کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی یکی از پرکاربرد ترین کانکس ها است. این کانکس کاربرد تجاری دارد. در مشاغل گوناگونی از این کانکس ها استفاده می شود. حتما انواع آن را در اطراف خود مشاهده کرده اید. کانکس های فست فود و رستوران و…. نمونه های بارز این سازه ها هستند. توجه داشته باشید که کاربرد های کانکس به موارد ذکر شده محدود نمی شود. در ادامه به کاربرد های دیگر آن اشاره می کنیم.

کانکس فروشگاهی چه کاربردی دارد؟

کانکس فروشگاهی چه کاربردی دارد؟

کانکس فروشگاهی چه کاربردی دارد؟

این سازه در موارد زیادی کاربرد دارد. بسیاری از مشاغل صنعتی و امور خدماتی به کانکس فروشگاهی به مثابه یکی از بهترین ابزار ها برای تجارت نگاه می کنند. از این کانکس ها در امور آموزشی ، بهداشت و درمان، امور فرهنگی و… استفاده می شود. جالب است بدانید طی چند سال گذشته، از این کانکس ها در امور اداری هم استفاده می شود. 

کانکس فروشگاهی چه مزایایی دارد؟

 1. کاهش هزینه راه انداری کسب و کار
 2. قابلیت جا به جایی و انتقال
 3. طراحی نوین
 4. ایمنی مناسب

همان طور که مشاهده کردید، این کانکس ها به صورت نوین طراحی شده اند. علاوه بر آن این طراحی به گونه ای است که ایمنی مناسب را برای استفاده کننده به همراه دارد. نکته دیگری که در طراحی کانکس به آن دقت شده است، قابلیت جا به جایی و انتقال این کانکس می باشد. توجه داشته باشید که کانکس فروشگاهی قابلیت نصب در مکان های پر ازدحام شهر را دارد.

مراکز شلوغ شهر، پتانسیل بالایی به لحاظ اقتصادی دارند. فروشندگان و صنعتگران می توانند کالاهای مصرفی و فرهنگی خود را از این طریق به شهروندان عرضه کنند. شهروندان هم می توانند با سهولت بیشتری، به این محصولات دسترسی پیدا کنند. نا گفته نماند که این کانکس ها، در هزینه راه اندازی کسب و کار شما بسیار صرفه جویی می کنند کانتینر فروشگاهی.

کانکس فروشگاهی چگونه طراحی می شود؟

کانکس فروشگاهی چگونه طراحی می شود؟

کانکس فروشگاهی چگونه طراحی می شود؟

کانکس های فروشگاهی توسط تیم حرفه ای، طراحی و چیدمان شده اند. در طراحی کانکس،علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری، به کارکرد آن توجه زیادی شده است. طراحی کانکس فروشگاهی شامل این موارد می شود:

 

تهویه مناسب تعامل و ایحاد تعادل در چیدمان
استفاده از مواد و مصالح سبک درک نور و آرایش درست کانکس در محیط

 

طراحی منحصر به فرد این کانکس، سبب شده است در مکان های گوناگونی از آن ها استفاده شود. این کانکس ها فقط در مراکز شلوغ شهر و خیابان های پر تردد نصب نمی شود. بلکه در مکان هایی چون میادین میوه و تره بار، هتل، سازمان ها، مدارس و… استفاده می شود.

این سازه در رنگ ها و اشکال مختلف ،در بازار عرضه می شود. در ساخت این کانکس ها از ورقه های مختلف گالوانیزه استفاده می شود. مطلع باشید که برای زیبا جلوه دادن این کانکس، از  نمای کامپوزیت و سایدینگ و… استفاده می کنند کانکس پیش ساخته .

