کانکس کوچک

اگر با انواع کانکس کوچک آشنایی داشته باشید، حتما می دانید که این کانکس ها علاوه بر تفاوت در نوع کاربری، در ابعاد متفاوتی ساخته می شوند. این تفاوت در اندازه و ابعاد، باعث می شود تا افراد برای خدمات مختلفی از آن ها استفاده کنند. مثلا برای استفاده مسکونی، از کانکس های بزرگ ویلایی استفاده می کنند.

فروشندگان برای عرضه محصولات خود، از کانکس کوچک فروشگاهی استفاده می کنند. در ادامه انواع کانکس را بر اساس نوع کاربری و اندازه برایتان توضیح خواهیم داد.

ویژگی کانکس کوچک

این کانکس ها حمل و نقل راحت تری به نسبت کانکس های بزرگ دارند. علاوه بر حمل و نقل راحت تر، شما می توانید کانکس کوچک را را با قیمتی ارزان تر در مقایسه با کانکس بزرگ خریداری کنید. توجه داشته باشید که خرید کانکس کوچک، بیشتر به منظور راه اندازی کسب و کار صورت می گیرد. معمولا کسانی که بودجه کافی برای فراهم کردن فضای فضای کسب و کار خود ندارند، از کانکس کوچک استفاده می کنند.

کاربرد کانکس کوچک

کاربرد کانکس کوچک

کاربرد کانکس کوچک

شما می توانید از این کانکس، در امور گوناگونی استفاده کنید. امروزه این کانکس ها در تمام حوزه های شغلی، تجاری، صنعتی ورود کرده اند. علاوه بر این حوزه ها، شما می توانید از کانکس کوچک در حیطه های متفاوت  دیگیری استفاده کنید. امروزه تعداد این کانکس ها، به شدت رو به افزایش است و حتی در حوزه هایی که کمتر فکرش را می کنید، ورود کرده و نقش مهمی در این امور ایفا می کنند.

کانکس کوچک چه مزیت هایی دارد؟

این کانکس مزایای زیادی دارد. اگر قرار باشد تا این کانکس را با سازه های دیگر مقایسه کنیم، می توانیم به وضوح به تمام مزایا و فواید آن اشاره کنیم. کانکس در مقایسه با سازه های سیمانی، مزیت ها و نقاط قوت بیشتری دارد ولی در گذشته، افراد به دلیل عدم آگاهی درباره کانکس کوچک، ترجیح می دادند که از سازه های سیمانی استفاده کنند اما امروز می توان گفت که به دلیل افزایش آگاهی افراد، وضعیت به طور کامل فرق کرده است و استفاده از کانکس ها افزایش پیدا کرده است.

 

ساخت سریع تنوع کاربری
اقتصادی بودن تنوع انتخاب

 

 • ساخت سریع

بدون تردید، یکی از مزایای کانکس به نسبت سایر ساره ها، ساخت سریع و به موقع آن می باشد. شما می توانید بعد از بازید و خریداری کانکس، آن را به محل مورد نظر حمل و سپس نصب کنید. چند روز بعد از نصب کاملا قابل استفاده می باشد.

این نکته را در نظر داشته باشید که کانکس کوچک هیچ کدام از مشکلات ساخت و ساز خانه های سیمانی و سازه های دیگر را ندارد. به این معنا که در هر فصلی از سال کاملا قابل اجرا است و شما می توانید ساخت کانکس خود را بدون توقف انجام دهید. این در شرایطی است که ساخت و ساز به روشی که امروز در جامعه رایج است، با محدودیت زمانی و مکانی مواجه است.

علاوه بر این که ساخت و ساز سازه های سیمانی بسیار زمان بر است، ممکن است در بعضی از نقاط کشور قابل اجرا نباشد. به این معنا که شما نتوانید در نقاط مرتفع کشور ساخت و ساز انجام دهید چون با محدودیت عبور و مرور و محدودیت حمل کامیون مواجه می شوید. در صورتی که نصب کانکس در هر محیطی با هر شرایط جغرافیایی، قابل اجرا است.

 • تنوع کاربری

تنوع کاربری

تنوع کاربری

کانکس کوچک، کاربری متفاوتی به نسبت دیگر سازه ها دارد. شما می توانید این کانکس ها را به صورت مسکونی خریداری کنید. علاوه بر آن کانکس، یکی از گزینه های تجارت و کسب و کار به روش نوین به شمار می رود. کاربری کانکس به این موارد محدود نمی شود و شما می توانید برای دریافت خدمات خود نیز، از کانکس استفاده کنید. ما سالانه بسیاری از خدمات خود را از طریق این کانکس ها دریافت می کنیم. مانند کانکس خودپرداز و دکه روزنامه فروشی و …. .

 • اقتصادی بودن

یکی از ویژگی های کانکس کوچک، اقتصادی بودن آن به شمار می رود. کانکس کوچک یک سازه بسیار ارزان قیمت است. ارزان بودن این سازه به نسبت سازه های دیگر، در نوع مصالح و مواد به کار رفته در آن است. مصالحی که در ساخت کانکس به کار رفته، مصالح سبک و بسیار کم حجم می باشد. علاوه بر آن شما می توانید که کانکس را مطابق با بودجه خود خریداری کنید کانتینر کوچک.

 • تنوع انتخاب

شما می توانید در انتخاب کانکس کوچک، معیار های متفاوتی را در نظر بگیرید، یکی از این معیار ها، انتخاب کانکس بر اساس طرح و مدل آن می باشد. مهندسان زیادی سال ها تجربه خود را وقف طراحی این کانکس ها کرده اند. به همین منظور شما می توانید بر اساس این معیار، کانکس خود را انتخاب و خریداری کنید.

