کانکس ویلایی چیست؟

کانکس ویلایی یکی از انواع کانکس ها است. که کاربرد های فراوانی دارد. امروزه از این کانکس ها به عنوان جایگزینی برای خانه و دیگر سازه ها استفاده می شود.کانکس  ویلایی کاربری مسکونی دارد. این کانکس امکانات یک خانه مثل اتاق خواب و آشپزخانه و سرویس بهداشتی و….را دارا است. کانکس ویلایی مزایای زیادی نسبت به خانه دارد و به همین دلیل استفاده از این کانکس ها مقرون به صرفه است. در ادامه به این مزایا اشاره می کینم.

 

قیمت یک کانکس ویلایی، در مقایسه با سازه دیگری مثل خانه بسیار ارزان تر است. در صورتی که خانه اگر چه کارکرد و امکانات مشابه با کانکس را دارد. ولی به دلیل مصالحی که در ساخت آن استفاده شده. و هم چنین به دلیل زمان بیشتری که صرف ساخت آن می شود، گران تر است.

مقاومت کانکس ویلایی

کانکس ویلایی مقاومت بسیار بالایی در مقابل حوادث دارد. طراحی دیواره ها و مهندسی آن به گونه ای است. که در برابر حادثه، واکنش خوبی نشان می دهد . علاوه بر آن مصالحی که در ساخت کانکس به کار رفته، بسیار سبک و کم حجم هستند و در صورت ریزش، تهدیدی برای جان انسان محسوب نمی شوند.

امکانات متنوع

کانکس ویلایی امکانات بسیار زیادی دارد ولی امکانات آن متناسب با نیاز و بودجه خریداران تغییر می کند. به این نکته دقت کنید که تمام کانکس های ویلایی امکانات اولیه زندگی مثل  اتاق خواب و سرویس بهداشتی و… را دارند اما بعضی از آن ها امکانات ویژه تری نسبت به بقیه دارند . در این شرایط خریداران می توانند متناسب با نیاز خود و با توجه به بودجه ای که دارند کانکس خریداری کنند کانتینر ویلایی.

قابلیت فروش

شاید به اشتباه تصور کنید که کانکس فروخته نمی شود. اما این تصور اشتباه است. کانکس همانند یک خانه قابل فروش است. شما بعد از خرید کانکس ویلایی می توانید آن را با مبلغی کمتر بفروشید. از این جهت هرگز متضرر نمی شوید.

کانکس ویلایی فواید بسیار زیادی دارد که مهم ترین آن ها را ذکر کردیم اما توجه داشته باشید مزایای کانکس ویلایی به این موارد محدود نمی شود. این صنعت در بعضی از کشور ها بسیار پر رونق است. و سابقه طولانی دارد. جالب است بدانید که کشور های توسعه یافته دنیا در تلاش هستند. که صنعت کانکس را به فناوری های جدید متصل کنند و به میزان قابلیت های آن بیفزایند.

انواع کانکس ویلایی

انواع کانکس ویلایی

انواع کانکس ویلایی

کانکس ویلایی آماده

این کانکس ها ازقبل ساخته شده اند و انواع آن در کارخانه موجود می باشد. و شما می توانید یکی را انتخاب کنید و بعد از خرید در مدت زمان بسیار کم، کانکس به ملک شما انتقال داده می شود . به این صورت که کانکس  ابتدا با  ماشین ازکارخانه تا محل نصب آن حمل  می شود سپس در محل مورد نظر نصب می شود. شیوه استفاده از این کانکس ها بسیار ساده است . نصب این کانکس چند روز زمان می برد اما بعد از آن قابل سکونت است.

کانکس ویلایی اجرا در محل

کانکس ویلایی از پیش ساخته شده است. یعنی مصالح و ادوات آن در کارخانه موجود است. و فقط برای نصب به ملک شما انتقال داده می شوند. تمام فرآیند ساخت کانکس در ملک شما صورت می گیرد. ساخت این کانکس در مقایسه با کانکس آماده کمی بیشتر زمان می برد اما توجه داشته باشید. که به هر صورت در زمان شما صرفه جویی می شود . اگر قرار باشد که خانه بتنی بسازید، بیش از  15 ماه زمان می برد در صورتی که  ساخت یک کانکس نهایت 45 روز زمان بر است کانتینر دوبلکس.