کاربری کانکس فروشگاهی

 • کانکس مناسب سازمان ها
 • کانکس فروشگاهی بیمارستان ها
 • کانکس نمایشگاه ها
 • کانکس ادارات

ویژگی کانکس فروشگاهی

 

ویژگی کانکس فروشگاهی

ویژگی کانکس فروشگاهی

 • استحکام بالا

برای ساخت این کانکس ها از مواد و مصالح سبک استفاده شده است. استفاده از این مصالح به این دلیل است که کانکس در مقابل حوادث واکنش مناسبی نشان دهد. به این نکته دقت داشته باشید که این کانکس ها در برابر بخار آب و رطوبت، بسیار نفوذناپذیر هستند.

 • قابلیت شست وشو

یکی از ویزگی های بسیار مهم این کانکس، قابلیت شست وشو می باشد. نمای داخلی و خارجی این کانکس، از پوشش ضدآب ساخته شده است. علاوه بر آن، در قسمت بالا ذکر شد که مواد به کار رفته در ساخت کانکس، در برابر نفوذ آب و رطوبت بسیار مقاوم هستند. به همین دلیل شست و شوی کانکس هیچ مشکلی به وجود نمی آورد.

امکانات کانکس فروشگاهی

امکانات کانکس فروشگاهی

امکانات کانکس فروشگاهی

این دسته از کانکس ها امکانات بسیار زیادی دارند. استفاده کنندگان می توانند در تعیین امکانات و تجهیزات کانکس خود نقش داشته باشند. شاید هنگام خواندن این مطلب، به اشتباه تصور کنید که کانکس های فروشگاهی تجهیزات زیادی ندارند و کار کردن با آن ها دشوار است. در صورتی که چنین نیست. این کانکس مجهز به سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، سیستم تهویه مطبوع، کپسول آتش نشانی و….. است.

مواردی که در قسمت بالا به آن اشاره شد، از امکانات مشترک کانکس مسکونی با کانکس است. توجه داشته باشید که امکانات این سازه ها به این موارد محدود نمی شود. پنجره های دوجداره، درب های اتوماتیک ،کرکره برقی ، نصب کابینت و سینک ظرف شویی در صورت نیاز و…. از تجهیزات این سازه هستند.

انواع کانکس فروشگاهی

 1. کانکس لوکس
 2. کانکس ساده
 3. کانکس سیار
 4. کانکس مسکونی

کانکس فروشگاهی لوکس

این دسته از کانکس ها به امکانات بسیار زیادی مجهز هستند. طراحی و نقشه کشی آن ها منحصر به فرد است. بسیاری از برند های خاص، برای توسعه کسب و کار خود از این کانکس ها استفاده می کنند. البته دقت داشته باشید که این کانکس ها بیش تر در حوزه برگزاری نمایشگاه و اغذیه فروشی در شهربازی و… کاربرد دارند. کسب و کار های نوپا معمولا از کانکس های ساده استفاده می کنند.

کانکس فروشگاهی ساده

کانکس فروشگاهی ساده

کانکس فروشگاهی ساده

این دسته از کانکس ها دارای طراحی ساده و امکانات پایه هستند. این سازه ساده، امکانات و تعلقات یک کانکس لوکس را ندارد. با بررسی این کانکس ها در می یابیم که کانکس های ساده بسیار اقتصادی هستند. همین جنبه اقتصادی بودن این کانکس است که باعث شده کسانی که به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اند، برای  صرفه جویی در هزینه های خود، از کانکس های ساده استفاده کنند.

کانکس فروشگاهی سیار

این سازه سیار، برای کسب و کارهایی کاربرد دارد که صاحبان آن ها قصد ندارند طولانی مدت در یک جا مستقر شوند. ممکن است بعد از استقرار در یک مکان، فروشنده بازدهی و سودآوری چشم گیری در کار خود مشاهده نکند، در این شرایط می تواند کانکس خود را از جایی به جای دیگر منتقل کند.

انتقال کانکس، بسیار ساده انجام می شود. کانکس بعد از جداسازی از محل، توسط ماشین های مخصوص به محل جدید منتقل می شود و سپس نصب می شود. نصب این کانکس چند روز زمان می برد اما بعد از گذشت چند روز قابل استفاده است.