علاوه بر آن شما می توانید این دسته از کانکس ها را صرفا بر اساس کاربردی که دارند انتخاب و خریداری کنید. بعضی از کانکس ها مانند کانکس های صنعتی، به دلیل نوع کارکردی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این دسته از کانکس ها بر اساس نوع مواد به کاررفته نیز مورد استقبال قرار می گیرند. بعضی از آن ها از مواد درجه یک ساخته و برخی کیفیتی متفاوت دارند.

انواع کانکس کوچک

انواع کانکس کوچک

انواع کانکس کوچک

این کانکس ها انواع مختلفی دارند. در قسمت بالا به کاربرد های مختلف آن اشاره کردیم. اکنون قصد داریم در این مطلب انواع آن را بر حسب اهمیت نام برده و هر کدام را به تفکیک توضیح دهیم.

 1. کانکس انباری
 2. کانکس فست فود
 3. کانکس فروشگاهی
 4. کانکس خدمات شهری
 5. کانکس مسکونی
 • کانکس انباری

کانکس انباری یکی از کانکس هایی است که شما می توانید آن را در ابعاد کوچک خریداری کنید. این کانکس ها در اندازه های دو متر ساخته می شوند. البته ارتفاع متفاوتی دارند. توجه کنید که کانکس انباری ممکن است که در تعداد زیادی خریداری و به هم متصل شود. بعضی از این کانکس ها در فضای پشت بام به عنوان یک طبقه نصب می شوند که البته این کانکس ها در اندازه های بزرگتری هستند.

 • کانکس فست فود

کانکس فست فود یکی از کانکس هایی است که در ابعاد کوچک ساخته می شود. این کانکس ها برای عرضه غذای آماده و سریع به مشتریان ساخته می شوند. البته لازم به ذکر است اگر چه این کانکس را با نام کانکس رستورانی نیز می شناسند اما ممکن است تفاوت های کوچکی با یکدیگر داشته باشند. کانکس های رستورانی در ابعاد بزرگ تر ساخته شده و دارای کانتر دریافت غذا و صندوق پول و… است اما کانکس فست فود بیشتر به دلیل جنبه اقتصادی آن، مورد توجه قرار می گیرد.

 • کانکس خدمات شهری

این کانکس یکی از کانکس هایی است که در سطح شهر برای دریافت خدمات به شهروندان قرار می گیرد. البته لازم به ذکر است که این دسته از کانکس ها در اندازه های متفاوتی ساخته می شوند اما اغلب اوقات ما آن را در ابعاد کوچک مشاهده کرده ایم.

ابعاد کانکس کوچک

ابعاد کانکس کوچک

ابعاد کانکس کوچک

مواردی که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم، نشان دهنده این است که این کانکس ها در اندازه های کوچک مورد استفاده قرار گرفته و کارایی دارند. البته لازم است این موضوع را ذکر کنیم که ابعاد و اندازه هریک، یکسان نیست و هر کدام متناسب با نوع کارکردی که دارند، در ابعاد متفاوتی ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت کانکس کوچک

اگر قرار باشد که قیمت یک کانکس را متناسب با اندازه آن تخمین بزنیم، این کانکس ها بسیار ارزان قیمت تر از دیگر کانکس ها به شمار می روند اما در قیمت گذاری تنها به این مورد توجه نمی شود. قیمت یک کانکس علاوه بر اندازه، از تجهیزات و امکانات به کاررفته در کانکس تاثیرمی پذیرد. ضمن این که این نکته را فراموش نکنید که هر کدام از کانکس ها، امکانات خاص خود را دارند. مانند کانکس رستورانی که دارای امکانات کامل یک رستوران است.

خرید کانکس کوچک

خرید کانکس کوچک

خرید کانکس کوچک

در خرید کانکس خود لازم است که به ویژگی های متفاوتی توجه داشته باشید. یکی از آن ویژگی ها، نوع کانکس و درجه کیفیت است. ضرورت دارد که در هنگام خرید کانکس، حتما به کیفیت آن توجه کنید. البته انتخاب درجه کیفیت، بر اساس بودجه و کارکرد کانکس صورت می گیرد. بعضی از کانکس ها به دلیل نوع کارکردی که دارند، لازم است که بیشتر از سایر کانکس ها به کیفیت آن توجه شود.

فروش کانکس کوچک

مجموعه ما در هنگام فروش با شفافیت کامل، به شما اطلاعات جامعی را ارئه می دهد تا با تکیه بر دانش فنی شرکت و خدمات مشاوران و کارشناسان، بتوانید بهترین نوع کانکس را انتخاب کنید. ابن انتخاب به شما کمک می کند تا جدی تر و با توان بیشتر به سمت هدف خود قدم بردارید. به همین منظور به شما پیشنهاد می کنیم راجب ایده هایی که در نظر دارید، حتما با متخصصان و مشاوران ما مشورت کنید کانکس پیش ساخته

تعمیرات کانکس کوچک

تعمیرات کانکس کوچک

تعمیرات کانکس کوچک

اگر بعد از مدتی استفاده، در کانکس خود آسیب هایی را مشاهده کردید، می توانید نوع آسیب را به تکنسین های شرکت گزارش دهید. این آسیب ها به روش های مختلفی قابل جبران است. دقت داشته باشید که بعضی از این آسیب ها سطحی و در مدت زمان کوتاهی قابل جبران هستند اما بعضی از این آسیب ها عمیق و مدت زمان بیشتری می برد تا تعمیر شوند.

 

b2n

yun

rizy

Rate this post