری استفاده می کنند. معمولا کانکس هایی که برای پروژه های عمرانی و ساختمانی سفارش داده می شود، در ابعاد بزرگی هستند. در مطلب بعدی درباره ابعاد و اندازه هر یک، بیشتر توضیح خواهیم داد.

ابعاد کانکس انباری

کانکس انباری ابعاد و اندازه های متفاوتی دارد. معمولا  اندازه کانکس بر اساس خواسته و سفارش خریداران، تخمین زده می شود. هر کدام از کانکس ها در ابعاد و اندازه های گوناگون هستند. بعضی از آن ها بزرگ و بعضی متوسط و کوچک هستند. کانکس های بزرگ در مشاغل گوناگون استفاده می شوند. کانکس های کوچک بیشتر برای استفاده خانواده ها هستند.

قیمت کانکس انباری

قیمت کانکس انباری

قیمت کانکس انباری

قیمت این کانکس ها یکسان نیست و به ابعاد و کیفیت مواد و مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد. معمولا کانکس هایی که در ابعاد بزرگ هستند، قیمت آن بر حسب هر متر مربع محاسبه می شود. کانکس هایی که اندازه متوسط و کوچکی دارند، حدودا یک متر طول و دو متر عرض دارند. پس قیمت این دسته از کانکس ها نمی تواند خیلی زیاد باشد.

هم چنین عده ای علاقه مند هستند که انباری خود را طبقه بندی کنند. قفسه ها و تجهیزات زیادی را به آن اضافه کنند. قیمت کانکس هایی که به این امکانات مجهز هستند، کمی بالاتر است اما در جریان باشید که هزینه ای که شما صرف خرید کانکس می کنید، فایده های زیادی برای شما دارد. مثلا برای مدت طولانی، می توانید از آن استفاده کنید. علی رغم آن در صورت تغییر موقعیت مکانی خود، می توانید کانکس خود را به جای جدید منتقل کنید. با توجه به این ویزگی ها ، متوجه می شویم که این کانکس،  صد در صد ارزش سرمایه گذاری دارد.

فروش کانکس انباری

خرید کانکس انباری

خرید کانکس انباری

مجموعه ما مدل ها و طراحی های گوناگون کانکس را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید با توجه به بودجه خود، کانکسی را خریداری کنید که قابلیت های زیادی دارد. هم چنین می توانید از کانکس های ساده استفاده کنید. هر کدام از این کانکس ها دارای طراحی نوین و نقشه های فنی اصولی هستند. کارشناسان و متخصصان شرکت، درباره خصوصیات و ویژگی های هر یک، با شما صحبت می کنند. شما می توانید با استفاده از این مشاوره ها، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

خرید کانکس انباری

شما می توانید به صورت حضوری, از کارخانه بازدید کنید. با انواع طرح ها و مدل های متنوع آشنا شوید. کانکس اداری کیفیت و جنس هر کدام را از نزدیک ارزیابی کنید. در نهایت می توانید از مشاوره ها و توصیه های متخصصان و طراحان استفاده کنید و کانکس خود را خریداری کنید. بعد از خرید،  نوبت به نصب کانکس  می رسد. شما می توانید کانکس خود را در هر فضایی که خواستید نصب کنید. نصب آن ممکن است چند روز زمان ببرد. اما بعد از مدت کوتاهی، کاملا قابل استفاده است.

تعمیرات کانکس انباری

تعمیر کانکس در محل

این سازه از جمله کانکس هایی است که در صورت مراقبت و استفاده صحیح ، هیچ نیازی به تعمیر ندارد. ممکن است بعد از استفاده مکرر یا به دلیل حوادث غیر مترقبه نیاز به تعمیر داشته باشد. برای آن چاره ای اندیشیده شده است. شما می توانید با تکنسین ها و تعمیر کاران تماس بگیرید. آن ها به صورت حضوری از کانکس بازدید می کنند. تعمیر کانکس به دو شیوه انجام می شود: تعمیر در محل و تعمیر در کارگاه.

تعمیر کانکس در محل

اگر آسیب وارد شده به کانکس، آسیب سطحی و جزئی باشد در مدت زمان کوتاهی و در محل استقرار کانکس، تعمیر انجام می شود. مثل ترک خوردن دیواره بیرونی کانکس. معمولا تکنسین ها با ترمیم محل آسیب دیدگی،  یا با رنگ کردن مجدد، این آسیب را برطرف می کنند تعمیرات کانکس.

 

تعمیر کانکس در کارگاه

اگر آسیب وارد شده به کانکس عمیق باشد، تعمیر کاران کانکس را برای بازسازی و ترمیم به کارگاه منتقل می کنند. برای برطرف کردن آسیب های عمیق، به ابزار های به خصوصی نیاز است . علاوه بر آن تعمیر کانکس در محل، ممکن است محدودیت هایی را به همراه داشته باشد.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post