کانکس های ویلایی ویژگی های منحصر به فردی دارند که بقیه سازه ها این ویژگی ها را ندارند. مثلا کانکس ویلایی قابلیت ارتقا و بازسازی در مدت زمان کمی را دارد. در صورتی که بازسازی خانه های بتنی  بسیار زمان بر است. علی رغم این که به هزینه زیادی احتیاج دارد. بازسازی این خانه ها دردسر بسیار زیادی دارد و ممکن است. با مشکلات و محدودیت های زیادی رو به رو شود. مثلا در زمان های سرد سال امکان ساخت خانه های بتنی ممکن است.

ساخت کانکس ویلایی در باغ

متوقف شود چون مصالح  در هوای سرد خشک می شوند. و در روند ساخت خانه اختلال ایجاد می کند. حالا در نظر بگیرید چه مقدار خسارت های مالی ممکن است به بار بیاورد؟ وچه قدر زمان صرف می شود؟ استفاده از کانکس های ویلایی در این موارد  بسیار توصیه می شود. توجه داشته باشید که ساخت خانه با خسارت ها ی مالی و آسیب های جبران ناپذیری همراه است. در صورتی که کانکس های ویلایی این مشکلات را ندارند .

کانکس های وبلایی در مناطق صعب العبور ساخته می شوند. بعضی از مناطق هستند که حمل و نقل ماشین های سنگین در آن با محدودیت هایی مواجه است. و ساخت و ساز در این مناطق ممنوع است. اگر ساخت و ساز در این مناطق مجاز باشد، ، فرآیند آن با دشواری های زیادی همراه است. به همین دلیل هیچ کس به ساخت و ساز در این مناطق تمایل نشان نمی دهد. بیشتر افراد ترجیح می دهند. در جایی اقامت داشته باشند که ساخت آن زحمت زیادی نداشته باشد و سربع بتوانند در آن جا اقامت کنند.

توجه کنید که کانکس هایی ویلایی،  قابلیت اجرا در مناطق صعب العبور را دارند و اگر چه ممکن است. با دشواری های زیادی مواجه باشد اما به دلیل این که ساخت این کانس، حداکثر 45 روز زمان می برد، ارزش سرمایه گذاری در این راه وجود دارد.

کانکس ویلایی چگونه ساخته می شود؟

شما می توانید بعد از این که حضوری به کارخانه مراجعه کردید و از نمونه ها بازدید کردید. یک مورد را انتخاب و خریداری کنید در مرحله بعد کارشناسان از ملک شما بازدید می کنند و نقشه کانکس شما را ترسیم می کنند. اگر نقشه های فنی مورد تایید شما بود، می توانید به کارشناسان اعلام کنید. و آن ها نقشه شما را شبیه سازی می کنند و در نهایت به ساخت کانکس شما اقدام می کنند. شما می توانید درفاصله 3یا 4 هفته کانکس خود را تحویل بگیرید.

ابعاد کانکس ویلایی

ابعاد کانکس ویلایی یکسان نیست. بعضی از کانکس ها در اندازه کوچک ساخته شده اند. و بعضی از آن ها در اندازه های  متوسط و بزرگی هستند. البته لازم به ذکر است که اندازه این کانکس ها چون قابلیت مسکونی دارند.  متغیر است و اندازه آن طبق خواسته خریداران مشخص می شود. بعضی از خریداران هستند که کانکس های دوبلکس و چند طبقه سفارش می دهند. اما بعضی دیگر تمایل دارند که از کانکسی در اندازه کوچک تر استفاده کنند.

به یاد داشته باشید که کانکس های ویلایی در مقایسه با کانکس های دیگر مثل کانکس های فروشگاهی و انباری و… ابعاد بزرگ تری دارند. چون کانکس های ویلایی شرایط و امکاناتی دارد. که کانکس های کارگاهی و انباری این امکانات را ندارند . به همین دلیل کانکس هایی ویلایی در ابعاد بزرگ تری ساخته می شوند کانکس مسکونی.

بعضی دیگر از افراد، بودجه کافی برای خرید یک کانکس بزرگ را ندارند. می توانند از کانکس هایی در اندازه های متوسط و کوچک استفاده کنند. مجموعه ما ساخت محصولات خودرا  مطابق با بودجه مشتریان خود سازماندهی می کند. فراموش نکنید که کانکس های ویلایی دارای ابعاد استاندارد هستند. در غیر این صورت حمل و نقل این کانکس ها در جاده. با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شد.