ابعاد کانکس فروشگاهی

این کانکس ابعاد و اندازه ثابتی ندارد. معمولا ابعاد کانکس ، توسط خریدار مشخص می شود. مولفه های زیادی در اندازه این کانکس در نظر گرفته می شوند. مثل اندازه دیواره ها و کفه کانکس . اندازه کانکس فروشگاهی متناسب با کاربری آن مشخص می شود. مثلا کانکس لوکس که برای برگزاری نمایشگاه طراحی شده است، در ابعاد بزرگ تری ساخته می شود.

کانکس ساده برای کسب و کارهای ساده طراحی شده است. مثلا دکه های روزنامه فروشی وکیوسک خدمات شهری، کانکس رستوران و فست فود و….. . به همین دلیل فضای کمتری به این دسته از کانکس ها اختصاص داده می شود.

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی

همان طور که اشاره کردیم این کانکس ها انواع گوناگونی دارند. شیوه طراحی هر یک با دیگری متفاوت است. کانکس های فروشگاهی در مدل ها و طرح های گوناگون ساخته می شوند. این نکته را فراموش نکنید که شما می توانید سطح کیفی کانکس خود را مشخص کنید.

یعنی هم می توانید کانکسی سفارش دهید که از مواد مرغوب و درجه یک ساخته شده، هم می توانید کانکسی خریداری کنید که از مواد درجه دو ساخته شده است. تمام این موارد بیان گر این است که قیمت این سازه یکسان نیست و از موارد زیادی تاثیر می پذیرد کانکس در اصفهان.

خرید کانکس فروشگاهی

لازم است در هنگام خرید کانکس ، به نیاز و سلیقه خود، هم چنین به قابلیت های کانکس توجه کنید. شما در انتخاب هر کدام از کانکس ها آزاد هستید. ابتدا باید بررسی کنید کدام یک از کانکس ها، برای کار شما مناسب تر می باشد. سپس جنس و کیفیت کانکس را مورد بررسی قرار دهید.

این کانکس ها به دلیل استفاده مکرر، ممکن از بعد از سال ها دچار آسیب هایی شوند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم، قبل از خرید کانکس ، جنس و کیفیت آن را مدن طر قرار دهید. حتما توجه داشته باشید که علاوه بر کارکرد، طرح و مدل آن مورد پسند شما باشد.

فروش کانکس فروشگاهی

فروش کانکس فروشگاهی

فروش کانکس فروشگاهی

تیم فروش و بازاریابی مجموعه، درتلاش است تا زمینه دسترسی شما به محصولات را راحت تر کند. درست به همین منظور، شرایطی را فراهم کرده است تا خریداران هیچ محدودیتی به لحاظ جغرافیایی نداشته باشند. خریداران به راحتی می توانند با مراجعه به سایت، تصاویر کانکس را مشاهده کنند. آن ها هم چنین می توانند به صورت حضوری اقدام به بازدید کنند.

کارشناسان، خریداران را با فرآیند خرید و نصب کانکس آشنا می کنند. تمامی اقدامات لازم را برای نصب و تجهیز کانکس را انجام می دهند. خریداران می توانند هر سوالی که داشتند از مشاوران و کارشناسان بپرسند. این اقدامات سبب می شود تا خریدار از خرید خود و شرکت از فروش خود رضایت داشته باشد.

تعمیرات کانکس فروشگاهی

این سازه از جمله سازه هایی است که در معرض آسیب بیشتری نسبت به سایر کانکس ها قرار دارد. به همین منظور آموزش هایی در جهت مراقبت و نگه داری از محصول و شیوه استفاده صحیح داده می شود تعمیرات کانکس.

اگر علی رغم رعایت کردن این موارد، آسیبی را در کانکس خود مشاهده کردید، می توانید با شرکت تماس بگیرید. تکنسین ها و تعمیر کاران بعد از چند روز از تماس شما، به محل استقرار کانکس می آیند و از کانکس بازدید می کنند.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post