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

کانکس ویلایی متناسب با امکانات داخلی آن قیمت گذاری می شود. قیمت کانکس های ویلایی با توجه به انواعی که دارد. متفاوت است. قیمت یک کانکس ویلایی دوبلکس که امکاناتی مثل بهار خواب و تراس و …. دارد با کانکس ویلایی ساده متفاوت است. علاوه بر آن قیمت ها، از مواد به کار رفته در ساخت آن ها تاثیر می گیرند. و گاهی در ساخت کانکس های ویلایی از مواد و مصالح کمیاب و با کیفیت فوق العاده استفاده می شود. که در قیمت تغییر ایجاد می کند. علاوه بر آن قیمت یک کانکس متاثر از متراژ  و اندازه کانکس است.

به طور کل  قیمت کانکس ویلایی بعد از مشخص کردن نوع طراحی و ویژگی های فنی کانکس و لحاظ کردن امکانات قابل محاسبه است. چون امکانات گنجانده شده در داخل کانکس و نوع طراحی به کار رفته در آن در  قیمت نهایی موثر خواهد بود.

نباید فراموش کنید که قیمت کانکس ویلایی، با هر کیفیت و اندازه و شرایطی که باشد، از بسیاری از ساختمان ها و ویلا ها به صرفه تر است . شما می توانید در مدت زمان کم در جایی سکونت داشته باشید. که تمام متعلقات یک خانه را دارد. علاوه بر آن ساخت آسان تری نسبت به خانه دارد. توجه کنید که کانکس ویلایی هیچ محدودیت جغرافیایی و مکانی ندارد. و به راحتی قابل انتقال است.

هزینه کانکس ویلایی

به  علاوه قیمت مصالح ساختمان ها و خانه های بتنی به دلایل گوناگون تغییر می کند و  ممکن است. که شما برای ادامه فرآیند ساخت و ساز با کمبود بودجه مواجه شوید. در صورتی که قیمت مصالح و ادوات کانکس معمولا ثابت است. و تغییرات چندانی نمی کند.

اگر به دنبال یک راهی هستید تا هزینه شما برای خرید کانکس کاهش یابد، می توانید کانکس ویلایی دست دوم را خریداری کنید. خرید کانکس ویلایی دست دوم، زمانی مناسب است. که حضوری از آن بازدید کنید. و درباره آن با یک کارشناس سازه مشورت کنید. و از سالم بودت ادوات و تعلقات کانکس اطمینان کامل به دست آورید. در غیر این صورت، خرید کانکس دست دوم ممکن است با مشکلات زیادی همراه باشد و نتواند نیاز های شما را به طور کامل بر آورده کند.

فروش کانکس ویلایی

تمام اعضای تیم فروش و بازاریابی، برای خدمت رسانی به خریداران و مصرف کنندگان، دور هم جمع شده اند و تلاش می کنند. که فرآیند خرید و فروش کانکس، به بهترین شیوه صورت بگیرد. اعضا و پرسنل فروش، انواع مدل ها و طرح های متنوع را دراختیار شما قرار می دهند و شرایط را برای خرید راحت تر فراهم می کنند کانکس سرویس بهداشتی.

بازاریابان و کادر شرکت نحوه خرید و فروش کانکس را اطلاع رسانی می کنند. علاوه بر آن با راهنمایی ها و مشاوره هایی که در این زمینه به شما می دهند. راه را برای یک خرید صحیح و اصولی هموار می کنند. تا مشتریان از خریدی که انجام داده اند پشیمان نشوند.

تیم فروش برای شما شرایطی را تدارک دیده  است تا با راحتی بیشتری کانکس خود را خریداری کنید. تمام  موانع را از مسیر شما برداشته است. از جمله این اقدامات تیم فروش، توانایی خرید و فروش محصول در بستر اینترنت است. که بسیار در زمان شما صرفه جویی می کند. یکی دیگر از این اقدامات مشاوره های کارشناسان ، در خصوص مشخصات کانکس می باشد که به خریدار کمک شود تا بتواند با آگاهی بیشتری خرید کنند.

یکی از خصوصیات کادر برجسته شرکت این است. که اهداف خود را جدای از اهداف خریدار نمی بیند. بلکه معتقد است که خریدار و شرکت باید هم سو و موافق یک دیگر حرکت کنند. نه مخالف یک دیگر به همین دلیل شرکت با ارائه خدمات مناسب به خربداران، هم در زمینه پیشرفت شرکت گام برداشته است. و هم اسباب پیشرفت خود را فراهم کرده است.

علاوه بر زحمات تیم بازاریابی، کارشناسان و مهندسان شرکت در تلاش هستند. تا سطح کیفی و کمی محصولات را ارتقا دهند تا خدماتی که به خریداران ارائه می شود، شایستگی لازم را برای استفاده مصرف کنندگان داشته باشد.

خرید کانکس ویلایی

شما باید به تعدادی از موارد، قبل از خرید کانکس توجه کنید. این موارد نیاز و سلیقه و بودجه کافی است. قبل از خرید خود باید بدانید که کدام یک از کانکس ها نیاز شما را برآورده می کنند. و شما جه هدفی ازخرید این کانکس دارید اگر به این سوالات درست  پاسخ دهید می توانید خرید خوبی داشته باشید کانکس دو طبقه.

بحث بعدی که در خرید کانکس بسیار مطرح است، بحث سلیقه شما است. قطعا یکی از مواردی که  باید به آن توجه کنید تطبیق شکل ظاهری محصول با سلیقه شما است. اگر ظاهر فیزیکی آن با سلیقه شما همخوانی نداشته باشد ممکن است باعث شود تا از خرید خود رضایت کافی نداشته باشید.

مورد آخر میزان بودجه شما است. در خصوص این مورد به شما توصیه می کنیم. که نگرانی زیادی نداشته باشید. چون ما شما را با انواع مدل های کانکس آشنا می کنیم. اگر بودجه کافی برای خرید یک مدل را نداشته باشید، می توانید کانکسی را انتخاب کنید که بودجه کافی برای خرید آن را دارید.

برای این که خرید شما به نحو احسن انجام شود، به این سه مورد حتما توجه کنید. البته لازم است بگوییم که تیم فروش شرکت به شما درباره کیفیت و جنس و کارکرد محصول آگاهی می دهد. مزایا و معایب هر کدام را به شما توضیح می دهد و شما را از شرایط نگهداری و نحوه استفاده ، با خبر می کنند.

در انتها اگر اقدام به خرید محصول کردید، ما به شما در نصب کانکس ویلایی کمک می کنیم. کانکس بعد از خریداری، در مدت زمان کمی به محلی که قصد نصب کانکس را دارید منتقل می شود یا اگر کانکسی را انتخاب کردید که قابلیت اجرا در محل مورد نطر را داشت، ما مصالح را به ملک شما می آوریم و بعد از  گذشت چند روز کانکس آماده سکونت است.

تعمیرات کانکس ویلایی

تعمیرات کانکس ویلایی

تعمیرات کانکس ویلایی

کانکس ویلایی کاربری مسکونی دارد.  یعنی کانکس برای مدت های طولانی و به صورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرید. و در صورت استفاده های مکرر احتمال خسارت و آسیب به آن وجود دارد. در صورتی که دیگر کانکس ها  چون کارکرد های گوناگونی دارند، به طور مستمر مورد استفاده قرار نمی گیرند تعمیرات کانکس.

گاهی اوقات ممکن است به کفه کانکس آسیب وارد شود و گاهی اوقات هم آسیب ها از نوع آسیب به نمای خارجی است. که در اثر برخورد با یک شئ فوق سنگین و ماشین های کشنده، این اتفاق رخ می دهد البته توجه داشته باشید که احتمال آسیب های این چنینی بسیار کم است.

آسیب های وارد شده به کانکس بیشتر از نوع آسیب های سطحی هستند مثل از بین رفتن دستگیره در به خاطر استفاده مستمر و یا شکستن درب و پنجره . احتماال  وارد شدن آسیب های عمیق و جبران ناپذیر به کانکس بسیار پایین است. چون یکی از کاکرد های کانکس مقاومت در برابر حوادثی مثل زلزله است. و یکی از دلایلی که به کانکس ها تمایل زیادی نشان داده می شود مقاومت آن است.

کانکس ویلایی چقدر عمر می کند؟

برای این سوال پاسخ قطعی در دسترس نیست و نمی توان گفت که کانکس چند سال عمر می کند. اما اگر کانکس سطح کیفی بالایی داشته باشد. و مصرف کنندگان شیوه صحیح استفاده از آن را آموزش ببینند، کانکس حدود 20 تا 30 سال عمر می کند. در صورت بروز مشکل و آسیب، می توان آسیب ها را به طور کامل برطرف نمود تا بر میزان عمر کانکس افزوده شود.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post